Badredine Bouanani
Algeria · Midfielder

Badredine Bouanani

YAŞ21
BOY177 cm
KİLO68 kg
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2022 4 2023 1 2024 8 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfB Stuttgart 1 0 0 0
2025/26 45 1.183 2 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfB Stuttgart 29 469 0 0 6.59
UEFA Europa LeagueVfB Stuttgart 12 463 2 0 6.85
UEFA Champions LeagueNice 2 152 0 0 6.45
Ligue 1Nice 2 99 0 0 6.70
Şut22%45 isabet
Kilit pas17
Drible11%32 başarı
İkili kazanılan35%35
Müdahale8
Faul714 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111332 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25 39 1.649 5 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 31 1.112 3 3 6.92
UEFA Europa LeagueNice 8 537 2 0 7.05
Şut36%61 isabet
Kilit pas30
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan71%39
Müdahale20
Faul1629 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111722 yedek
G+A / 900.44
Kart2
2023/24 29 598 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 13 438 1 0 6.91
Ligue 1Nice 16 160 0 0 6.77
Şut13%46 isabet
Kilit pas15
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale7
Faul515 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11524 yedek
G+A / 900.15
2022/23 28 877 0 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 22 865 0 4 7.02
UEFA Europa Conference LeagueNice 6 12 0 0 6.30
Şut20%50 isabet
Kilit pas22
Drible27%55 başarı
İkili kazanılan62%52
Müdahale13
Faul921 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11919 yedek
G+A / 900.41
TOPLAM GOL113 penaltı
İLK 114797 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 3 %27
  • 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 45 4-2-3-1 — 33 4-3-3 — 31 3-4-3 — 11 3-4-1-2 — 7 3-5-2 — 5 132 maç
  • 3-4-2-145%34
  • 4-2-3-133%25
  • 4-3-331%23
  • 3-4-311%8
  • 3-4-1-27%5
  • 3-5-25%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Bayern MünchenA 5-1
16.05.2026 Eintracht FrankfurtA 2-2
09.05.2026 Bayer LeverkusenH 3-1
02.05.2026 1899 HoffenheimA 3-3
26.04.2026 Werder BremenH 1-1 11 1 6.5
19.04.2026 Bayern MünchenA 4-2
22.03.2026 FC AugsburgA 2-5
19.03.2026 FC PortoA 2-0 11 6.3
12.03.2026 FC PortoH 1-2
07.03.2026 FSV Mainz 05A 2-2
01.03.2026 VfL WolfsburgH 4-0
26.02.2026 CelticH 0-1 85 4 6.9
22.02.2026 1. FC HeidenheimA 3-3
19.02.2026 CelticA 1-4
14.02.2026 1.FC KölnH 3-1
07.02.2026 FC St. PauliA 2-1 22 6.5
01.02.2026 SC FreiburgH 1-0
29.01.2026 BSC Young BoysH 3-2 86 1 7.2
25.01.2026 Borussia MönchengladbachA 0-3 86 1 7.3
22.01.2026 AS RomaA 2-0 23 6.3
18.01.2026 Union BerlinH 1-1
13.01.2026 Eintracht FrankfurtH 3-2 15 1 6.3
10.01.2026 Bayer LeverkusenA 1-4
20.12.2025 1899 HoffenheimH 0-0
14.12.2025 Werder BremenA 0-4 9 1 6.6
11.12.2025 Maccabi Tel AvivH 4-1 16 7.3
06.12.2025 Bayern MünchenH 0-5
30.11.2025 Hamburger SVA 2-1 87 2 6.9
27.11.2025 GO Ahead EaglesA 0-4 10 1 1 7.7
22.11.2025 Borussia DortmundA 3-3
09.11.2025 FC AugsburgH 3-2 68 1 6.0
06.11.2025 FeyenoordH 2-0 9 6.7
01.11.2025 RB LeipzigA 3-1 9 6.7
26.10.2025 FSV Mainz 05H 2-1
23.10.2025 FenerbahceA 1-0 63 6.3
18.10.2025 VfL WolfsburgA 0-3 12 6.7
05.10.2025 1. FC HeidenheimH 1-0 57 2 6.2
02.10.2025 FC Basel 1893A 2-0 79 3 6.3
28.09.2025 1.FC KölnA 1-2 19 6.6
25.09.2025 Celta VigoH 2-1 81 1 1 7.5
19.09.2025 FC St. PauliH 2-0 11 1 6.5
13.09.2025 SC FreiburgA 3-1 63 6.9
23.08.2025 AuxerreH 3-1 23 6.7
16.08.2025 ToulouseH 0-1 76 1 6.7
12.08.2025 BenficaA 2-0 73 6.6
06.08.2025 BenficaH 0-2 79 1 6.3
17.05.2025 Stade Brestois 29H 6-0 69 1 3 7.2
10.05.2025 RennesA 2-0 90 2 7.3
02.05.2025 ReimsH 1-0 77 1 6.9
25.04.2025 Paris Saint GermainA 1-3 75 2 8.2
20.04.2025 AngersH 2-1 68 1 1 7.7
12.04.2025 StrasbourgA 2-2 14 6.7
04.04.2025 NantesH 1-2 27 2 6.9
14.03.2025 AuxerreH 1-1
09.03.2025 LyonH 0-2 12 6.3
01.03.2025 Saint EtienneA 1-3
16.02.2025 Le HavreA 1-3
08.02.2025 LensH 2-0
02.02.2025 ToulouseA 1-1 9 6.2
30.01.2025 Bodo/GlimtH 1-1 90 1 3 7.7
ŞUT17
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.027 88' · xG 0.225 82' · xG 0.044 62' · xG 0.045 59' · xG 0.052 55' · xG 0.015 85' · xG 0.014 45' · xG 0.021 6' · xG 0.077 90' · xG 0.044 49' · xG 0.065 87' · xG 0.033 56' · xG 0.054 38' · xG 0.082 6' · xG 0.147 90' · xG 0.028 50' · xG 0.067
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%47) Serbest vuruş — 3 (%18) Korner — 3 (%18) Açık oyun — 2 (%12) Taç sonrası — 1 (%6) 17 şut
  • Asist sonrası8%47
  • Serbest vuruş3%18
  • Korner3%18
  • Açık oyun2%12
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 16 (%94) Sağ ayak — 1 (%6) 17 şut
  • Sol ayak16%94
  • Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 5 %29
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 7 %41
AKSİYON HARİTASI290 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 9 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 6 6 8 9 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %68 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR290
Pas 189 Pas — 189 (%69) Çalım 19 Çalım — 19 (%7) Top… 16 Top kazanma — 16 (%6) Top… 14 Top teması — 14 (%5) Korn… 8 Korner kazandırma — 8 (%3) Kurtarılan şut — 7 (%3) Hava topu — 7 (%3) Top kaptırma — 6 (%2) İsabetsiz şut — 5 (%2) İkili mücadele — 4 (%1)
  • Pas189%69
  • Çalım19%7
  • Top kazanma16%6
  • Top teması14%5
  • Korner kazandırma8%3
  • Kurtarılan şut7%3
  • Hava topu7%3
  • Top kaptırma6%2
  • İsabetsiz şut5%2
  • İkili mücadele4%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 142 maç
VfB Stuttgart 42maç 2025–2026
Nice 87maç 2022–2025
Algeria 2023–2025
Lorient 13maç 2023
Lille U19 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30 FC Lorient Nice End of loan
2024-01-31 Nice FC Lorient Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2022-07-07 LOSC Lille B Nice free transfer
2021-07-01 LOSC Lille U19 LOSC Lille B -
2020-07-01 LOSC Lille U17 LOSC Lille U19 -
2019-07-01 LOSC Lille Yth. LOSC Lille U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.7Bundesliga 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2026
Çizgi kanadı 41.8
Baskıcı forvet 40.8
Bağlantı kuran forvet 40.8
Bağlantı kuran forvet 28.1
Çizgi kanadı 27.0
Baskıcı forvet 17.4
Role fit sinyali var ama confidence 91/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 1244 oyuncu
Scout skoru %20
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.59 7.2 92
Kilit pas / 90 0.96 2 48
Pas hacmi / 90 35.69 38 94
Performans skoru 24.4 76 32
Şut / 90 1.92 2.2 87
Başarılı drible / 90 0.77 2.2 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam