Pablo Rosario
Netherlands · Midfielder

Pablo Rosario

YAŞ28
BOY188 cm
KİLO73 kg
KULÜPFC Porto
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.47 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.47 / 90
Kazanılan ikili163.74 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 71 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %44 (0.47) Pas isabeti — %36 (%80) Top kapma — %64 (3.04) İkili mücadele — %63 (%53) 34 ORT. % 0 0 44 36 64 63
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.47 %44
  • Pas isabeti %80 %36
  • Top kapma 3.04 %64
  • İkili mücadele %53 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 385 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Eredivisie2017/2018 · Holland
🏆 Super Cup2016/2017 · Holland
🥈 Coupe de France2021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈 UEFA Nations League2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
2020 5 2021 2 2022 2 2023 0 2024 5 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 5 385 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 5 385 0 0 6.67
Şut2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan16%53
Müdahale8
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1141 yedek
2025/26 44 2.341 2 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueNice 1 0 0 0
Primeira LigaFC Porto 30 1.348 2 0 7.05
UEFA Europa LeagueFC Porto 12 960 0 0 6.92
Ligue 1Nice 1 33 0 0 6.30
Şut13%31 isabet
Kilit pas13
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan115%55
Müdahale34
Faul3338 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112321 yedek
G+A / 900.08
Kart8
2024/25 34 2.225 4 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 29 1.794 3 1 6.80
UEFA Europa LeagueNice 5 431 1 0 6.52
Şut18%56 isabet
Kilit pas18
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan97%50
Müdahale33
Faul2715 kazanılan
Penaltı1
İlk 11268 yedek
G+A / 900.2
Kart72
Kaptan9maçta
2023/24 32 2.020 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 32 2.020 0 0 6.94
Şut14%21 isabet
Kilit pas17
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan102%59
Müdahale37
Faul1819 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112111 yedek
Kart4
2022/23 49 2.216 0 2 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 37 1.764 0 1 6.75
UEFA Europa Conference LeagueNice 12 452 0 1 6.88
Şut9%33 isabet
Kilit pas23
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan108%54
Müdahale53
Faul2317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112128 yedek
G+A / 900.08
Kart7
2021/22 37 2.737 0 2 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 36 2.736 0 2 6.81
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 1 1 0 0
Şut11%27 isabet
Kilit pas20
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan143%51
Müdahale59
Faul3622 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11316 yedek
G+A / 900.07
Kart7
2020/21 35 2.763 1 4 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 29 2.313 1 4 6.96
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 6 450 0 0 6.82
Şut7%29 isabet
Kilit pas24
Drible19%73 başarı
İkili kazanılan172%52
Müdahale64
Faul5224 kazanılan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.16
Kart7
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 1112365 yedek girdi
KART32
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 90 4-4-2 — 40 3-4-2-1 — 21 3-4-3 — 13 3-5-2 — 6 4-2-3-1 — 6 176 maç
  • 4-3-390%51
  • 4-4-240%23
  • 3-4-2-121%12
  • 3-4-313%7
  • 3-5-26%3
  • 4-2-3-16%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 MoreirenseH 2-1 89 2 6.3
29.08.2026 Academico ViseuA 0-3 82 0 6.5
23.08.2026 AroucaH 2-0 94 6.6
15.08.2026 Rio AveA 0-2 88 6.7
09.08.2026 AlvercaH 2-0 32 7.2
16.05.2026 Santa ClaraH 1-0
10.05.2026 AVSA 3-1
02.05.2026 AlvercaH 1-0 86 1 7.6
26.04.2026 EstrelaA 1-2 90 6.9
19.04.2026 TondelaH 2-0 39 6.9
16.04.2026 Nottingham ForestA 1-0 94 6.5
12.04.2026 EstorilA 1-3
09.04.2026 Nottingham ForestH 1-1 90 7.5
04.04.2026 FamalicaoH 2-2
22.03.2026 SC BragaA 1-2 19 6.3
19.03.2026 VfB StuttgartH 2-0 89 6.9
15.03.2026 MoreirenseH 3-0 20 6.9
12.03.2026 VfB StuttgartA 1-2 48 6.9
08.03.2026 BenficaA 2-2
27.02.2026 AroucaH 3-1 76 6.5
22.02.2026 Rio AveH 1-0 88 1 7.5
15.02.2026 NacionalA 0-1
09.02.2026 Sporting CPH 1-1
02.02.2026 Casa PiaA 2-1 93 1 3 7.5
29.01.2026 RangersH 3-1 12 6.7
26.01.2026 GIL VicenteH 3-0 86 1 6.5
22.01.2026 PlzenA 1-1 87 7.2
04.01.2026 Santa ClaraA 0-1 95 6.9
29.12.2025 AVSH 2-0 90 1 7.5
22.12.2025 AlvercaA 0-3 90 8.3
15.12.2025 EstrelaH 3-1 25 6.6
11.12.2025 Malmo FFH 2-1 90 1 6.6
07.12.2025 TondelaA 0-2 27 6.7
30.11.2025 EstorilH 1-0 90 7.0
27.11.2025 NiceH 3-0 90 7.0
09.11.2025 FamalicaoA 0-1 71 7.5
06.11.2025 UtrechtA 1-1 90 1 7.2
02.11.2025 SC BragaH 2-1 17 6.9
27.10.2025 MoreirenseA 1-2
23.10.2025 Nottingham ForestA 2-0 90 1 6.3
05.10.2025 BenficaH 0-0 27 7.0
02.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-1 90 7.0
29.09.2025 AroucaA 0-4 39 6.6
25.09.2025 Red Bull SalzburgA 0-1 90 7.2
19.09.2025 Rio AveA 0-3 58 1 1 7.9
13.09.2025 NacionalH 1-0 90 7.2
30.08.2025 Sporting CPA 1-2 32 6.3
23.08.2025 AuxerreH 3-1 33 2 6.3
06.08.2025 BenficaH 0-2
10.05.2025 RennesAC 2-0 62 1 6.6
02.05.2025 ReimsHC 1-0 90 1 7.2
25.04.2025 Paris Saint GermainA 1-3 90 6.6
20.04.2025 AngersH 2-1 90 1 2 8.2
12.04.2025 StrasbourgA 2-2 11 6.3
04.04.2025 NantesH 1-2 62 6.6
29.03.2025 MonacoA 2-1 67 1 6.9
14.03.2025 AuxerreH 1-1 22 6.6
09.03.2025 LyonH 0-2 13 6.6
01.03.2025 Saint EtienneA 1-3 62 1 3 6.9
23.02.2025 MontpellierH 2-0 27 6.9
ŞUT16
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.023 76' · xG 0.068 72' · xG 0.026 86' · xG 0.358 90' · xG 0.07 78' · xG 0.136 75' · xG 0.265 55' · xG 0.053 46' · xG 0.203 · GOL 43' · xG 0.125 47' · xG 0.022 52' · xG 0.104 76' · xG 0.055 4' · xG 0.214 · GOL 62' · xG 0.03 7' · xG 0.068
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%38) Korner — 5 (%31) Duran top — 3 (%19) Açık oyun — 2 (%12) 16 şut
  • Asist sonrası6%38
  • Korner5%31
  • Duran top3%19
  • Açık oyun2%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%44) Kafa — 6 (%38) Sol ayak — 2 (%12) Diğer — 1 (%6) 16 şut
  • Sağ ayak7%44
  • Kafa6%38
  • Sol ayak2%12
  • Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 3 %19
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 4 %25
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 5 %31
AKSİYON HARİTASI84 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR84
Pas 47 Pas — 47 (%59) Top kaza… 6 Top kazanma — 6 (%8) Top tema… 6 Top teması — 6 (%8) Hava t… 5 Hava topu — 5 (%6) Çalım 4 Çalım — 4 (%5) Faul — 3 (%4) Müdahale — 3 (%4) Uzaklaştırma — 2 (%2) İkili mücadele — 2 (%2) Pas arası — 2 (%2)
  • Pas47%59
  • Top kazanma6%8
  • Top teması6%8
  • Hava topu5%6
  • Çalım4%5
  • Faul3%4
  • Müdahale3%4
  • Uzaklaştırma2%2
  • İkili mücadele2%2
  • Pas arası2%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 236 maç
FC Porto 47maç 2025–2026
Nice 153maç 2021–2025
PSV Eindhoven 36maç 2020–2021
Netherlands 2018–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-28 Nice FC Porto
2021-07-27 PSV Nice €6.00m
2017-07-01 PSV U21 PSV -
2016-07-25 Almere City PSV U21 €165k
2015-07-01 Almere City U19 Almere City -
2014-07-01 Ajax U17 Almere City U19 free transfer
2013-07-01 Ajax Youth Ajax U17 -
2010-07-01 DWS Youth Ajax Youth free transfer
2009-07-01 Feyenoord Youth DWS Youth ?
2008-07-01 AVV Swift Yth. Feyenoord Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 2 maç
02.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
11.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 12024 · Nice 7sarı · 29 maç
🟥 UEFA Europa League2024 · Nice 1kırmızı · 5 maç
🟥 Ligue 12024 · Nice 1kırmızı · 29 maç
🟨 Coupe de France2023 · Nice 3sarı · 4 maç
🟨 Eredivisie2020 · PSV Eindhoven 6sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1348 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS30.91348 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.9
Derinden oyun kurucu 65.9
Box-to-box orta saha 63.0
Numara 10 41.3
İleri sekiz 35.9
Derinden oyun kurucu 32.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %34
Dakika %73
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %42
Dakika %83
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 7.05 7.1 99
İkili mücadele kazanma 58.33 58 100
Pas hacmi / 90 54.81 50 100
Müdahale / 90 1.34 3.2 42
Performans skoru 30.9 75 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam