Gol20.08 / 90
Asist10.04 / 90
Şut271.11 / 90
Kilit pas261.07 / 90
Başarılı dripling471.94 / 90
Kazanılan ikili1727.09 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.08 %2
- Şut 1.1 %10
- Asist 0.04 %17
- Kilit pas 1.07 %49
- Drible 1.94 %93
- İkili mücadele %55 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2183 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.183
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas26
Drible47%59 başarı
İkili kazanılan172%55
Müdahale54
Faul3158 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112510 yedek
G+A / 900.12
Kart31
2023/24
7
1
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2022/23
4
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL1
İLK 1107 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-14%57
- 3-5-23%43
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | SudtirolH | 1-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | CesenaA | 0-0 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | MonzaH | 0-3 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | PescaraA | 1-2 | 37↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 06.04.2026 | EmpoliH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AvellinoH | 2-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 18.03.2026 | CarrareseA | 2-0 | 65 | 1 | 5.9 | ||
| 14.03.2026 | VeneziaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | FrosinoneA | 3-0 | 34↑ | 2 | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 27.02.2026 | BariH | 0-2 | 60 | – | 8.0 | ||
| 21.02.2026 | MantovaA | 2-1 | 51 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | PadovaH | 1-0 | 49↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | PalermoH | 3-3 | 27↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 07.02.2026 | ModenaA | 1-2 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | SpeziaH | 1-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 25.01.2026 | CatanzaroA | 0-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 65 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.01.2026 | AvellinoA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | ReggianaH | 2-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | PadovaA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.12.2025 | PalermoA | 1-0 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | CarrareseH | 3-2 | 58 | 1 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | SpeziaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2025 | Juve StabiaH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.11.2025 | VeneziaA | 3-1 | 88 | – | 7.7 | ||
| 02.11.2025 | MantovaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | EmpoliA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | FrosinoneH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | Virtus EntellaA | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | PescaraH | 4-1 | 76 | 2 | 7.9 | ||
| 20.09.2025 | MonzaA | 1-0 | 31 | 1 | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | CesenaH | 1-2 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | SudtirolA | 3-1 | 56 | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | ModenaH | 0-2 | 61 | – | 6.6 | ||
| 26.02.2024 | TorinoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | BolognaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | Sheriff TiraspolH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Servette FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Slavia PrahaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | InterA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | Slavia PrahaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.05.2023 | SalernitanaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2022 | SassuoloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2022 | LudogoretsH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2022 | HJK helsinkiA | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT33
GOL2
xG2.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%6.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%45
- Açık oyun6%18
- Kontra atak4%12
- Korner4%12
- Duran top3%9
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%85
- Sol ayak3%9
- Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 1 %3
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 6 %18
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 7 %21
- 76-90+' 9 %27
PİYASA DEĞERİ€20.00M+33.3%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 46 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2183 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Serie B 2025
PERFORMANS53.22183 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
78.7
Box-to-box orta saha
77.9
İleri sekiz
74.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%82
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%80
Dakika
%92
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.87
7.1
97
Performans skoru
53.2
75
71
Müdahale / 90
2.23
3.2
70
İkili mücadele kazanma
54.6
58
94
Pas arası / 90
0.78
2.3
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Igor MiladinovićSaint Etienne · 22
%95
1gol
1asist
80scout
€1.00M
Ligue 2
Gennaro AcamporaPescara · 31
%83
1gol
0asist
51scout
€300K
Serie B
Carney ChukwuemekaBorussia Dortmund · 22
%78
2gol
0asist
60scout
€20.00M
Bundesliga
Ryan ChristieBournemouth · 30
%74
2gol
0asist
54scout
€9.00M
Premier League
Andre BrooksSheffield Utd · 22
%69
6gol
2asist
69scout
Championship
Emanuele AdamoSpezia · 27
%62
0gol
0asist
57scout
€750K
Serie B
Tochi ChukwuaniSturm Graz · 22
%60
1gol
0asist
70scout
Bundesliga
Aidomo EmakhuMillwall · 22
%60
1gol
1asist
65scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

