Reinildo
Mozambique · Defender

Reinildo

YAŞ31
BOY183
KİLO73
DOĞUM YERİBeira
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.75 / 90
Başarılı dripling20.75 / 90
Kazanılan ikili176.35 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 63 defanslar
Müdahale — %97 (2.61) Pas arası — %98 (2.24) Blok — %55 (0.37) İkili mücadele — %56 (%57) Pas isabeti — %52 (%86) Faul (az iyi) — %13 (1.49) 62 ORT. % 97 98 55 56 52 13
  • Müdahale 2.61 %97
  • Pas arası 2.24 %98
  • Blok 0.37 %55
  • İkili mücadele %57 %56
  • Pas isabeti %86 %52
  • Faul (az iyi) 1.49 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 241 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Trophée des Champions2021/2022 · France
🏆 Ligue 12020/2021 · France
🥈 Ligue 12018/2019 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
2020 0 2021 1 2022 0 2023 4 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 241 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSunderland 3 241 0 0 6.95
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan17%57
Müdahale7
Faul42 kazanılan
İlk 113
2025/26 29 2.138 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSunderland 25 2.020 0 1 6.68
Africa Cup of NationsMozambique 1 90 0 0 6.90
FIFA Club World CupAtletico Madrid 3 28 0 0 6.60
Şut2
Kilit pas6
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan119%56
Müdahale40
Faul3336 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11245 yedek
G+A / 900.04
Kart81
2024/25 48 1.325 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 38 959 0 0 6.69
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 10 366 0 0 6.67
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible3%20 başarı
İkili kazanılan71%52
Müdahale31
Faul2424 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111335 yedek
Kart5
2023/24 32 930 3 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 24 728 2 1 6.96
Africa Cup of NationsMozambique 2 180 1 0 6.95
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 6 22 0 0 6.20
Şut6%67 isabet
Kilit pas7
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan75%63
Müdahale34
Faul2014 kazanılan
İlk 11923 yedek
G+A / 900.39
Kart3
2022/23 29 2.373 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 23 1.861 0 0 7.03
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 6 512 0 0 6.82
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan159%61
Müdahale77
Faul3635 kazanılan
İlk 11281 yedek
Kart6
2021/22 45 3.650 1 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 18 1.530 1 0 6.69
La LigaAtletico Madrid 17 1.298 0 0 6.97
UEFA Champions LeagueLille 6 462 0 0 7.37
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 4 360 0 0 7.05
Şut8%38 isabet
Kilit pas11
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan270%59
Müdahale122
Faul7463 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11423 yedek
G+A / 900.02
Kart14
2020/21 42 2.412 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 34 2.182 0 0 7.06
UEFA Europa LeagueLille 8 230 0 0 6.83
Şut2
Kilit pas18
Drible28%70 başarı
İkili kazanılan209%66
Müdahale84
Faul4141 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112616 yedek
Kart21
TOPLAM GOL4
İLK 1111867 yedek girdi
KART34
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 88 3-5-2 — 18 4-2-3-1 — 18 5-3-2 — 14 5-4-1 — 13 3-4-2-1 — 10 161 maç
  • 4-4-288%55
  • 3-5-218%11
  • 4-2-3-118%11
  • 5-3-214%9
  • 5-4-113%8
  • 3-4-2-110%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BrentfordA 1-1 90 0 6.8
30.08.2026 FulhamH 1-0 88 7.2
22.08.2026 IpswichA 2-1 63 6.9
24.05.2026 ChelseaH 2-1 99 6.3
17.05.2026 EvertonA 1-3 90 7.0
09.05.2026 Manchester UnitedH 0-0 88 6.9
02.05.2026 WolvesA 1-1 72 6.7
24.04.2026 Nottingham ForestH 0-5 43 6.3
19.04.2026 Aston VillaA 4-3 63 5.9
12.04.2026 TottenhamH 1-0 98 7.5
22.03.2026 NewcastleA 1-2
11.02.2026 LiverpoolH 0-1 90 7.3
07.02.2026 ArsenalA 3-0 92 6.2
02.02.2026 BurnleyH 3-0 87 1 1 7.2
24.01.2026 West HamA 3-1 45 5.5
17.01.2026 Crystal PalaceH 2-1 95 6.6
24.12.2025 Ivory CoastA 1-0 90 6.9
14.12.2025 NewcastleH 1-0 98 7.2
03.12.2025 LiverpoolA 1-1 90 7.3
29.11.2025 BournemouthH 3-2 90 1 6.9
22.11.2025 FulhamA 1-0 90 6.9
08.11.2025 ArsenalH 2-2 90 5.6
03.11.2025 EvertonH 1-1 90 6.9
25.10.2025 ChelseaA 1-2 98 6.9
21.09.2025 Aston VillaH 1-1 33 5.5
13.09.2025 Crystal PalaceA 0-0 90 7.3
30.08.2025 BrentfordH 2-1 90 6.6
23.08.2025 BurnleyA 2-0 101 7.0
16.08.2025 West HamH 3-0 98 6.9
23.06.2025 BotafogoH 1-0
19.06.2025 Seattle SoundersA 1-3
15.06.2025 Paris Saint GermainA 4-0 28 6.6
25.05.2025 GironaA 0-4
18.05.2025 Real BetisH 4-1
15.05.2025 OsasunaA 2-0
10.05.2025 Real SociedadH 4-0
03.05.2025 AlavesA 0-0
24.04.2025 Rayo VallecanoH 3-0
19.04.2025 Las PalmasA 1-0
14.04.2025 ValladolidH 4-2
06.04.2025 SevillaA 1-2
29.03.2025 EspanyolA 1-1 9 6.5
16.03.2025 BarcelonaH 2-4 99 6.3
12.03.2025 Real MadridH 1-0 98 6.9
09.03.2025 GetafeA 2-1
04.03.2025 Real MadridA 2-1
01.03.2025 Athletic ClubH 1-0
22.02.2025 ValenciaA 0-3
15.02.2025 Celta VigoH 1-1 31 6.9
08.02.2025 Real MadridA 1-1 26 6.7
01.02.2025 MallorcaH 2-0 90 7.0
29.01.2025 Red Bull SalzburgA 1-4
25.01.2025 VillarrealH 1-1 45 6.2
21.01.2025 Bayer LeverkusenH 2-1 45 6.9
18.01.2025 LeganesA 1-0
12.01.2025 OsasunaH 1-0
21.12.2024 BarcelonaA 1-2
15.12.2024 GetafeH 1-0
11.12.2024 Slovan BratislavaH 3-1
08.12.2024 SevillaH 4-3
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.034 39' · xG 0.029 63' · xG 0.062 12' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%50) Duran top — 1 (%25) Açık oyun — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası2%50
  • Duran top1%25
  • Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 2 (%50) Kafa — 1 (%25) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sol ayak2%50
  • Kafa1%25
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 228 maç
Sunderland 28maç 2025–2026
Atletico Madrid 131maç 2021–2025
Mozambique 3maç 2023–2025
Lille 66maç 2020–2021
SC Covilha 2017
Benfica B 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-08 Atlético de Madrid Sunderland
2022-01-31 Lille Atletico Madrid € 3M
2019-07-01 Belenenses Lille € 3M
2019-01-31 Belenenses Lille
2018-07-08 Benfica Belenenses
2017-01-05 Benfica Fafe
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 35 maç
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 4 maç
10.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 1 maç
12.2021 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2020 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Premier League 2025
PERFORMANS62.52020 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 82.0
Klasik stoper 80.1
Agresif stoper 79.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %73
Dakika %73
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %69
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 62.5 74 84
Pas hacmi / 90 35.15 42 84
İkili mücadele kazanma 56.59 58 98
Müdahale / 90 1.69 3 56
Pas arası / 90 1.25 1.9 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam