David Brooks
England · Midfielder

David Brooks

YAŞ22
BOY180
KULÜPNorwich
DOĞUM YERİSheffield
LİGWorld Cup - Qualification Intercontinental Play-offs
BU SEZON2G · 0A
Gol20.48 / 90
Asist00.00 / 90
Şut143.34 / 90
Kilit pas61.43 / 90
Başarılı dripling51.19 / 90
Kazanılan ikili153.58 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %62 (1.43) Asist — %0 (0.00) Drible — %77 (1.19) Pas isabeti — %84 (%89) Top kapma — %55 (2.63) İkili mücadele — %10 (%33) 48 ORT. % 62 0 77 84 55 10
  • Kilit pas 1.43 %62
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.19 %77
  • Pas isabeti %89 %84
  • Top kapma 2.63 %55
  • İkili mücadele %33 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 377 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Championship2026 · Norwich · 3 maç 2gol3.
8. League Cup2026 · Norwich · 2 maç 1gol15. 1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Professional Development League2023/2024 · England
🥈 Championship2022/2023 · England · 2nd Place
🥈 Professional Development League2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2022 0 2023 0 2024 6 2025 8 2026 2
GolAsist
2026/27 5 377 2 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 5 377 2 0 7.02
Şut14%50 isabet
Kilit pas6
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan15%33
Müdahale6
Faul74 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.48
Kart1
2025/26 41 2.473 6 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 40 2.458 6 2 6.79
League CupSheffield Utd 1 15 0 0 6.50
Şut36%47 isabet
Kilit pas30
Drible54%46 başarı
İkili kazanılan182%46
Müdahale64
Faul2931 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112813 yedek
G+A / 900.29
Kart6
2024/25 43 1.072 4 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 43 1.072 4 2 6.86
Şut16%75 isabet
Kilit pas13
Drible29%50 başarı
İkili kazanılan91%48
Müdahale38
Faul2311 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111132 yedek
G+A / 900.5
Kart3
2023/24 31 948 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 31 948 0 0 6.54
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan54%45
Müdahale22
Faul119 kazanılan
İlk 111219 yedek
Kart1
2022/23 10 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 10 1 0 0
TOPLAM GOL15
İLK 115563 yedek girdi
KART13
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 4 %27
  • 61-75' 3 %20
  • 76-90+' 2 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 53 4-4-2 — 16 3-5-2 — 12 3-4-2-1 — 10 4-4-1-1 — 6 4-1-4-1 — 5 102 maç
  • 4-2-3-153%52
  • 4-4-216%16
  • 3-5-212%12
  • 3-4-2-110%10
  • 4-4-1-16%6
  • 4-1-4-15%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Sheffield UtdA 1-3 85 5 6.6
01.09.2026 Stoke CityA 1-0 71 3 6.5
29.08.2026 BurnleyH 4-1 71 2 3 9.1
22.08.2026 MillwallA 3-0 71 1 6.2
15.08.2026 West BromH 1-2 79 2 6.7
22.04.2026 BlackburnH 1-3
18.04.2026 WatfordA 0-2 60 2 7.0
11.04.2026 Hull CityH 2-1 88 1 6.6
06.04.2026 Bristol CityA 1-0 44 2 6.5
03.04.2026 SwanseaH 3-3 59 6.7
21.03.2026 WrexhamH 1-2 95 1 5 7.3
14.03.2026 BirminghamA 1-1 72 6.9
11.03.2026 NorwichA 2-1 88 6.7
07.03.2026 West BromH 1-1 85 1 7.0
28.02.2026 QPRA 0-2 26 1 6.3
25.02.2026 CoventryH 1-2 83 1 7.3
22.02.2026 Sheffield WednesdayH 2-1 64 6.9
14.02.2026 PortsmouthA 0-1 91 1 2 6.0
09.02.2026 MiddlesbroughH 1-2 85 7.2
03.02.2026 Oxford UnitedH 3-1 71 1 1 7.9
31.01.2026 MillwallA 1-1 91 1 1 8.3
24.01.2026 IpswichH 3-1 87 1 3 7.5
21.01.2026 SouthamptonA 1-0 34 6.5
17.01.2026 CharltonA 1-0 95 2 7.3
01.01.2026 LeicesterH 3-1 76 1 1 7.3
29.12.2025 Stoke CityA 1-2 74 1 6.3
26.12.2025 WrexhamA 5-3 8 6.6
20.12.2025 BirminghamH 3-0 17 6.7
12.12.2025 West BromA 2-0 60 6.0
09.12.2025 NorwichH 1-1 31 7.3
06.12.2025 Stoke CityH 4-0 90 4 7.0
29.11.2025 LeicesterA 2-3 81 6.7
26.11.2025 PortsmouthH 3-0 90 2 6.9
