LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas22.25 / 90
Kazanılan ikili11.12 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
2.251.01
Kazanılan ikili
1.125.20
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super Cup2025 · Bologna · 2 maç
1gol2.
🥉
Serie A2024 · Bologna · 30 maç
15gol3.
5.
Coppa Italia2024 · Bologna · 4 maç
2gol5.
8.
Serie A2025 · Bologna · 35 maç
10gol8.
13.
Serie A2022 · Bologna · 32 maç
11gol13.
55.
UEFA Europa League2025 · Bologna · 8 maç
3gol55.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2024/2025 · Italy
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
2
80
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan1%33
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
51
2.638
12
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut81%48 isabet
Kilit pas31
Drible42%51 başarı
İkili kazanılan150%53
Müdahale23
Faul2552 kazanılan
Ofsayt30
Penaltı42 kaçan
İlk 113021 yedek
G+A / 900.44
Kart2
Kaptan4maçta
2024/25
41
2.229
15
4
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%53 isabet
Kilit pas35
Drible43%52 başarı
İkili kazanılan152%54
Müdahale24
Faul2956 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı3
İlk 112813 yedek
G+A / 900.77
Kart3
Kaptan5maçta
2023/24
34
1.792
10
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%47 isabet
Kilit pas36
Drible31%44 başarı
İkili kazanılan112%49
Müdahale23
Faul1641 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı21 kaçan
İlk 111915 yedek
G+A / 900.6
Kart2
Kaptan2maçta
2022/23
34
2.123
11
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut70%43 isabet
Kilit pas45
Drible33%43 başarı
İkili kazanılan122%43
Müdahale30
Faul3943 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı3
İlk 112212 yedek
G+A / 900.64
Kart82
Kaptan1maçta
2021/22
36
1.799
6
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%47 isabet
Kilit pas21
Drible27%46 başarı
İkili kazanılan119%48
Müdahale22
Faul2044 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı2
İlk 112115 yedek
G+A / 900.45
Kart2
2020/21
34
1.765
7
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas30
Drible36%56 başarı
İkili kazanılan142%56
Müdahale37
Faul2144 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı3
İlk 112113 yedek
G+A / 900.51
TOPLAM GOL6418 penaltı
İLK 1113890 yedek girdi
KART19
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR64 gol
- 1-15' 7 %11
- 16-30' 7 %11
- 31-45' 10 %16
- 46-60' 13 %20
- 61-75' 8 %12
- 76-90+' 19 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1133%62
- 4-3-328%13
- 3-4-2-119%9
- 4-1-4-115%7
- 3-5-214%7
- 3-4-1-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar18aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | AtalantaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | LazioHC | 0-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | AtalantaA | 0-1 | 23↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.05.2026 | NapoliA | 2-3 | 94 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2026 | CagliariH | 0-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | AS RomaH | 0-2 | 77 | 4 | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | JuventusA | 2-0 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 16.04.2026 | Aston VillaA | 4-0 | 41↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | LecceH | 2-0 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 09.04.2026 | Aston VillaH | 1-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | CremoneseA | 1-2 | 38↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | LazioHC | 0-2 | 62 | 5 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | AS RomaA | 3-4 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | SassuoloA | 0-1 | 97 | 5 | 7.0 | ||
| 12.03.2026 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | VeronaH | 1-2 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 02.03.2026 | PisaA | 0-1 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | BrannH | 1-0 | 18↑ | 2 | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | UdineseH | 1-0 | 56 | 1 | 7.3 | ||
| 19.02.2026 | BrannA | 0-1 | 39↑ | 3 | 7.3 | ||
| 15.02.2026 | TorinoA | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | ParmaH | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.02.2026 | AC MilanH | 0-3 | 53 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | Maccabi Tel AvivA | 0-3 | 71 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 25.01.2026 | GenoaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | CelticH | 2-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | FiorentinaH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.01.2026 | VeronaA | 2-3 | 89 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.01.2026 | ComoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | AtalantaH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | InterA | 3-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | SassuoloHC | 1-1 | 71 | 2 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | JuventusH | 0-1 | 96 | 3 | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | LazioAC | 1-1 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2025 | CremoneseHC | 1-3 | 79 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 27.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 4-1 | 90 | 1 | 6 | 7.3 | |
| 22.11.2025 | UdineseA | 0-3 | 78 | 1 | 2 | 5.9 | |
| 16.11.2025 | NorwayH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | NapoliH | 2-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | BrannH | 0-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | ParmaA | 1-3 | 82 | 4 | 7.7 | ||
| 29.10.2025 | TorinoH | 0-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | FiorentinaA | 2-2 | 77 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | FCSBA | 1-2 | 85 | 3 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | CagliariA | 0-2 | 31↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 05.10.2025 | PisaH | 4-0 | 45 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 02.10.2025 | SC FreiburgH | 1-1 | 66 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.09.2025 | LecceA | 2-2 | 62 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 25.09.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | GenoaH | 2-1 | 90 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 14.09.2025 | AC MilanA | 1-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | ComoH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 23.08.2025 | AS RomaA | 1-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 06.06.2025 | NorwayA | 3-0 | 19↑ | 1 | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | GenoaH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | FiorentinaA | 3-2 | 34↑ | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 09.05.2025 | AC MilanA | 3-1 | 61 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | JuventusH | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2025 | UdineseA | 0-0 | 90 | 2 | 6.6 |
ŞUT82
GOL10
xG9.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası41%50
- Korner11%13
- Kontra atak8%10
- Penaltı6%7
- Duran top6%7
- Açık oyun6%7
- Diğer4%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak66%80
- Sağ ayak12%15
- Kafa4%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR82 şut
- 1-15' 10 %12
- 16-30' 17 %21
- 31-45' 20 %24
- 46-60' 16 %20
- 61-75' 6 %7
- 76-90+' 13 %16
AKSİYON HARİTASI1409 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1409
- Pas750%58
- Çalım110%9
- Top teması89%7
- Faul80%6
- Top kazanma76%6
- Müdahale47%4
- Top kaptırma41%3
- Uzaklaştırma32%2
- Hava topu32%2
- Kurtarılan şut27%2
PİYASA DEĞERİ€18.00M-28.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ18
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Ascoli U19
→
Ascoli
-
Ascoli U19
→
Ascoli
-
2015-07-01
Ascoli U17
→
Ascoli U19
-
Ascoli U17
→
Ascoli U19
-
2013-07-01
Ascoli Yth.
→
Ascoli U17
-
Ascoli Yth.
→
Ascoli U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
09.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
12.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coppa Italia2024 · Bologna
1sarı · 4 maç
🟥
Serie A2022 · Bologna
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2145 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9Serie A 2025
PERFORMANS64.12145 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
86.4
Baskıcı forvet
86.2
İçe kat eden kanat
85.3
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%85
Dakika
%90
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%82
Dakika
%94
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
64.1
76
84
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.406
0.42
97
Gol / 90
0.38
0.55
69
Ortalama rating
6.85
7.2
95
İkili mücadele kazanma
54.39
56
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Samuel AdeniranLask Linz · 27
%95
10gol
4asist
78scout
€3.00M
Bundesliga
Álvaro RodriguezElche · 21
%73
7gol
5asist
76scout
La Liga
RayanVasco DA Gama · 19
%73
14gol
1asist
76scout
Serie A
Manuel NietoFC Andorra · 27
%69
5gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Gustav IsaksenLazio · 24
%68
5gol
1asist
62scout
€17.00M
Serie A
Raúl García de HaroOsasuna · 25
%65
6gol
0asist
73scout
€3.00M
La Liga
Robin MirisolaGenk · 19
%63
5gol
2asist
77scout
Jupiler Pro League
Gabriel SilvaSanta Clara · 23
%60
6gol
0asist
63scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

