Brazil · Defender
Cláudio Rafael Soares Braga
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling18.18 / 90
Kazanılan ikili18.18 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.000.60
Kilit pas
0.000.60
Başarılı dripling
8.181.47
Kazanılan ikili
8.185.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Mineiro U20None · Brazil
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
Mineiro 1None · Brazil
🏆
Segunda Liga2023/2024 · Portugal
🏆
Mineiro U202018 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2018 · Brazil
🏆
Mineiro 12018 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2017 · Brazil
🥈
Segunda LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
11
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%50
İlk 1113 yedek
2025/26
29
2.083
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas14
Drible34%63 başarı
İkili kazanılan122%53
Müdahale44
Faul4527 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11254 yedek
Kart5
2024/25
32
1.668
0
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas17
Drible4%17 başarı
İkili kazanılan60%40
Müdahale28
Faul2713 kazanılan
İlk 111814 yedek
G+A / 900.05
Kart81
2022/23
22
1.928
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas26
Drible23%68 başarı
İkili kazanılan92%53
Müdahale35
Faul1519 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1122
G+A / 900.09
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 114522 yedek girdi
KART19
FORMA42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-335%55
- 4-3-313%20
- 5-4-17%11
- 3-5-24%6
- 4-2-3-13%5
- 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AlvercaA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 23.08.2026 | FamalicaoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Academico ViseuA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2026 | NacionalH | 2-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | FC PortoA | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | NacionalH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | AroucaA | 2-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | Casa PiaA | 0-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Rio AveH | 0-2 | 69 | – | 5.9 | ||
| 03.04.2026 | Sporting CPA | 4-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 21.03.2026 | GIL VicenteH | 1-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | AVSA | 0-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | GuimaraesH | 2-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | TondelaA | 2-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | BenficaH | 1-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | EstrelaA | 1-0 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | EstorilH | 2-4 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | MoreirenseA | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | FamalicaoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | NacionalA | 3-3 | 97 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | FC PortoH | 0-1 | 95 | 1 | 6.7 | ||
| 15.12.2025 | SC BragaA | 1-0 | 67 | 1 | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | Casa PiaH | 1-0 | 73 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | Rio AveA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | Sporting CPH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2025 | GIL VicenteA | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | AVSH | 2-0 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | GuimaraesA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | TondelaH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | AlvercaH | 2-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | BenficaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.09.2025 | EstorilA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | EstrelaH | 0-0 | 80 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2025 | FarenseA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.04.2025 | AroucaH | 2-0 | 71 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 18.04.2025 | Rio AveA | 1-1 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Sporting CPH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | NacionalH | 1-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | GIL VicenteA | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | MoreirenseH | 1-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | BoavistaA | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | EstrelaA | 0-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | BenficaH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | AVSA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Casa PiaH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | FC PortoA | 1-1 | 50↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | EstorilH | 2-3 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | FarenseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | SC BragaH | 0-2 | 22 | 1 | 3.9 | ||
| 15.12.2024 | AroucaA | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | Rio AveH | 1-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 30.11.2024 | Sporting CPA | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 28↑ | 1 | 7.0 | ||
| 04.11.2024 | NacionalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | GIL VicenteH | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | MoreirenseA | 1-0 | 14↑ | – | 6.0 | ||
| 29.09.2024 | BoavistaH | 1-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | EstrelaH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 |
ŞUT21
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%71
- Açık oyun4%19
- Serbest vuruş1%5
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%62
- Sol ayak6%29
- Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 9 %43
- 46-60' 4 %19
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 4 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-06
Alverca
→
Santa Clara
€200k
Alverca
→
Santa Clara
€200k
2021-06-30
Guimarães B
→
Alverca
End of loan
Guimarães B
→
Alverca
End of loan
2019-01-01
Cruzeiro U20
→
Alverca
?
Cruzeiro U20
→
Alverca
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2083 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS50.22083 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
72.4
Klasik stoper
72.2
Agresif stoper
72.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%35
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%39
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
50.2
74
68
İkili mücadele kazanma
53.28
58
92
Müdahale / 90
1.9
3
63
Pas hacmi / 90
29.94
42
71
Pas arası / 90
0.78
1.9
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel GudmundssonLeeds · 26
%95
0gol
0asist
64scout
Premier League
Facundo ZabalaIndependiente · 26
%82
0gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Yan ValerySheffield Wednesday · 26
%77
0gol
1asist
61scout
Championship
Warren KamanziToulouse · 25
%73
1gol
1asist
59scout
€1.50M
Ligue 1
Ghislain KonanGIL Vicente · 30
%72
0gol
0asist
57scout
Primeira Liga
Thierry LutondaRAAL La Louvière · 25
%70
1gol
1asist
65scout
€300K
Jupiler Pro League
Shaquil DelosGrenoble · 26
%61
0gol
1asist
67scout
€500K
Ligue 2
Djed SpenceTottenham · 25
%60
0gol
0asist
58scout
€30.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