23.11.2025 Sheffield WednesdayA 0-3 89 1 7.2
08.11.2025 QPRH 0-0 68 6.6
04.11.2025 CoventryA 3-1 13 6.2
01.11.2025 DerbyH 1-3 60 6.3
24.10.2025 PrestonA 3-2 63 1 1 7.3
21.10.2025 BlackburnA 1-3 28 6.6
18.10.2025 WatfordH 1-0 34 1 1 7.0
12.09.2025 IpswichA 5-0 63 1 5.6
30.08.2025 MiddlesbroughA 1-0 78 1 6.3
23.08.2025 MillwallH 0-1 36 6.7
16.08.2025 SwanseaA 1-0 23 6.3
13.08.2025 BirminghamA 2-1 15 6.5
09.08.2025 Bristol CityH 1-4 58 1 6.2
24.05.2025 SunderlandH 1-2 25 2 6.6
12.05.2025 Bristol CityH 3-0 62 6.6
08.05.2025 Bristol CityA 0-3 23 1 1 7.5
03.05.2025 BlackburnH 1-1 90 7.5
25.04.2025 Stoke CityA 0-2 9 1 1 7.9
18.04.2025 CardiffH 2-0
08.04.2025 MillwallH 0-1
28.03.2025 CoventryH 3-1 12 6.5
16.03.2025 Sheffield WednesdayA 0-1
11.03.2025 Bristol CityH 1-1
08.03.2025 PrestonH 1-0
01.03.2025 QPRA 1-2
15.02.2025 LutonA 0-1
12.02.2025 MiddlesbroughH 3-1
ŞUT66
GOL8
xG8.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%12.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
59' · xG 0.064 44' · xG 0.294 35' · xG 0.097 14' · xG 0.03 7' · xG 0.064 28' · xG 0.061 58' · xG 0.063 56' · xG 0.025 50' · xG 0.02 81' · xG 0.069 53' · xG 0.074 49' · xG 0.598 · GOL 49' · xG 0.108 45' · xG 0.03 67' · xG 0.122 8' · xG 0.062 83' · xG 0.066 52' · xG 0.084 45' · xG 0.109 37' · xG 0.066 22' · xG 0.079 8' · xG 0.046 66' · xG 0.1 · GOL 36' · xG 0.048 71' · xG 0.041 13' · xG 0.121 90' · xG 0.957 · GOL 68' · xG 0.04 77' · xG 0.085 69' · xG 0.033 45' · xG 0.099 · GOL 17' · xG 0.058 · GOL 31' · xG 0.109 26' · xG 0.014 16' · xG 0.017 9' · xG 0.015 1' · xG 0.024 57' · xG 0.024 52' · xG 0.081 14' · xG 0.153 79' · xG 0.043 59' · xG 0.601 55' · xG 0.024 47' · xG 0.009 36' · xG 0.031 88' · xG 0.029 75' · xG 0.102 84' · xG 0.059 18' · xG 0.039 4' · xG 0.06 10' · xG 0.605 · GOL 59' · xG 0.302 45' · xG 0.019 35' · xG 0.021 49' · xG 0.053 62' · xG 0.249 44' · xG 0.115 14' · xG 0.035 11' · xG 0.039 10' · xG 0.079 67' · xG 0.525 · GOL 59' · xG 0.029 5' · xG 0.132 · GOL 38' · xG 0.162 35' · xG 0.615 2' · xG 0.029
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 39 (%59) Açık oyun — 11 (%17) Korner — 8 (%12) Kontra atak — 6 (%9) Taç sonrası — 1 (%2) Duran top — 1 (%2) 66 şut
  • Asist sonrası39%59
  • Açık oyun11%17
  • Korner8%12
  • Kontra atak6%9
  • Taç sonrası1%2
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 40 (%61) Sağ ayak — 25 (%38) Kafa — 1 (%2) 66 şut
  • Sol ayak40%61
  • Sağ ayak25%38
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR66 şut
1-15' — 15 16-30' — 6 31-45' — 14 46-60' — 16 61-75' — 8 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 46-60'
  • 1-15' 15 %23
  • 16-30' 6 %9
  • 31-45' 14 %21
  • 46-60' 16 %24
  • 61-75' 8 %12
  • 76-90+' 7 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 130 maç
Norwich 5maç 2026
Sheffield Utd 125maç 2022–2025
Sheffield United U18 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Sheffield Utd Norwich
2023-07-01 Sheff Utd U21 Sheff Utd -
2022-09-06 Bradford PA Sheff Utd U21 End of loan
2022-08-06 Sheff Utd U21 Bradford PA loan transfer
2021-07-01 Sheff Utd U18 Sheffield U23 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2458 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.1Championship 2025
PERFORMANS56.82458 dk
KARARİzlemeye değer69/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 82.5
İleri sekiz 80.9
Top kapan ön libero 76.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %86
Dakika %84
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %84
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.34 2.5 94
Performans skoru 56.8 76 75
Başarılı drible / 90 1.98 1.2 100
Gol / 90 0.22 0.18 100
İkili mücadele kazanma 46.06 55 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam