Kenny Mclean
Scotland · Midfielder

Kenny Mclean

YAŞ33
BOY183
KİLO70
KULÜPNorwich
DOĞUM YERİRutherglen
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.72 / 90
Kilit pas102.15 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili194.08 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 102 orta sahalar
Kilit pas — %86 (2.15) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %51 (%82) Top kapma — %55 (2.58) İkili mücadele — %86 (%59) 46 ORT. % 86 0 0 51 55 86
  • Kilit pas 2.15 %86
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %82 %51
  • Top kapma 2.58 %55
  • İkili mücadele %59 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 419 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Championship2020/2021 · England
🏆 Championship2018/2019 · England
🏆 League Cup2012/2013 · Scotland
🥈 Premiership2017/2018 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈 Scottish Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈 League Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2015/2016 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2014/2015 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 8 G+A
2020 8 2021 1 2022 4 2023 6 2024 5 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 8 542 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 5 419 0 0 6.90
World CupScotland 3 123 0 0 6.57
Şut8%25 isabet
Kilit pas11
İkili kazanılan21%55
Müdahale7
Faul511 kazanılan
İlk 1162 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
2025/26 42 3.644 3 3 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 42 3.644 3 3 7.17
Şut23%57 isabet
Kilit pas52
Drible24%63 başarı
İkili kazanılan198%59
Müdahale69
Faul2767 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11411 yedek
G+A / 900.15
Kart6
Kaptan40maçta
2024/25 42 3.308 1 4 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 34 2.994 0 4 7.09
World Cup - Qualification EuropeScotland 6 183 1 0 7.00
UEFA Nations LeagueScotland 2 131 0 0 6.75
Şut11%18 isabet
Kilit pas36
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan205%66
Müdahale91
Faul2673 kazanılan
İlk 11366 yedek
G+A / 900.14
Kart61
Kaptan31maçta
2023/24 48 4.278 1 5 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 48 4.278 1 5 7.09
Şut20%10 isabet
Kilit pas33
Drible21%54 başarı
İkili kazanılan234%59
Müdahale89
Faul4082 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1148
G+A / 900.13
Kart12
Kaptan42maçta
2022/23 35 3.056 1 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 35 3.056 1 3 6.91
Şut22%41 isabet
Kilit pas23
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan171%55
Müdahale46
Faul3652 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11341 yedek
G+A / 900.12
Kart71
2021/22 32 2.706 1 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNorwich 32 2.706 1 0 6.67
Şut19%32 isabet
Kilit pas10
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan167%52
Müdahale42
Faul1638 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11293 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2020/21 41 2.721 2 6 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 41 2.721 2 6 7.03
Şut26%35 isabet
Kilit pas20
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan190%61
Müdahale42
Faul2150 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113011 yedek
G+A / 900.26
Kart6
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 1111715 yedek girdi
KART20
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 75 4-3-3 — 28 3-4-2-1 — 5 5-3-2 — 5 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 4 121 maç
  • 4-2-3-175%62
  • 4-3-328%23
  • 3-4-2-15%4
  • 5-3-25%4
  • 4-1-4-14%3
  • 4-4-24%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Sheffield UtdA 1-3 90 1 6.5
01.09.2026 Stoke CityA 1-0 90 4 7.1
29.08.2026 BurnleyH 4-1 80 0 6.3
22.08.2026 MillwallAC 3-0 71 1 6.6
15.08.2026 West BromHC 1-2 88 2 8.0
24.06.2026 BrazilH 0-3 90 6.3
19.06.2026 MoroccoH 0-1 18 6.7
14.06.2026 HaitiA 0-1 15 6.7
25.04.2026 SwanseaHC 1-1 89 1 3 7.6
21.04.2026 DerbyHC 2-1 95 1 6.7
18.04.2026 Bristol CityAC 2-4 90 1 3 7.5
11.04.2026 IpswichHC 0-2 82 6.3
06.04.2026 MillwallAC 1-2 93 2 7.3
03.04.2026 PortsmouthHC 1-1 90 8.0
21.03.2026 CharltonA 0-1 90 6.7
18.03.2026 SouthamptonAC 1-0 93 1 6.9
14.03.2026 PrestonHC 2-0 88 1 1 8.2
11.03.2026 Sheffield UtdHC 2-1 91 6.5
28.02.2026 LeicesterAC 0-2 90 6.6
25.02.2026 Sheffield WednesdayHC 2-0 90 7.7
21.02.2026 BirminghamHC 1-2 91 1 1 8.0
10.02.2026 Oxford UnitedAC 0-3 84 1 6.7
07.02.2026 BlackburnHC 2-0 90 7.3
