LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.53 / 90
Kilit pas10.18 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili254.43 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.89 %29
- Pas arası 0.89 %39
- Blok 0.18 %32
- İkili mücadele %61 %71
- Pas isabeti %91 %87
- Faul (az iyi) 1.77 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 508 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
6
508
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan25%61
Müdahale5
Faul102 kazanılan
İlk 116
Kart2
2025/26
37
1.265
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan53%56
Müdahale19
Faul1313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111522 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2022/23
5
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL1
İLK 111922 yedek girdi
KART3
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-324%60
- 3-4-39%22
- 4-1-4-14%10
- 4-2-3-12%5
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BolusporH | 6-0 | 81 | 1 | 7.4 | ||
| 01.09.2026 | AntalyasporH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.08.2026 | PendiksporA | 1-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | KeçiörengücüH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | MuğlasporA | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 08.08.2026 | İstanbulsporH | 3-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | KeçiörengücüH | 1-4 | 77 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.04.2026 | Adana DemirsporA | 1-3 | 81 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Van BBH | 1-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | AmedA | 2-2 | 86 | – | 7.3 | ||
| 08.04.2026 | SakaryasporH | 2-0 | 83 | – | 7.9 | ||
| 03.04.2026 | BB BodrumsporA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | PendiksporH | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | SivassporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Erzurum BBH | 3-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | SarıyerA | 1-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | BandırmasporH | 1-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | BolusporH | 4-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 42↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | İstanbulsporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | EroksporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | HataysporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | Serik BelediyesporH | 5-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 12.01.2026 | Manisa BBSKA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | KeçiörengücüA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | Van BBA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | AmedH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | SakaryasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | BB BodrumsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | PendiksporA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | SivassporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | Erzurum BBA | 2-0 | 45 | – | 7.5 | ||
| 17.10.2025 | SarıyerH | 1-3 | 51 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | BandırmasporA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 81 | – | 6.5 | ||
| 19.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | İstanbulsporA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | EroksporH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | HataysporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | Serik BelediyesporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | Manisa BBSKH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2023 | MariborA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | GiresunsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2022 | SivassporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2022 | Dynamo KyivA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2022 | RennesH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2022 | AnkaragucuA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | BesiktasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2022 | Gazişehir GaziantepH | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%67
- Asist sonrası1%17
- Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%50
- Kafa2%33
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 52 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2026 · Bandırmaspor
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1265 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.71. Lig 2025
PERFORMANS27.91265 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
69.5
Derinden oyun kurucu
61.5
Box-to-box orta saha
57.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%39
Dakika
%74
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%37
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.99
7.1
98
İkili mücadele kazanma
55.79
58
96
Müdahale / 90
1.35
3.2
42
Pas hacmi / 90
46.89
50
94
Performans skoru
27.9
75
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
William BiandaLaval
%95
1gol
0asist
53scout
€700K
Ligue 2
Ian PilcherSan Diego · 22
%81
1gol
1asist
59scout
Major League Soccer
Pavle VagićHammarby FF · 25
%72
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Luken BeitiaReal Sociedad II · 21
%70
1gol
1asist
65scout
€600K
Segunda División
Martín FernándezAlbacete · 24
%69
0gol
0asist
50scout
€400K
Segunda División
Gustav SvenssonIFK Goteborg · 38
%68
0gol
0asist
45scout
Allsvenskan
Pablo RosarioFC Porto · 28
%64
2gol
0asist
47scout
Primeira Liga
Žan JevšenakVan Spor Kulübü · 22
%60
0gol
0asist
54scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Ümraniyespor
Inegölspor
Fenerbahce U19