LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas11.41 / 90
Kazanılan ikili22.81 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.410.85
Kazanılan ikili
2.816.04
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Superliga2022 · FC Midtjylland · 32 maç
18gol1.
4asist9.
7.
UEFA Europa League2024 · Lazio · 10 maç
3asist7.
9.
Superliga2021 · FC Midtjylland · 30 maç
5asist9.
11.
UEFA Europa League2022 · FC Midtjylland · 8 maç
3gol11.
2asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆
Superliga2019/2020 · Denmark
🏆
U19 Ligaen2018/2019 · Denmark
🏆
U19 Ligaen2017/2018 · Denmark
🥈
Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈
U19 Ligaen2016/2017 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
2
64
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%25
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2025/26
34
1.594
5
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%56 isabet
Kilit pas15
Drible27%39 başarı
İkili kazanılan107%50
Müdahale14
Faul1856 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.34
2024/25
51
2.937
6
5
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%58 isabet
Kilit pas55
Drible54%42 başarı
İkili kazanılan160%44
Müdahale21
Faul3570 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113615 yedek
G+A / 900.34
Kart6
2023/24
43
1.317
3
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas24
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan64%42
Müdahale5
Faul1929 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111429 yedek
G+A / 900.34
Kart3
2022/23
12
893
3
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas8
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan49%45
Müdahale7
Faul1125 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11102 yedek
G+A / 900.5
Kart2
2021/22
10
730
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas4
Drible13%34 başarı
İkili kazanılan39%44
Faul922 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1182 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2020/21
6
43
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan3%30
TOPLAM GOL18
İLK 117963 yedek girdi
KART11
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 7 %39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-373%51
- 4-2-3-151%36
- 3-4-2-111%8
- 4-4-23%2
- 3-4-32%1
- 4-4-1-12%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | GenoaH | 1-0 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 24.08.2026 | BolognaA | 0-1 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 23.05.2026 | PisaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | AS RomaA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | InterH | 0-3 | 33↑ | 3 | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | CremoneseA | 1-2 | 81 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.04.2026 | UdineseH | 3-3 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | NapoliA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | ParmaH | 1-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | BolognaA | 0-2 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | AC MilanH | 1-0 | 67 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.03.2026 | SassuoloH | 2-1 | 79 | 3 | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | TorinoA | 2-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | CagliariA | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | AtalantaH | 0-2 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | JuventusA | 2-2 | 65 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.01.2026 | GenoaH | 3-2 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.01.2026 | LecceA | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | ComoH | 0-3 | 37↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | VeronaA | 0-1 | 69 | – | 7.0 | ||
| 07.01.2026 | FiorentinaH | 2-2 | 72 | 2 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | NapoliH | 0-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | UdineseA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | BolognaH | 1-1 | 45 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.11.2025 | AC MilanA | 1-0 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | LecceH | 2-0 | 82 | 3 | 7.0 | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | 89 | 2 | 7.6 | ||
| 09.11.2025 | InterA | 2-0 | 65 | 2 | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | CagliariH | 2-0 | 84 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.10.2025 | PisaA | 0-0 | 81 | 4 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | JuventusH | 1-0 | 83 | 2 | 7.7 | ||
| 19.10.2025 | AtalantaA | 0-0 | 68↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | TorinoH | 3-3 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 29.09.2025 | GenoaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | SassuoloA | 1-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | LecceH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | InterA | 2-2 | 53 | 2 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | JuventusH | 1-1 | 53 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | EmpoliA | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | ParmaH | 2-2 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 85 | 1 | – | 7.5 | |
| 13.04.2025 | AS RomaH | 1-1 | 73 | 2 | 7.2 | ||
| 10.04.2025 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | AtalantaA | 0-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 31.03.2025 | TorinoH | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | BolognaA | 5-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | PlzenH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.03.2025 | UdineseH | 1-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | PlzenA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.03.2025 | AC MilanA | 1-2 | 90 | 5 | 7.9 | ||
| 22.02.2025 | VeneziaA | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | NapoliH | 2-2 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.02.2025 | MonzaH | 5-1 | 65 | 1 | 7.7 | ||
| 03.02.2025 | CagliariA | 1-2 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 30.01.2025 | SC BragaA | 1-0 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | FiorentinaH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2025 | Real SociedadH | 3-1 | 56 | 1 | – | 7.6 |
ŞUT50
GOL5
xG5.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%54
- Açık oyun7%14
- Korner6%12
- Kontra atak5%10
- Duran top4%8
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak38%76
- Sağ ayak9%18
- Kafa3%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 8 %16
- 31-45' 9 %18
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 9 %18
- 76-90+' 7 %14
AKSİYON HARİTASI953 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR953
- Pas507%57
- Çalım77%9
- Faul67%8
- Top teması61%7
- Top kazanma51%6
- Top kaptırma29%3
- Korner kazandırma28%3
- Kurtarılan şut27%3
- Hava topu26%3
- İsabetsiz şut16%2
PİYASA DEĞERİ€17.00M-15.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 158 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Midtjylland U19
→
Midtjylland
-
Midtjylland U19
→
Midtjylland
-
2018-07-01
FCM Youth
→
Midtjylland U19
-
FCM Youth
→
Midtjylland U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1594 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2Serie A 2025
PERFORMANS56.71594 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
78.6
İçe kat eden kanat
76.5
Bağlantı kuran forvet
76.0
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%74
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%73
Dakika
%88
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.81
7.15
95
Performans skoru
56.7
76
75
İkili mücadele kazanma
49.54
50
99
Gol / 90
0.28
0.42
67
Şut / 90
1.92
3
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin MirisolaGenk · 19
%95
5gol
2asist
77scout
Jupiler Pro League
Emanuele RaoBari · 19
%86
6gol
2asist
72scout
Serie B
Sami Gokhan AltiparmakSerik Spor · 24
%83
4gol
1asist
68scout
€300K
1. Lig
Manuel NietoFC Andorra · 27
%73
5gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Logan FarringtonFC Dallas · 24
%62
5gol
3asist
66scout
Major League Soccer
Nikola StormAntalyaspor · 31
%61
5gol
1asist
56scout
Süper Lig
Sidi SanéEintracht Braunschweig · 22
%60
2gol
0asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Marcos AndréValladolid · 29
%60
3gol
0asist
59scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

