Mads Roerslev
Denmark · Defender

Mads Roerslev

YAŞ26
BOY184 cm
KİLO77 kg
DOĞUM YERİKøbenhavn
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Superliga2016/2017 · Denmark
🏆 DBU Pokalen2016/2017 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
2020 3 2021 2 2022 0 2023 3 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 11 488 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 1 0 0 0
ChampionshipSouthampton 10 488 0 0 6.46
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan20%37
Müdahale8
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1156 yedek
Kart1
2024/25 34 1.403 0 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 23 1.107 0 2 6.76
BundesligaVfL Wolfsburg 11 296 0 0 6.64
Şut5%40 isabet
Kilit pas15
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan61%46
Müdahale27
Faul813 kazanılan
İlk 111321 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24 37 2.009 1 2 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 37 2.009 1 2 6.66
Şut5%20 isabet
Kilit pas15
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan88%48
Müdahale48
Faul1015 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112215 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2022/23 35 1.135 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 35 1.135 0 0 6.67
Şut3%33 isabet
Kilit pas8
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan36%46
Müdahale22
Faul43 kazanılan
İlk 111223 yedek
2021/22 36 1.237 1 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrentford 36 1.237 1 1 6.56
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan47%39
Müdahale23
Faul188 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111224 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2020/21 27 1.080 0 3 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBrentford 27 1.080 0 3 6.69
Şut2
Kilit pas9
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan35%43
Müdahale19
Faul145 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111314 yedek
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 116594 yedek girdi
KART5
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 53 4-3-3 — 51 4-2-3-1 — 15 5-3-2 — 15 4-4-2 — 8 3-4-2-1 — 5 147 maç
  • 3-5-253%36
  • 4-3-351%35
  • 4-2-3-115%10
  • 5-3-215%10
  • 4-4-28%5
  • 3-4-2-15%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.11.2025 Sheffield WednesdayH 3-1 11 6.6
05.11.2025 QPRA 1-2 18 6.0
01.11.2025 PrestonH 0-2 86 6.3
25.10.2025 BlackburnA 2-1 100 6.5
04.10.2025 DerbyA 1-1
30.09.2025 Sheffield UtdA 1-2 15 6.9
20.09.2025 Hull CityA 3-1 62 5.9
14.09.2025 PortsmouthH 0-0 90 7.0
30.08.2025 WatfordA 2-2 88 6.2
23.08.2025 Stoke CityH 1-2 18 6.7
17.08.2025 Nottingham ForestA 3-1
09.05.2025 1899 HoffenheimH 2-2 29 6.5
03.05.2025 Borussia DortmundA 4-0 14 6.7
11.04.2025 RB LeipzigH 2-3
06.04.2025 Union BerlinA 1-0
15.03.2025 FC AugsburgA 1-0
08.03.2025 FC St. PauliH 1-1 45 7.2
01.03.2025 Werder BremenA 1-2 90 6.9
22.02.2025 VfL BochumH 1-1 58 6.7
15.02.2025 VfB StuttgartA 1-2 45 6.2
08.02.2025 Bayer LeverkusenH 0-0
02.02.2025 Eintracht FrankfurtA 1-1 15 6.3
26.01.2025 Crystal PalaceA 1-2 90 1 7.0
18.01.2025 LiverpoolH 0-2 90 6.9
14.01.2025 Manchester CityH 2-2 87 1 2 7.3
04.01.2025 SouthamptonA 0-5 90 1 7.7
01.01.2025 ArsenalH 1-3 90 6.2
27.12.2024 BrightonA 0-0 90 7.2
21.12.2024 Nottingham ForestH 0-2 22 6.9
15.12.2024 ChelseaA 2-1 76 6.9
07.12.2024 NewcastleH 4-2
04.12.2024 Aston VillaA 3-1 10 6.5
30.11.2024 LeicesterH 4-1 11 6.6
23.11.2024 EvertonA 0-0
09.11.2024 BournemouthH 3-2
04.11.2024 FulhamA 2-1 90 6.9
26.10.2024 IpswichH 4-3 90 1 7.0
19.10.2024 Manchester UnitedA 2-1 10 6.7
05.10.2024 WolvesH 5-3 1
28.09.2024 West HamH 1-1
21.09.2024 TottenhamA 3-1 11 6.2
14.09.2024 Manchester CityA 2-1 18 6.6
31.08.2024 SouthamptonH 3-1 51 6.7
25.08.2024 LiverpoolA 2-0 90 1 6.0
18.08.2024 Crystal PalaceH 2-1 90 6.3
19.05.2024 NewcastleH 2-4 63 6.7
11.05.2024 BournemouthA 1-2 28 6.5
04.05.2024 FulhamH 0-0 45 6.9
27.04.2024 EvertonA 1-0 14 6.5
20.04.2024 LutonA 1-5 14 1 6.7
13.04.2024 Sheffield UtdH 2-0 90 7.2
06.04.2024 Aston VillaA 3-3 90 6.3
03.04.2024 BrightonH 0-0 90 6.3
30.03.2024 Manchester UnitedH 1-1 87 7.2
16.03.2024 BurnleyA 2-1 59 7.3
09.03.2024 ArsenalA 2-1 90 6.2
02.03.2024 ChelseaH 2-2 90 1 1 7.5
26.02.2024 West HamA 4-2 17 7.0
20.02.2024 Manchester CityA 1-0 89 6.6
17.02.2024 LiverpoolH 1-4 63 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 180 maç
Brentford 159maç 2020–2025
Southampton 10maç 2025
VfL Wolfsburg 11maç 2024
Denmark 2024
Denmark U21 2021–2023
FC Copenhagen 2016–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-21 Brentford Southampton
2025-07-01 Wolfsburg Brentford
2025-01-27 Brentford VfL Wolfsburg
2019-08-07 Copenhagen Brentford €60k
2019-07-01 Vendsyssel FF FC Copenhagen
2019-06-30 Vendsyssel FF Copenhagen End of loan
2019-01-01 Copenhagen Vendsyssel FF loan transfer
2018-12-29 FC Copenhagen Vendsyssel FF
2017-07-01 Copenhagen U19 Copenhagen -
2017-05-11 Halmstad FC Copenhagen
2017-03-21 Copenhagen U19 Halmstads BK loan transfer
2016-07-01 FCK Youth Copenhagen U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2025 Heel InjuryKadroda yok 1 maç
03.2023 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 488 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.2Championship 2025
PERFORMANS44.3488 dk
KARARVeri yetersiz39/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 40.7
Klasik stoper 40.3
Defansif bek 39.3
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %22
Performans %24
Dakika %37
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %31
Dakika %58
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 42.23 62 68
Performans skoru 44.3 76 58
Ortalama rating 6.46 7.2 90
Müdahale / 90 1.48 2.2 67
İkili mücadele kazanma 37.04 64 58
Blok / 90 0.55 1.5 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam