LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut10.75 / 90
Kilit pas21.50 / 90
Başarılı dripling10.75 / 90
Kazanılan ikili53.75 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.750.18
Kilit pas
1.502.22
Başarılı dripling
0.750.92
Kazanılan ikili
3.755.73
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
50.
Serie A2025 · Lazio · 3 maç
1asist50.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA U17 Championship2018 England · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
2
120
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
16
487
0
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas12
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan31%66
Müdahale11
Faul612 kazanılan
İlk 11610 yedek
G+A / 900.18
Kart11
2024/25
45
3.327
0
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas38
Drible20%74 başarı
İkili kazanılan180%55
Müdahale104
Faul5642 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11378 yedek
G+A / 900.11
Kart171
2023/24
35
1.469
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas11
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan89%49
Müdahale51
Faul4317 kazanılan
İlk 111817 yedek
G+A / 900.12
Kart9
2022/23
29
1.783
1
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas22
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan84%53
Müdahale46
Faul2722 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11218 yedek
G+A / 900.15
Kart71
2021/22
25
1.472
0
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas30
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale37
Faul2624 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11169 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2020/21
36
1.185
0
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas16
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan71%53
Müdahale29
Faul1923 kazanılan
İlk 111224 yedek
G+A / 900.15
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 1110866 yedek girdi
KART47
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA65
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-150%31
- 4-3-349%30
- 3-4-2-128%17
- 3-5-225%16
- 3-4-1-25%3
- 3-5-1-14%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | GenoaH | 1-0 | 37 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2026 | BolognaA | 0-1 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | AS RomaA | 2-0 | 70 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | InterH | 0-3 | 56 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2026 | CremoneseA | 1-2 | 47↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | UdineseH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | CagliariA | 0-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | AtalantaH | 0-2 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | JuventusA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | GenoaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | ComoH | 0-3 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | VeronaA | 0-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | FiorentinaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AS RomaH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | SassuoloA | 1-0 | 41 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | VeronaH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 9.3 | |
| 24.08.2025 | ComoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.06.2025 | NorwayA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | LecceH | 0-1 | 76 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | InterA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | JuventusH | 1-1 | 65 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | EmpoliA | 0-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2025 | ParmaH | 2-2 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 23.04.2025 | GenoaA | 0-2 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.04.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 85 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | AS RomaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | AtalantaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 31.03.2025 | TorinoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | BolognaA | 5-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.03.2025 | UdineseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | PlzenA | 1-2 | 77 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AC MilanA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | NapoliH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | MonzaH | 5-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.02.2025 | CagliariA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.01.2025 | FiorentinaH | 1-2 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 23.01.2025 | Real SociedadH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | VeronaA | 0-3 | 84 | – | 6.6 | ||
| 10.01.2025 | ComoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | AS RomaA | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.12.2024 | AtalantaH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.12.2024 | LecceA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.12.2024 | InterH | 0-6 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | AjaxA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | ParmaA | 3-1 | 89 | 3 | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | LudogoretsH | 0-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | BolognaH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | MonzaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.11.2024 | FC PortoH | 2-1 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2024 | CagliariH | 2-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.10.2024 | GenoaH | 3-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 24.10.2024 | TwenteA | 0-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | JuventusA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | EmpoliH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | NiceH | 4-1 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 29.09.2024 | TorinoA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.09.2024 | Dynamo KyivA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | FiorentinaA | 2-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 16.09.2024 | VeronaH | 2-1 | 81 | 1 | 7.2 |
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Serbest vuruş1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
AKSİYON HARİTASI970 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR970
- Pas757%80
- Top kazanma59%6
- Faul36%4
- Top teması34%4
- Pas arası15%2
- Uzaklaştırma15%2
- Müdahale12%1
- Bloke edilen pas9%1
- Top kaptırma8%1
- Çalım7%1
PİYASA DEĞERİ€23.00M-23.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ59
DİSİPLİN18kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 188 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Genoa U17
→
Genoa U19
-
Genoa U17
→
Genoa U19
-
2017-07-01
Alcione M. Gio.
→
Genoa U17
?
Alcione M. Gio.
→
Genoa U17
?
2014-07-01
Acc. Inter
→
Alcione M. Gio.
free transfer
Acc. Inter
→
Alcione M. Gio.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
11 maç
09.2026
SakatlıkŞüpheli
13 maç
05.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
04.2026
Broken collarboneKadroda yok
3 maç
01.2026
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
12.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
13 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
6 maç
10.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2024 · Lazio
13sarı · 33 maç
🟨
UEFA Europa League2024 · Lazio
4sarı · 9 maç
🟥
UEFA Europa League2024 · Lazio
1kırmızı · 9 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 120 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.2Serie A 2026
PERFORMANS54.8120 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
74.6
Box-to-box orta saha
64.8
Top kapan ön libero
63.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 174 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%85
Dakika
%72
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 2294 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%83
Dakika
%47
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
85.93
72
100
Performans skoru
78.4
76
100
Kilit pas / 90
2.22
1.4
100
Ortalama rating
7.09
7.2
98
Müdahale / 90
2.03
2
100
Pas arası / 90
1.29
1.6
81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joackim FagerjordGais · 27
%95
1gol
1asist
58scout
Allsvenskan
David KruseIFK Goteborg · 23
%88
1gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Marky DelgadoLos Angeles FC · 30
%85
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Jeppe TverskovSan Diego · 32
%84
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Tom StrannegårdStart · 23
%76
1gol
2asist
67scout
Eliteserien
Zé RicardoRemo · 26
%63
0gol
0asist
52scout
Serie A
Simen HestnesKFUM Oslo · 29
%63
1gol
1asist
53scout
Eliteserien
Esteban RolónAldosivi · 30
%60
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