31.01.2026 MiddlesbroughAC 1-0 85 7.0
26.01.2026 CoventryHC 2-1 90 7.3
20.01.2026 West BromAC 0-5 87 6.9
17.01.2026 WrexhamAC 1-2 100 1 7.3
04.01.2026 Stoke CityHC 0-2 90 7.0
01.01.2026 QPRAC 1-2 90 7.0
29.12.2025 WatfordHC 0-1 90 1 6.9
26.12.2025 CharltonHC 1-0 90 1 7.5
20.12.2025 PrestonAC 1-1 90 7.2
13.12.2025 SouthamptonHC 2-1 98 7.2
09.12.2025 Sheffield UtdAC 1-1 45 2 6.7
06.12.2025 WatfordAC 3-2 90 7.7
29.11.2025 QPRHC 3-1 90 3 6.9
25.11.2025 Oxford UnitedHC 1-1 90 1 7.3
22.11.2025 BirminghamAC 4-1 90 6.2
18.11.2025 DenmarkH 4-2 69 1 1 7.9
15.11.2025 GreeceA 3-2
08.11.2025 LeicesterHC 1-2 90 6.9
05.11.2025 Sheffield WednesdayAC 1-1 97 7.2
01.11.2025 Hull CityHC 0-2 90 8.3
25.10.2025 SwanseaAC 2-1 90 1 7.3
21.10.2025 DerbyAC 1-0 90 8.3
18.10.2025 Bristol CityHC 0-1 94 7.3
12.10.2025 BelarusH 2-1 90 1 6.9
09.10.2025 GreeceH 3-1
05.10.2025 IpswichAC 3-1 90 6.7
01.10.2025 West BromHC 0-1 61 6.6
27.09.2025 Stoke CityAC 1-1 90 7.3
13.09.2025 CoventryAC 1-1 90 6.9
08.09.2025 BelarusA 0-2 11 6.6
05.09.2025 DenmarkA 0-0 13 6.6
30.08.2025 BlackburnAC 0-2 77 7.2
23.08.2025 MiddlesbroughH 1-2 24 1 1 7.0
03.05.2025 CardiffH 4-2 90 7.2
26.04.2025 MiddlesbroughAC 0-0 90 7.3
21.04.2025 MillwallAC 3-1 90 6.7
18.04.2025 PortsmouthHC 3-5 90 6.3
ŞUT38
GOL3
xG2.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%7.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.037 87' · xG 0.078 83' · xG 0.788 · GOL 49' · xG 0.022 36' · xG 0.023 17' · xG 0.015 42' · xG 0.05 6' · xG 0.069 90' · xG 0.118 36' · xG 0.227 7' · xG 0.051 90' · xG 0.09 52' · xG 0.039 39' · xG 0.113 · GOL 62' · xG 0.017 62' · xG 0.041 67' · xG 0.091 · GOL 70' · xG 0.028 19' · xG 0.056 17' · xG 0.017 6' · xG 0.023 4' · xG 0.015 6' · xG 0.064 20' · xG 0.015 16' · xG 0.199 3' · xG 0.017 80' · xG 0.032 61' · xG 0.045 19' · xG 0.077 76' · xG 0.016 26' · xG 0.056 90' · xG 0.069 73' · xG 0.027 90' · xG 0.009 90' · xG 0.021 90' · xG 0.088 77' · xG 0.024 36' · xG 0.058
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%37) Korner — 9 (%24) Açık oyun — 5 (%13) Serbest vuruş — 5 (%13) Kontra atak — 2 (%5) Penaltı — 1 (%3) Diğer — 2 (%5) 38 şut
  • Asist sonrası14%37
  • Korner9%24
  • Açık oyun5%13
  • Serbest vuruş5%13
  • Kontra atak2%5
  • Penaltı1%3
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 30 (%79) Kafa — 5 (%13) Sağ ayak — 3 (%8) 38 şut
  • Sol ayak30%79
  • Kafa5%13
  • Sağ ayak3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
1-15' — 6 16-30' — 7 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 6 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 6 %16
  • 16-30' 7 %18
  • 31-45' 5 %13
  • 46-60' 2 %5
  • 61-75' 6 %16
  • 76-90+' 12 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 248 maç
Norwich 237maç 2020–2026
Scotland 11maç 2024–2026
Aberdeen 2014–2017
Scotland U21 2013–2015
ST Mirren 2010–2013
Arbroath 2009
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01 Aberdeen Norwich
2018-05-14 Aberdeen FC Norwich End of loan
2018-01-23 Norwich Aberdeen FC loan transfer
2018-01-22 Aberdeen FC Norwich €230k
2018-01-22 Norwich Aberdeen
2018-01-21 Aberdeen Norwich
2015-02-02 St. Mirren Aberdeen FC €400k
2010-11-01 St. Mirren FC U20 St. Mirren -
2010-08-14 Arbroath ST Mirren
2010-05-01 Arbroath St. Mirren FC U20 End of loan
2009-12-01 St. Mirren FC U20 Arbroath loan transfer
2009-07-01 St. Mirren FC U17 St. Mirren FC U20 -
2008-07-01 Rangers FC U17 St. Mirren FC U17 ?
2006-07-01 Aberdeen FC U17 Rangers FC U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022 Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok 4 maç
04.2022 Ayak parmağı sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 World Cup2026 · Scotland 1sarı · 1 maç
🟥 Championship2024 · Norwich 1kırmızı · 34 maç
🟨 Championship2023 · Norwich 12sarı · 48 maç
🟥 Championship2022 · Norwich 1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3644 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Championship 2025
PERFORMANS52.13644 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 82.6
Top kapan ön libero 79.9
Box-to-box orta saha 78.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %79
Dakika %98
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %79
Dakika %100
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.97 72 80
Dakika güvenliği 100 82 100
Kilit pas / 90 1.28 1.4 91
Performans skoru 52.1 76 69
Ortalama rating 7.17 7.2 100
Müdahale / 90 1.7 2 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam