Erik Ahlstrand
Sweden · Midfielder

Erik Ahlstrand

YAŞ24
BOY184
KİLO75
KULÜPHeracles
DOĞUM YERİHalmstad
LİG2. Bundesliga
BU SEZON0G · 1A
LİG SIRALAMALARINDA
16. Allsvenskan2023 · Halmstad · 29 maç 5asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆 Superettan2020 · Sweden
🥈 Superettan2022 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
2021 0 2023 8 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 27 730 0 1 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC St. Pauli 11 0 0 0
DFB PokalFC St. Pauli 1 0 0 0
EredivisieHeracles 15 730 0 1 6.44
Şut6%33 isabet
Kilit pas12
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan29%44
Müdahale19
Faul103 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11720 yedek
G+A / 900.12
2024/25 21 40 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC St. Pauli 21 40 0 0 6.63
Ofsayt1
2023/24 29 2.610 3 5 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHalmstad 29 2.610 3 5 6.86
Şut35%46 isabet
Kilit pas39
Drible60%47 başarı
İkili kazanılan182%46
Müdahale29
Faul3179 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129
G+A / 900.28
Kart4
2021/22 28 478 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanHalmstad 28 478 0 0 6.54
Şut6%67 isabet
Kilit pas8
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan21%40
Müdahale4
Faul74 kazanılan
İlk 11424 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11744 yedek girdi
FORMA14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 12 3-4-3 — 12 3-4-2-1 — 10 4-2-3-1 — 9 5-4-1 — 3 4-3-3 — 2 48 maç
  • 3-4-1-212%25
  • 3-4-312%25
  • 3-4-2-110%21
  • 4-2-3-19%19
  • 5-4-13%6
  • 4-3-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 GroningenH 1-2 13 6.6
10.05.2026 TelstarA 3-0 21 6.2
03.05.2026 PEC ZwolleA 1-0 23 6.3
26.04.2026 FC VolendamH 0-2 23 6.3
11.04.2026 AjaxH 0-3 32 6.6
05.04.2026 HeerenveenA 4-1 90 6.5
20.03.2026 ExcelsiorH 1-1 72 3 6.5
15.03.2026 AZ AlkmaarA 4-0 84 6.6
06.03.2026 UtrechtH 0-0 62 1 6.5
28.02.2026 PSV EindhovenH 1-3 95 1 6.7
22.02.2026 GO Ahead EaglesA 4-0 30 1 6.3
14.02.2026 NAC BredaH 0-1 35 6.9
07.02.2026 NEC NijmegenA 4-1
18.01.2026 TwenteH 0-2 86 1 6.3
11.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0 64 5.9
21.12.2025 FSV Mainz 05A 0-0
13.12.2025 1. FC HeidenheimH 2-1
06.12.2025 1.FC KölnA 1-1
25.10.2025 Eintracht FrankfurtA 2-0
19.10.2025 1899 HoffenheimH 0-3
04.10.2025 Werder BremenA 1-0
27.09.2025 Bayer LeverkusenH 1-2
19.09.2025 VfB StuttgartA 2-0
14.09.2025 FC AugsburgH 2-1
29.08.2025 Hamburger SVA 0-2
23.08.2025 Borussia DortmundH 3-3
16.08.2025 Eintracht NorderstedtA 0-0
17.05.2025 VfL BochumH 0-2
11.05.2025 Eintracht FrankfurtA 2-2
03.05.2025 VfB StuttgartH 0-1
27.04.2025 Werder BremenA 0-0
20.04.2025 Bayer LeverkusenH 1-1
12.04.2025 Holstein KielA 1-2
06.04.2025 Borussia MönchengladbachH 1-1
29.03.2025 Bayern MünchenA 3-2
08.03.2025 VfL WolfsburgA 1-1
01.03.2025 Borussia DortmundH 0-2
22.02.2025 FSV Mainz 05A 2-0
18.01.2025 1. FC HeidenheimA 0-2
15.01.2025 VfL BochumA 1-0
11.01.2025 Eintracht FrankfurtH 0-1
21.12.2024 VfB StuttgartA 0-1 8 6.7
14.12.2024 Werder BremenH 0-2 1
07.12.2024 Bayer LeverkusenA 2-1 8 6.5
29.11.2024 Holstein KielH 3-1 1
24.11.2024 Borussia MönchengladbachA 2-0 22 6.7
09.11.2024 Bayern MünchenH 0-1
02.11.2024 1899 HoffenheimA 0-2
12.11.2023 Hammarby FFA 2-2 90 1 3 7.2
05.11.2023 Kalmar FFH 3-0 90 2 2 8.3
29.10.2023 AIK StockholmA 1-1 90 1 6.9
22.10.2023 Mjallby AIFH 1-1 90 6.9
07.10.2023 Degerfors IFH 0-0 90 2 6.3
30.09.2023 Djurgardens IFA 1-0 90 5.9
25.09.2023 IF ElfsborgH 0-1 90 1 6.6
02.09.2023 SiriusH 2-1 90 1 6.5
27.08.2023 IFK VarnamoA 0-0 90 1 7.2
19.08.2023 IF BrommapojkarnaA 3-1 90 1 3 7.2
13.08.2023 IFK NorrkopingH 1-3 90 6.5
07.08.2023 Malmo FFA 3-0 90 6.9
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.055 60' · xG 0.063 43' · xG 0.028 20' · xG 0.125 73' · xG 0.046 35' · xG 0.029 34' · xG 0.037 42' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 4 (%50) Duran top — 2 (%25) Asist sonrası — 2 (%25) 8 şut
  • Kontra atak4%50
  • Duran top2%25
  • Asist sonrası2%25
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 7 (%88) Sağ ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Sol ayak7%88
  • Sağ ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 4 %50
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 105 maç
FC St. Pauli 33maç 2024–2025
Heracles 15maç 2025
Sweden 2024
St. Pauli II 2023–2024
Halmstad 57maç 2021–2023
Sweden U19 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Heracles Almelo FC St. Pauli Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Heracles FC St. Pauli
2024-01-27 Halmstads BK St. Pauli €650k
2019-01-08 Halmstad U19 Halmstads BK -
2018-01-08 Halmstad U17 Halmstad U19 -
2016-01-01 Halmstad Jgd Halmstad U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 730 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Eredivisie 2025
PERFORMANS54.0730 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 59.6
Top kapan ön libero 58.7
Box-to-box orta saha 56.8
Top kapan ön libero 0
Derinden oyun kurucu 0
Box-to-box orta saha 0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %77
Dakika %62
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %82
Dakika %72
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.48 1.4 100
Performans skoru 54 76 71
Müdahale / 90 2.34 2 100
Ortalama rating 6.44 7.2 89
Pas hacmi / 90 23.67 72 33
Dakika güvenliği 37.3 82 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam