Mikkel Damsgaard
Denmark · Midfielder

Mikkel Damsgaard

YAŞ25
BOY180
KİLO66
KULÜPBrentford
DOĞUM YERİJyllinge
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.86 / 90
Kilit pas43.71 / 90
Başarılı dripling10.93 / 90
Kazanılan ikili54.64 / 90
Rating7.08
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.13
Asist 0.000.17
Şut 1.860.95
Kilit pas 3.711.64
Başarılı dripling 0.930.65
Kazanılan ikili 4.644.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Premier League2024 · Brentford · 38 maç 10asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
2020 6 2021 0 2022 0 2023 2 2024 13 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 3 97 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 3 97 0 0 7.08
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%42
Müdahale3
İlk 1121 yedek
2025/26 35 2.087 3 4 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 35 2.087 3 4 6.94
Şut22%41 isabet
Kilit pas38
Drible15%31 başarı
İkili kazanılan111%43
Müdahale57
Faul1821 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112411 yedek
G+A / 900.3
2024/25 41 3.195 2 11 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 38 2.926 2 10 7.20
World Cup - Qualification EuropeDenmark 3 269 0 1 7.33
Şut22%32 isabet
Kilit pas77
Drible52%55 başarı
İkili kazanılan184%48
Müdahale89
Faul2029 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11374 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2023/24 26 860 0 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 26 860 0 2 6.82
Şut6%67 isabet
Kilit pas11
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan58%45
Müdahale29
Faul148 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11719 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2022/23 36 1.019 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 35 988 0 0 6.64
World CupDenmark 1 31 0 0 6.50
Şut9%67 isabet
Kilit pas11
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan62%50
Müdahale32
Faul1411 kazanılan
İlk 11927 yedek
Kart4
2021/22 13 583 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 13 583 0 0 6.82
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan58%54
Müdahale27
Faul108 kazanılan
İlk 1167 yedek
Kart1
2020/21 37 1.785 2 4 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 37 1.785 2 4 6.68
Şut16%50 isabet
Kilit pas25
Drible51%59 başarı
İkili kazanılan144%47
Müdahale42
Faul2628 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111819 yedek
G+A / 900.3
Kart3
TOPLAM GOL151 penaltı
İLK 119883 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 2 %13
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 2 %13
  • 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 56 4-3-3 — 41 3-5-2 — 25 4-4-2 — 19 5-3-2 — 15 4-1-4-1 — 7 163 maç
  • 4-2-3-156%34
  • 4-3-341%25
  • 3-5-225%15
  • 4-4-219%12
  • 5-3-215%9
  • 4-1-4-17%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SunderlandH 0-0 17 0 6.8
30.08.2026 LeedsA 1-1 69 2 7.2
22.08.2026 TottenhamH 3-0 11 7.2
24.05.2026 LiverpoolA 1-1 13 6.6
17.05.2026 Crystal PalaceH 2-2 95 1 6.9
09.05.2026 Manchester CityA 3-0 68 6.6
02.05.2026 West HamH 3-0 82 1 2 8.2
27.04.2026 Manchester UnitedA 2-1 87 1 6.9
18.04.2026 FulhamH 0-0 91 2 6.9
11.04.2026 EvertonH 2-2 45 1 6.3
31.03.2026 Czech RepublicA 1-1 115 1 2 7.9
16.03.2026 WolvesH 2-2 72 1 7.2
03.03.2026 BournemouthA 0-0 92 6.5
28.02.2026 BurnleyA 3-4 92 1 1 2 8.0
21.02.2026 BrightonH 0-2 24 1 6.5
12.02.2026 ArsenalH 1-1 21 6.3
07.02.2026 NewcastleA 2-3 4
01.02.2026 Aston VillaA 0-1
25.01.2026 Nottingham ForestH 0-2 37 6.9
17.01.2026 ChelseaA 2-0 77 1 7.3
07.01.2026 SunderlandH 3-0 35 1 7.3
04.01.2026 EvertonA 2-4 95 6.9
01.01.2026 TottenhamH 0-0
27.12.2025 BournemouthH 4-1 13 1 7.6
20.12.2025 WolvesA 0-2 33 1 1 6.9
14.12.2025 LeedsH 1-1 29 6.9
06.12.2025 TottenhamA 2-0 61 6.2
03.12.2025 ArsenalA 2-0 29 6.9
29.11.2025 BurnleyH 3-1 90 2 7.7
22.11.2025 BrightonA 2-1 80 6.3
18.11.2025 ScotlandA 4-2 64 6.5
09.11.2025 NewcastleH 3-1 84 6.6
01.11.2025 Crystal PalaceA 2-0 68 1 6.7
25.10.2025 LiverpoolH 3-2 79 1 2 6.6
20.10.2025 West HamA 0-2 75 1 7.2
05.10.2025 Manchester CityH 0-1 68 6.6
27.09.2025 Manchester UnitedH 3-1 81 6.6
20.09.2025 FulhamA 3-1 87 1 1 7.7
05.09.2025 ScotlandH 0-0 90 7.6
30.08.2025 SunderlandA 2-1 90 6.5
23.08.2025 Aston VillaH 1-0 90 1 7.7
25.05.2025 WolvesA 1-1 80 6.9
18.05.2025 FulhamH 2-3 90 7.2
10.05.2025 IpswichA 0-1 85 1 6.9
04.05.2025 Manchester UnitedH 4-3 81 7.7
01.05.2025 Nottingham ForestA 0-2 84 1 7.2
19.04.2025 BrightonH 4-2 87 6.7
12.04.2025 ArsenalA 1-1 80 1 6.9
06.04.2025 ChelseaH 0-0 83 1 6.6
02.04.2025 NewcastleA 2-1 31 1 6.6
15.03.2025 BournemouthA 1-2 85 1 7.0
08.03.2025 Aston VillaH 0-1 90 7.3
26.02.2025 EvertonH 1-1 90 7.3
21.02.2025 LeicesterA 0-4 72 2 8.2
15.02.2025 West HamA 0-1 89 1 7.2
02.02.2025 TottenhamH 0-2 90 7.7
26.01.2025 Crystal PalaceA 1-2 89 1 7.5
18.01.2025 LiverpoolH 0-2 81 6.5
14.01.2025 Manchester CityH 2-2 90 1 7.2
04.01.2025 SouthamptonA 0-5 90 1 1 7.9
ŞUT31
GOL4
xG2.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
49' · xG 0.028 90' · xG 0.064 40' · xG 0.029 39' · xG 0.021 82' · xG 0.041 · GOL 23' · xG 0.398 11' · xG 0.065 38' · xG 0.013 85' · xG 0.016 66' · xG 0.155 87' · xG 0.272 90' · xG 0.205 · GOL 76' · xG 0.048 71' · xG 0.027 9' · xG 0.112 · GOL 75' · xG 0.068 70' · xG 0.055 29' · xG 0.047 79' · xG 0.3 55' · xG 0.048 21' · xG 0.099 11' · xG 0.024 55' · xG 0.049 39' · xG 0.018 45' · xG 0.168 31' · xG 0.045 20' · xG 0.134 · GOL 1' · xG 0.051 3' · xG 0.061 57' · xG 0.013 14' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%45) Korner — 6 (%19) Açık oyun — 4 (%13) Kontra atak — 3 (%10) Taç sonrası — 3 (%10) Serbest vuruş — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası14%45
  • Korner6%19
  • Açık oyun4%13
  • Kontra atak3%10
  • Taç sonrası3%10
  • Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%77) Kafa — 5 (%16) Sol ayak — 2 (%6) 31 şut
  • Sağ ayak24%77
  • Kafa5%16
  • Sol ayak2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 6 16-30' — 4 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 6 %19
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 6 %19
  • 46-60' 4 %13
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 7 %23
AKSİYON HARİTASI2364 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 16 16 18 19 19 19 19 19 19 19 20 20 20 21 21 21 22 23 23 23 24 25 25 26 26 26 28 28 29 30 31 32 32 37 37 38 42 42 42 44 49 54 58 59 59
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 12 12 13 14 16 16 17 18 18 18 19 19 19 20 21 22 22 23 24 24 24 25 25 25 25 26 26 27 28 31 35 37 37 38 38 39 41 41 53
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 7 9 16 17 18 18 19 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 6 16 16 16 17 20 35
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2364
Pas 1567 Pas — 1567 (%71) Top kazanma 212 Top kazanma — 212 (%10) Top t… 84 Top teması — 84 (%4) Hava… 83 Hava topu — 83 (%4) Müdahale — 58 (%3) Çalım — 55 (%2) Faul — 47 (%2) İkili mücadele — 40 (%2) Pas arası — 38 (%2) Bloke edilen pas — 33 (%1)
  • Pas1567%71
  • Top kazanma212%10
  • Top teması84%4
  • Hava topu83%4
  • Müdahale58%3
  • Çalım55%2
  • Faul47%2
  • İkili mücadele40%2
  • Pas arası38%2
  • Bloke edilen pas33%1
PİYASA DEĞERİ€30.00M+7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 191 maç
Brentford 137maç 2022–2026
Denmark 4maç 2022–2024
Sampdoria 50maç 2020–2021
FC Nordsjaelland 2017–2019
Denmark U19 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-10 Sampdoria Brentford €15.00m
2020-09-01 Nordsjaelland Sampdoria €6.75m
2018-07-10 Nordsjaell. U19 Nordsjaelland -
2017-07-01 FCN Youth Nordsjaell. U19 -
2013-07-01 Jyllinge Youth FCN Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 9 maç
12.2023 DarbeŞüpheli 5 maç
11.2023 DarbeKadroda yok 6 maç
04.2022 Diz sakatlığıKadroda yok 13 maç
10.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2087 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.1Premier League 2025
PERFORMANS64.52087 dk
KARARİzlemeye değer68/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 86.6
Derinden oyun kurucu 86.0
İleri sekiz 83.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %92
Dakika %79
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %92
Dakika %91
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 64.5 76 85
Müdahale / 90 2.46 2.5 98
Kilit pas / 90 1.64 1.3 100
Pas hacmi / 90 39.5 60 66
İkili mücadele kazanma 43.36 55 79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam