LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.78 / 90
Başarılı dripling10.78 / 90
Kazanılan ikili43.13 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.10
Şut
0.000.60
Kilit pas
0.780.90
Başarılı dripling
0.780.30
Kazanılan ikili
3.132.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Professional Development League2023/2024 · England
🥈
Championship2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
115
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%57
Faul11 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26
28
900
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas9
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan24%41
Müdahale9
Faul63 kazanılan
İlk 11919 yedek
G+A / 900.1
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
12
977
2
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas22
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan43%49
Müdahale10
Faul811 kazanılan
İlk 11111 yedek
G+A / 900.28
Kart3
Kaptan8maçta
2023/24
14
946
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas11
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan61%56
Müdahale23
Faul1012 kazanılan
İlk 11113 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL3
İLK 113225 yedek girdi
KART7
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%43
- 3-5-210%19
- 4-4-210%19
- 4-4-1-17%13
- 4-2-2-22%4
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NorwichH | 1-3 | 13 | 0 | 5.4 | ||
| 01.09.2026 | BoltonH | 3-2 | 28 | 0 | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | SwanseaA | 0-0 | 49 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | BirminghamH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | DerbyA | 1-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | PrestonH | 2-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | BlackburnH | 1-3 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | WatfordA | 0-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Hull CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Bristol CityA | 1-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | SwanseaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | WrexhamH | 1-2 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | BirminghamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | NorwichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | West BromH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | QPRA | 0-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | CoventryH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | PortsmouthA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | MiddlesbroughH | 1-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 03.02.2026 | Oxford UnitedH | 3-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | MillwallA | 1-1 | 46↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | IpswichH | 3-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 21.01.2026 | SouthamptonAC | 1-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | CharltonA | 1-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 01.01.2026 | LeicesterH | 3-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | Stoke CityA | 1-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | WrexhamA | 5-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | BirminghamH | 3-0 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.12.2025 | West BromA | 2-0 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | Stoke CityH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Sheffield WednesdayHC | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.11.2024 | Bristol CityA | 1-2 | 32↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 02.11.2024 | BlackburnA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | Stoke CityHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 23.10.2024 | MiddlesbroughAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2024 | LeedsAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | LutonHC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2024 | Hull CityAC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | WatfordHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.08.2024 | NorwichAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 17.08.2024 | QPRH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.08.2024 | PrestonA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.05.2024 | TottenhamH | 0-3 | 62 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | EvertonA | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | Nottingham ForestH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | NewcastleAC | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2024 | Manchester UnitedAC | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | BurnleyH | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | BrentfordA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | ChelseaH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2024 | LiverpoolA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | FulhamH | 3-3 | 85 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | BournemouthA | 2-2 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 04.03.2024 | ArsenalH | 0-6 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2024 | WolvesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | BrightonH | 0-5 | –↑ | – | – |
ŞUT8
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%62
- Korner3%38
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Sol ayak3%38
- Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-29
Port Vale
→
Sheff Utd
End of loan
Port Vale
→
Sheff Utd
End of loan
2023-07-17
Sheff Utd
→
Port Vale
loan transfer
Sheff Utd
→
Port Vale
loan transfer
2023-07-01
Sheff Utd U21
→
Sheff Utd
-
Sheff Utd U21
→
Sheff Utd
-
2022-07-01
Sheff Utd U18
→
Sheff Utd U21
-
Sheff Utd U18
→
Sheff Utd U21
-
2022-01-03
Bradford PA
→
Sheff Utd U18
End of loan
Bradford PA
→
Sheff Utd U18
End of loan
2021-10-22
Sheff Utd U18
→
Bradford PA
loan transfer
Sheff Utd U18
→
Bradford PA
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 900 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Championship 2025
PERFORMANS39.1900 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
67.7
Top kapan ön libero
65.4
Box-to-box orta saha
55.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%53
Dakika
%56
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%56
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.7
72
69
Pas arası / 90
1.7
1.6
100
Dakika güvenliği
60
82
73
Ortalama rating
6.62
7.2
92
Performans skoru
39.1
76
51
Kilit pas / 90
0.9
1.4
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hugo LarssonEintracht Frankfurt · 21
%95
2gol
2asist
55scout
€28.00M
Bundesliga
Jandro OrellanaEstoril · 25
%88
0gol
1asist
63scout
€50K
Primeira Liga
Magomed OzdoevPAOK · 33
%81
0gol
1asist
38scout
UEFA Europa League
Mathias OlesenGrazer AK · 24
%74
1gol
1asist
62scout
€600K
Bundesliga
Antonio SánchezMallorca · 28
%67
0gol
0asist
48scout
€2.40M
La Liga
Alexander FranssonIFK Norrkoping · 31
%67
1gol
0asist
41scout
Allsvenskan
Lukáš ČervPlzen · 24
%66
1gol
1asist
49scout
UEFA Europa League
Tomy CarbonellReal Sociedad II · 21
%60
1gol
1asist
58scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum