Panama · Defender
Jhon Emerson Córdoba Mosquera
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut10.21 / 90
Kilit pas10.21 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili132.77 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 1.28 %48
- Pas arası 0.85 %37
- Blok 0.64 %81
- İkili mücadele %50 %21
- Pas isabeti %84 %53
- Faul (az iyi) 1.28 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 422 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
LPFNone · Panama
🏆
CupNone · Bulgaria
🏆
Cup2021/2022 · Bulgaria
🏆
LPF2020 · Panama
🏆
LPF2018/2019 · Panama
🥈
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2024/2025 · N/C America · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
8
611
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan16%48
Müdahale8
Faul83 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.15
Kart41
2025/26
33
2.271
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible19%68 başarı
İkili kazanılan117%57
Müdahale34
Faul3023 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11249 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
42
2.478
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas4
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan89%50
Müdahale30
Faul2815 kazanılan
İlk 112814 yedek
G+A / 900.04
Kart51
2023/24
2
180
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan12%57
Müdahale3
Faul25 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.5
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 115922 yedek girdi
KART21
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%54
- 4-3-321%27
- 5-4-16%8
- 3-4-2-14%5
- 3-4-33%4
- 3-2-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 01.09.2026 | Stoke CityA | 1-0 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | BurnleyH | 4-1 | 90 | 1 | 0 | 6.2 | |
| 22.08.2026 | MillwallA | 3-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | West BromH | 1-2 | 88 | 1 | 6.0 | ||
| 27.06.2026 | EnglandH | 0-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 23.06.2026 | CroatiaH | 0-1 | 49 | – | 6.7 | ||
| 17.06.2026 | GhanaA | 1-0 | 51 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | Hull CityA | 2-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | SwanseaH | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Bristol CityA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 11.04.2026 | IpswichH | 0-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | MillwallA | 1-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 03.04.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | CharltonA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.03.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | PrestonH | 2-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | Sheffield UtdH | 2-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | LeicesterA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | BirminghamH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | Oxford UnitedA | 0-3 | 93 | – | 7.6 | ||
| 07.02.2026 | BlackburnH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | MiddlesbroughA | 1-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2026 | CoventryH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | West BromA | 0-5 | 42↑ | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | WrexhamA | 1-2 | 100 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2026 | QPRA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | WatfordH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | CharltonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | PrestonA | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | IpswichA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | West BromH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | Stoke CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | WrexhamH | 2-3 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | BlackburnA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | MiddlesbroughH | 1-2 | 80 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | PortsmouthA | 1-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 12.08.2025 | WatfordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | MillwallH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | CardiffH | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | MillwallA | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.04.2025 | PortsmouthH | 3-5 | 67 | 1 | 5.9 | ||
| 11.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.04.2025 | SunderlandH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | West BromH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.03.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 53 | – | 5.6 | ||
| 11.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | BlackburnA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Stoke CityH | 4-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Hull CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | PrestonH | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | SwanseaH | 5-1 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 04.01.2025 | CoventryH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | LutonA | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 |
ŞUT9
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%67
- Duran top1%11
- Asist sonrası1%11
- Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak5%56
- Kafa4%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 4 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Levski Sofia
→
Norwich
€3.65m
Levski Sofia
→
Norwich
€3.65m
2022-07-01
Independiente
→
Levski Sofia
€110k
Independiente
→
Levski Sofia
€110k
2022-06-30
Levski Sofia
→
Independiente
End of loan
Levski Sofia
→
Independiente
End of loan
2021-09-07
Independiente
→
Levski Sofia
loan transfer
Independiente
→
Levski Sofia
loan transfer
2021-08-31
Etar
→
Independiente
End of loan
Etar
→
Independiente
End of loan
2021-01-12
Independiente
→
Etar
loan transfer
Independiente
→
Etar
loan transfer
2020-12-31
Celta U19
→
Independiente
End of loan
Celta U19
→
Independiente
End of loan
2020-01-01
Independiente
→
Celta U19
loan transfer
Independiente
→
Celta U19
loan transfer
2019-01-01
CA Independ. II
→
Independiente
-
CA Independ. II
→
Independiente
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2026 · Norwich
1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2271 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Championship 2025
PERFORMANS65.52271 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
85.7
Defansif bek
83.2
Klasik stoper
82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%80
Dakika
%74
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%77
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
57.54
62
93
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.5
76
86
İkili mücadele kazanma
56.52
64
88
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Pas arası / 90
1.19
1.8
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Abubacarr KintehTromso · 19
%95
1gol
1asist
74scout
Eliteserien
Kevin LomónacoIndependiente · 23
%94
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Anfernee Jamal DijksteelKocaelispor · 29
%88
0gol
0asist
59scout
Süper Lig
Castello LukebaRB Leipzig · 23
%79
1gol
0asist
68scout
€50.00M
Bundesliga
Jonathan BellSeattle Sounders · 28
%75
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Reinildo MandavaSunderland · 31
%62
0gol
1asist
60scout
Premier League
Malte AmundsenColumbus Crew · 27
%60
1gol
1asist
68scout
Major League Soccer
Brayan CeballosNew England Revolution · 24
%60
1gol
0asist
74scout
€4.50M
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

