Nayel Mehssatou Sepúlveda
Chile · Defender

Nayel Mehssatou Sepúlveda

YAŞ23
BOY173
KİLO70
KULÜPKortrijk
DOĞUM YERİBrussel
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.83 / 90
Başarılı dripling10.42 / 90
Kazanılan ikili72.92 / 90
Rating6.17
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 79 orta sahalar
Kilit pas — %37 (0.83) Asist — %0 (0.00) Drible — %36 (0.42) Pas isabeti — %35 (%79) Top kapma — %28 (1.67) İkili mücadele — %38 (%44) 29 ORT. % 37 0 36 35 28 38
  • Kilit pas 0.83 %37
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.42 %36
  • Pas isabeti %79 %35
  • Top kapma 1.67 %28
  • İkili mücadele %44 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 216 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2021 2 2022 0 2023 3 2024 6 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 5 216 0 0 6.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 5 216 0 0 6.17
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale3
Faul13 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26 39 1.082 0 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 39 1.082 0 1 6.63
Şut8%62 isabet
Kilit pas7
Drible4%18 başarı
İkili kazanılan43%42
Müdahale13
Faul1121 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111029 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2024/25 35 2.788 4 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 35 2.788 4 2 6.95
Şut24%54 isabet
Kilit pas32
Drible33%52 başarı
İkili kazanılan148%53
Müdahale65
Faul1738 kazanılan
İlk 11314 yedek
G+A / 900.19
Kart3
Kaptan5maçta
2023/24 33 2.589 1 2 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 33 2.589 1 2 6.65
Şut9%44 isabet
Kilit pas31
Drible21%37 başarı
İkili kazanılan118%45
Müdahale57
Faul3432 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11294 yedek
G+A / 900.1
Kart7
2022/23 26 1.392 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 26 1.392 0 0 6.72
Kilit pas2
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan69%59
Müdahale40
Faul1014 kazanılan
İlk 111610 yedek
Kart2
2021/22 10 450 0 2 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 10 450 0 2 6.72
Şut2
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan13%41
Müdahale7
Faul42 kazanılan
İlk 1155 yedek
G+A / 900.4
TOPLAM GOL4
İLK 114335 yedek girdi
KART6
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 15 4-2-3-1 — 14 3-5-2 — 10 3-4-2-1 — 9 3-4-1-2 — 8 4-4-2 — 6 62 maç
  • 3-4-315%24
  • 4-2-3-114%23
  • 3-5-210%16
  • 3-4-2-19%15
  • 3-4-1-28%13
  • 4-4-26%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 J. DuverneJ. Duverne 1 A. KadriA. Kadri Sepúlveda 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Zulte WaregemH 0-2 0 0
03.09.2026 AnderlechtA 1-0 77 0 5.8
29.08.2026 CharleroiH 1-3 82 0 6.3
15.08.2026 AntwerpH 0-3 35 6.3
07.08.2026 Club Brugge KVA 3-0 22 6.3
23.05.2026 CharleroiH 0-2
19.05.2026 KVC WesterloA 1-2 8 1 6.9
16.05.2026 GenkH 0-0
08.05.2026 OH LeuvenH 2-1
03.05.2026 AntwerpA 0-5
25.04.2026 GenkA 1-1 5
21.04.2026 AntwerpH 1-2
18.04.2026 CharleroiA 1-2
11.04.2026 KVC WesterloH 1-2
04.04.2026 OH LeuvenA 1-3 4
22.03.2026 KVC WesterloH 0-0 61 7.0
15.03.2026 AntwerpA 1-1
08.03.2026 Zulte WaregemA 0-1
27.02.2026 RAAL La LouvièreH 1-1 3
22.02.2026 GenkA 0-3 1
14.02.2026 Union St. GilloiseH 1-1
08.02.2026 Club Brugge KVA 3-0 86 6.3
01.02.2026 AnderlechtH 2-0 32 6.5
23.01.2026 GentH 0-4 45 1 6.6
18.01.2026 CharleroiA 2-0 19 6.6
26.12.2025 St. TruidenH 1-2 65 6.3
20.12.2025 DenderA 0-1 58 1 7.0
12.12.2025 OH LeuvenH 0-1 83 6.5
06.12.2025 Cercle BruggeA 1-2 25 6.3
28.11.2025 KV MechelenA 0-1 90 1 1 7.3
21.11.2025 Zulte WaregemH 0-0 45 6.2
09.11.2025 St. TruidenA 1-0 31 1 6.7
25.10.2025 GentA 4-0 37 6.9
20.10.2025 AntwerpH 1-0 11 6.7
05.10.2025 AnderlechtA 1-0 16 7.0
27.09.2025 Club Brugge KVH 1-2
21.09.2025 KVC WesterloA 0-2 27 6.5
12.09.2025 KV MechelenH 1-1 16 6.3
31.08.2025 OH LeuvenA 1-0 69 6.5
23.08.2025 Cercle BruggeH 0-3 87 1 6.3
16.08.2025 Union St. GilloiseA 3-0 18 6.3
10.08.2025 GenkH 2-1 59 6.9
02.08.2025 DenderH 1-1 45 2 6.9
26.07.2025 RAAL La LouvièreA 0-2 36 6.6
10.05.2025 St. TruidenHC 2-2 74 1 2 7.3
03.05.2025 Cercle BruggeAC 0-2 87 1 3 7.5
25.04.2025 Beerschot WilrijkAC 2-0 89 2 6.9
12.04.2025 Beerschot WilrijkHC 3-2 90 1 3 7.9
06.04.2025 St. TruidenA 0-3 90 1 2 7.3
30.03.2025 Cercle BruggeH 2-2 83 6.2
16.03.2025 GentA 1-2 89 1 7.5
08.03.2025 OH LeuvenHC 2-0 89 1 7.5
01.03.2025 St. TruidenA 4-2 90 1 1 7.3
23.02.2025 Cercle BruggeH 1-1 90 6.9
15.02.2025 AntwerpA 2-1 90 6.9
09.02.2025 Union St. GilloiseH 1-2 71 7.0
02.02.2025 KVC WesterloH 1-2 90 7.3
25.01.2025 Club Brugge KVA 1-1 90 6.6
19.01.2025 AnderlechtH 0-2 90 7.0
10.01.2025 Standard LiegeA 1-0 90 1 7.3
ŞUT11
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.07 4' · xG 0.024 33' · xG 0.019 19' · xG 0.074 32' · xG 0.232 90' · xG 0.089 41' · xG 0.059 3' · xG 0.093 90' · xG 0.176 90' · xG 0.016 90' · xG 0.163
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%64) Açık oyun — 3 (%27) Kontra atak — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası7%64
  • Açık oyun3%27
  • Kontra atak1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%64) Sol ayak — 3 (%27) Kafa — 1 (%9) 11 şut
  • Sağ ayak7%64
  • Sol ayak3%27
  • Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 148 maç
Kortrijk 109maç 2021–2026
Standard Liege 39maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-15 Standard Liege Kortrijk
2022-01-21 RSC Anderlecht KV Kortrijk €200k
2021-07-01 Anderlecht U21 RSC Anderlecht -
2019-07-01 Anderlecht U18 Anderlecht U21 -
2018-07-01 Anderlecht Yth. Anderlecht U18 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
KV Kortrijk %50 2026-07-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1082 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS36.21082 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 61.0
Ayağı iyi stoper 58.5
Defansif bek 57.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %23
Dakika %57
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %25
Dakika %73
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 84.3 85 99
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Pas hacmi / 90 33.19 45 74
İkili mücadele kazanma 42.16 68 62
Müdahale / 90 1.08 2.4 45
Pas arası / 90 0.33 1.8 18
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam