LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.29 / 90
Şut30.87 / 90
Kilit pas51.45 / 90
Başarılı dripling72.03 / 90
Kazanılan ikili216.10 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 31 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.9 %0
- Asist 0.29 %70
- Kilit pas 1.45 %77
- Drible 2.03 %80
- İkili mücadele %36 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 310 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Premier League 22016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2014/2015 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
4
310
0
1
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan21%36
Müdahale3
Faul45 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
G+A / 900.29
2024/25
35
2.122
6
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas30
Drible52%46 başarı
İkili kazanılan183%45
Müdahale17
Faul1428 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı1
İlk 112312 yedek
G+A / 900.38
Kart5
2023/24
10
443
4
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%73 isabet
Kilit pas8
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan55%47
Müdahale9
Faul1015 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1155 yedek
G+A / 901.02
Kart2
2022/23
23
1.866
5
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%59 isabet
Kilit pas34
Drible50%51 başarı
İkili kazanılan191%45
Müdahale20
Faul2451 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı21 kaçan
İlk 11212 yedek
G+A / 900.39
Kart6
2021/22
32
2.264
6
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%64 isabet
Kilit pas36
Drible39%51 başarı
İkili kazanılan200%40
Müdahale25
Faul3334 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11257 yedek
G+A / 900.36
Kart4
2020/21
33
750
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas11
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan54%36
Müdahale6
Faul229 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11528 yedek
G+A / 900.12
Kart4
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 112723 yedek girdi
KART10
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-210%25
- 3-4-1-28%20
- 3-4-37%18
- 4-4-26%15
- 5-3-25%12
- 4-3-34%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | AnderlechtA | 1-0 | 89 | 2 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | CharleroiH | 1-3 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.08.2026 | AntwerpH | 0-3 | 55 | – | 5.9 | ||
| 07.08.2026 | Club Brugge KVA | 3-0 | 80 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | St. TruidenH | 2-2 | 90 | 3 | 8.0 | ||
| 03.05.2025 | Cercle BruggeA | 0-2 | 74 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2025 | Beerschot WilrijkA | 2-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | 84 | 1 | – | 6.9 | |
| 06.04.2025 | St. TruidenA | 0-3 | 75 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | GentA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.03.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 86 | 2 | 4 | 10.0 | |
| 01.03.2025 | St. TruidenA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.02.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 75 | 2 | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | AntwerpA | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | KVC WesterloH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | Club Brugge KVA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 90 | 5 | 7.7 | ||
| 10.01.2025 | Standard LiegeA | 1-0 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 26.12.2024 | CharleroiH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-2 | 21↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 14.12.2024 | DenderH | 0-3 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | GenkA | 3-2 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.11.2024 | KV MechelenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | KVC WesterloA | 4-0 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | AntwerpH | 1-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | AnderlechtA | 4-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2024 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | GenkH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 29.09.2024 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.09.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Club Brugge KVH | 0-3 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | St. TruidenH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.08.2024 | Standard LiegeH | 1-0 | 29↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.08.2024 | DenderA | 4-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 04.08.2024 | Cercle BruggeA | 1-2 | 60 | 2 | 7.0 | ||
| 28.07.2024 | GentH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Lommel UnitedH | 4-2 | 45↑ | 3 | 5 | 10.0 | |
| 19.05.2024 | Lommel UnitedA | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | CharleroiA | 3-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | AS EupenH | 1-0 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | RWDMA | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | RWDMH | 2-4 | 69 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 14.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | AnderlechtA | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | RWDMH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | AS EupenH | 1-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.02.2023 | CharleroiH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | Zulte WaregemA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.02.2023 | AnderlechtH | 0-2 | 45↑ | 3 | 6.7 | ||
| 28.01.2023 | KortrijkA | 2-2 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 21.01.2023 | Cercle BruggeH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.01.2023 | Seraing UnitedH | 1-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.12.2022 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.11.2022 | KVC WesterloA | 6-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2022 | KortrijkH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.10.2022 | Zulte WaregemH | 2-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2022 | AntwerpA | 3-0 | 77 | 1 | 7.0 |
ŞUT4
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Açık oyun1%25
- Kontra atak1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%75
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



