LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.43 / 90
Kilit pas110.52 / 90
Başarılı dripling40.19 / 90
Kazanılan ikili1205.69 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.52 %2
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.19 %4
- Pas isabeti %69 %3
- Top kapma 2.18 %39
- İkili mücadele %51 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1897 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Coppa Italia Serie CNone · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Serie C2021/2022 · Italy · 2nd Place
2025/26
40
1.971
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan123%51
Müdahale29
Faul2537 kazanılan
İlk 112416 yedek
G+A / 900.05
Kart21
Kaptan24maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
FORMA21
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | BariH | 0-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2026 | BariA | 0-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2026 | Juve StabiaHC | 1-1 | 56 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | SampdoriaAC | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | MantovaHC | 0-3 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | SpeziaA | 6-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | ModenaHC | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | CesenaAC | 1-1 | 63 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.03.2026 | FrosinoneHC | 1-3 | 74 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | PescaraHC | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Virtus EntellaH | 0-1 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | ReggianaAC | 0-4 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | VeneziaH | 1-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | PalermoAC | 3-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | BariA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | MonzaH | 0-0 | 19↑ | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | CarrareseAC | 0-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | CatanzaroHC | 2-1 | 58 | 1 | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | PadovaHC | 3-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | EmpoliAC | 0-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | SpeziaHC | 2-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | Juve StabiaA | 1-0 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | Virtus EntellaAC | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | BariH | 0-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | MonzaA | 1-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | AvellinoH | 0-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | ModenaAC | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | CarrareseHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | PadovaAC | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | VeneziaAC | 3-0 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | CesenaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | MantovaA | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | EmpoliH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | PescaraA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | ReggianaHC | 3-1 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | FrosinoneAC | 2-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | PalermoHC | 0-2 | 62 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | SampdoriaHC | 3-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | CatanzaroA | 1-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | ComoAC | 3-1 | 74 | – | 6.3 |
ŞUT21
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%38
- Açık oyun4%19
- Taç sonrası4%19
- Korner4%19
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%67
- Kafa5%24
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 7 %33
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 4 %19
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-23
Marano
→
Südtirol
?
Marano
→
Südtirol
?
2013-12-01
AC Mezzocorona
→
Marano
?
AC Mezzocorona
→
Marano
?
2010-07-01
USD Salorno
→
AC Mezzocorona
?
USD Salorno
→
AC Mezzocorona
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1897 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.3Serie B 2025
PERFORMANS22.91897 dk
KARARVeri yetersiz48/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
68.4
Derinden oyun kurucu
60.3
Box-to-box orta saha
56.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%35
Dakika
%82
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%31
Dakika
%89
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.66
7.1
94
İkili mücadele kazanma
50.85
58
88
Müdahale / 90
1.28
3.2
40
Pas arası / 90
0.9
2.3
39
Performans skoru
22.9
75
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aldo RochaAtlas · 33
%95
1gol
2asist
46scout
Liga MX
Nils RossenTelstar · 21
%90
3gol
1asist
56scout
Eredivisie
Laurent AbergelLorient · 32
%83
1gol
0asist
47scout
Ligue 1
Jesper KarlströmUdinese · 30
%80
1gol
0asist
48scout
€4.00M
Serie A
Marco NichettiVirtus Entella · 29
%76
0gol
0asist
52scout
€300K
Serie B
Ilie SánchezAustin · 35
%69
1gol
0asist
44scout
Major League Soccer
Axel WitselGirona · 36
%67
1gol
2asist
47scout
La Liga
Pablo RosarioFC Porto · 28
%60
0gol
0asist
43scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum