Congo DR · Attacker
Wissam Ben Yedder
LİGWorld Cup
BU SEZON4G · 1A
Gol30.74 / 90
Şut92.23 / 90
Kilit pas10.25 / 90
Kazanılan ikili122.98 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.74 %76
- Şut 2.2 %64
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.25 %7
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %36 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 363 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Premier League2024 · Brentford · 35 maç
19gol6.
8.
League Cup2021 · Brentford · 3 maç
3gol8.
14.
World Cup2026 · Congo DR · 3 maç
3gol14.
15.
Premier League2023 · Brentford · 34 maç
12gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ligue 22019/2020 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 23 G+A
GolAsist
2026/27
7
625
4
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan35%47
Müdahale7
Faul1018 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 117
G+A / 900.72
Kart2
2025/26
29
640
2
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas3
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan23%34
Müdahale3
Faul43 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11524 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2024/25
35
2.927
19
4
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%62 isabet
Kilit pas29
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan118%45
Müdahale22
Faul3451 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11341 yedek
G+A / 900.71
Kart5
2023/24
38
2.772
13
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%49 isabet
Kilit pas31
Drible21%44 başarı
İkili kazanılan155%49
Müdahale31
Faul4461 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı1
İlk 11326 yedek
G+A / 900.52
Kart7
2022/23
38
1.607
7
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas13
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan86%48
Müdahale17
Faul2126 kazanılan
Ofsayt19
İlk 111622 yedek
G+A / 900.56
Kart3
2021/22
33
1.285
7
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas9
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan73%51
Müdahale12
Faul822 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111221 yedek
G+A / 900.56
2020/21
38
2.682
10
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%56 isabet
Kilit pas29
Drible55%56 başarı
İkili kazanılan222%60
Müdahale35
Faul3085 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı41 kaçan
İlk 11308 yedek
G+A / 900.47
Kart2
TOPLAM GOL646 penaltı
İLK 1111476 yedek girdi
KART21
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR64 gol
- 1-15' 4 %6
- 16-30' 9 %14
- 31-45' 14 %22
- 46-60' 3 %5
- 61-75' 14 %22
- 76-90+' 20 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-375%42
- 3-5-246%26
- 4-2-3-128%16
- 5-3-220%11
- 4-4-25%3
- 5-4-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar21aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BournemouthH | 2-2 | 90 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | TottenhamA | 0-2 | 82 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 23.08.2026 | LiverpoolH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 01.07.2026 | EnglandA | 2-1 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 27.06.2026 | UzbekistanH | 3-1 | 91 | 2 | 6 | 7.7 | |
| 24.06.2026 | ColombiaA | 1-0 | 91 | – | 6.3 | ||
| 17.06.2026 | PortugalA | 1-1 | 92 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 24.05.2026 | FulhamA | 2-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | West HamH | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Nottingham ForestA | 1-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | BrightonH | 3-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | ArsenalA | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Crystal PalaceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | SunderlandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | BarcelonaA | 7-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | ChelseaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | BarcelonaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | Manchester UnitedH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | EvertonH | 2-3 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.02.2026 | QarabagH | 3-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | BrentfordH | 2-3 | 65 | 1 | 6.0 | ||
| 31.01.2026 | LiverpoolA | 4-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Aston VillaH | 0-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 21.01.2026 | PSV EindhovenH | 3-0 | 72 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 18.01.2026 | WolvesA | 0-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 07.01.2026 | LeedsH | 4-3 | 29↑ | 2 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | 78 | 1 | 6.0 | ||
| 30.12.2025 | BurnleyA | 1-3 | 80 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 26.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | ChelseaH | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | SunderlandA | 1-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 10.12.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | BurnleyH | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | WolvesA | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | FulhamH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 10.05.2025 | IpswichA | 0-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Manchester UnitedH | 4-3 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 01.05.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 19.04.2025 | BrightonH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 4 | 7.2 |
| 12.04.2025 | ArsenalA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.04.2025 | ChelseaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.04.2025 | NewcastleA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | BournemouthA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | Aston VillaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 26.02.2025 | EvertonH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 21.02.2025 | LeicesterA | 0-4 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 15.02.2025 | West HamA | 0-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | TottenhamH | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 18.01.2025 | LiverpoolH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.01.2025 | Manchester CityH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 04.01.2025 | SouthamptonA | 0-5 | 90 | 1 | 1 | 6 | 6.9 |
| 01.01.2025 | ArsenalH | 1-3 | 75 | 2 | 6.5 | ||
| 27.12.2024 | BrightonA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | Nottingham ForestH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | ChelseaA | 2-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | NewcastleH | 4-2 | 87 | 1 | 3 | 7.6 |
ŞUT21
GOL3
xG5.3
xG FARKI-2.3under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun8%38
- Asist sonrası7%33
- Korner5%24
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%43
- Sol ayak7%33
- Kafa5%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 5 %24
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 6 %29
AKSİYON HARİTASI416 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR416
- Pas183%46
- Hava topu59%15
- Top teması40%10
- Faul29%7
- Top kazanma20%5
- Çalım15%4
- Müdahale15%4
- Top kaptırma13%3
- İsabetsiz şut12%3
- Bloke edilen pas10%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 218 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
DarbeKadroda yok
2 maç
12.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
15 maç
08.2025
otherKadroda yok
2 maç
10.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
3 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
1 maç
11.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2026 · Newcastle
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 172 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.5Premier League 2026
PERFORMANS61.2172 dk
KARARUygun değil36/100
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
32.0
Top kapan ön libero
31.9
İleri sekiz
31.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 160 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%92
Dakika
%91
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 2186 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%90
Dakika
%54
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.16
0.18
89
İkili mücadele kazanma
35.71
55
65
Pas hacmi / 90
13.8
60
23
Başarılı drible / 90
0.33
1.2
28
Performans skoru
13.7
76
18
Dakika güvenliği
13.1
82
16
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francisco González MetilliBelgrano Cordoba · 28
%95
3gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
ChristianCruzeiro · 25
%81
5gol
3asist
64scout
Serie A
Victor SvenssonSirius · 19
%77
1gol
3asist
66scout
Allsvenskan
Onni ValakariSan Diego · 26
%73
3gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Lucas PaquetáFlamengo · 28
%65
3gol
0asist
45scout
€35.00M
Serie A
Cristian RoldánSeattle Sounders · 30
%64
3gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Johan HoveAIK Stockholm · 25
%63
3gol
1asist
56scout
Allsvenskan
Kristoffer AskildsenViking · 24
%60
3gol
1asist
51scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




