Luís Carlos Rocha Rodrigues
Mexico · Midfielder

Luís Carlos Rocha Rodrigues

YAŞ33
BOY165
KİLO62
KULÜPAtlas
DOĞUM YERİLeón
LİGLiga MX
BU SEZON1G · 0A
Gol10.37 / 90
Şut31.11 / 90
Kilit pas51.85 / 90
Başarılı dripling10.37 / 90
Kazanılan ikili103.70 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 94 orta sahalar
Kilit pas — %71 (1.85) Asist — %0 (0.00) Drible — %27 (0.37) Pas isabeti — %65 (%86) Top kapma — %60 (2.96) İkili mücadele — %31 (%45) 42 ORT. % 71 0 27 65 60 31
  • Kilit pas 1.85 %71
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.37 %27
  • Pas isabeti %86 %65
  • Top kapma 2.96 %60
  • İkili mücadele %45 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 243 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Liga MX2021/2022 Clausura · Mexico
🏆 Liga MX2021/2022 Apertura · Mexico
🏆 Campeón de Campeones2021/2022 · Mexico
🏆 Liga MX2013/2014 Clausura · Mexico
🏆 Liga MX2013/2014 Apertura · Mexico
🥈 MLS All-Star2022 · World · 2nd Place
🥈 Campeones Cup2022 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Supercopa MX2021/2022 · Mexico · 2nd Place
🥈 Copa MX2016/2017 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Copa MX2015/2016 Apertura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
2020 5 2021 6 2022 2 2023 5 2024 2 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 3 243 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 3 243 1 0 6.60
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale4
Faul23 kazanılan
Penaltı1
İlk 113
G+A / 900.37
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26 31 2.537 1 2 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 31 2.537 1 2 6.72
Şut9%22 isabet
Kilit pas16
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan101%48
Müdahale39
Faul3737 kazanılan
Penaltı1
İlk 11301 yedek
G+A / 900.11
Kart91
Kaptan30maçta
2024/25 33 2.786 2 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 33 2.786 2 0 6.85
Şut34%24 isabet
Kilit pas32
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan109%45
Müdahale47
Faul4329 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı11 kaçan
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart8
Kaptan32maçta
2023/24 30 2.372 5 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 30 2.372 5 0 6.87
Şut22%41 isabet
Kilit pas19
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan96%46
Müdahale40
Faul1927 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11273 yedek
G+A / 900.19
Kart102
Kaptan27maçta
2022/23 25 2.091 1 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 25 2.091 1 1 6.92
Şut11%27 isabet
Kilit pas22
Drible18%86 başarı
İkili kazanılan102%50
Müdahale41
Faul3124 kazanılan
İlk 11241 yedek
G+A / 900.09
Kart6
Kaptan23maçta
2021/22 43 3.844 4 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 43 3.844 4 2 6.93
Şut24%38 isabet
Kilit pas25
Drible20%80 başarı
İkili kazanılan222%49
Müdahale108
Faul7248 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 11421 yedek
G+A / 900.14
Kart17
Kaptan40maçta
2020/21 35 3.067 4 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtlas 20 1.796 3 0 6.96
Liga MXMazatlán 15 1.271 1 1 6.75
Şut21%33 isabet
Kilit pas25
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan160%49
Müdahale65
Faul5652 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 11341 yedek
G+A / 900.15
Kart11
Kaptan31maçta
TOPLAM GOL54 penaltı
İLK 11661 yedek girdi
KART19
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 16 5-4-1 — 14 3-4-2-1 — 10 3-5-2 — 8 4-1-4-1 — 4 5-3-2 — 4 56 maç
  • 4-2-3-116%29
  • 5-4-114%25
  • 3-4-2-110%18
  • 3-5-28%14
  • 4-1-4-14%7
  • 5-3-24%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Matheus DóriaMatheus Dória 1 D. GonzálezD. González Rodrigues 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Club QueretaroHC 1-3 78 2 6.2
26.07.2026 Santos LagunaAC 0-1 69 6.3
18.07.2026 LeonAC 2-3 96 1 1 7.3
10.05.2026 Cruz AzulAC 1-0 79 1 6.9
03.05.2026 Cruz AzulHC 2-3 87 1 1 7.2
26.04.2026 Club AmericaAC 0-1 72 6.3
23.04.2026 Tigres UANLHC 0-0 104 6.9
19.04.2026 Santos LagunaAC 0-1 90 1 6.5
12.04.2026 MonterreyHC 0-0 74 6.9
05.04.2026 LeonAC 2-0 72 6.6
21.03.2026 Club QueretaroHC 0-0 87 1 7.0
15.03.2026 TolucaAC 1-1 90 7.2
08.03.2026 Guadalajara ChivasHC 1-2 93 6.3
05.03.2026 Club TijuanaHC 2-1 68 6.9
28.02.2026 FC JuarezAC 3-1 92 1 6.6
21.02.2026 Atletico San LuisHC 3-2 91 1 6.6
14.02.2026 PachucaAC 3-1 90 1 6.3
08.02.2026 U.N.A.M. - PumasHC 2-2 82 1 6.9
31.01.2026 MazatlánHC 1-0 87 6.9
17.01.2026 NecaxaAC 0-1 90 7.5
14.01.2026 Cruz AzulAC 2-0 65 6.2
10.01.2026 PueblaHC 1-0 90 7.2
08.11.2025 Club TijuanaAC 2-0 90 1 6.9
01.11.2025 TolucaHC 0-0 90 7.2
26.10.2025 Guadalajara ChivasAC 4-1 78 6.2
23.10.2025 LeonH 2-0 14 6.7
20.09.2025 MazatlánAC 1-1 44 7.0
14.09.2025 Santos LagunaHC 2-2 90 1 6.3
25.08.2025 Club AmericaHC 2-4 82 6.3
17.08.2025 Club QueretaroAC 3-3 90 6.9
10.08.2025 PachucaHC 0-3 90 6.3
27.07.2025 MonterreyAC 3-1 86 6.2
20.07.2025 Cruz AzulHC 3-3 90 1 6.9
12.07.2025 PueblaAC 2-3 90 6.5
20.04.2025 Guadalajara ChivasHC 1-1 90 6.6
17.04.2025 Club QueretaroAC 1-2 68 7.2
13.04.2025 TolucaHC 2-3 93 6.3
05.04.2025 FC JuarezHC 1-1 90 6.6
29.03.2025 MazatlánAC 3-2 90 3 7.5
16.03.2025 Club AmericaHC 1-3 90 6.9
10.03.2025 Club TijuanaAC 3-4 89 2 6.3
03.03.2025 Atletico San LuisHC 3-1 90 1 6.9
15.02.2025 PueblaHC 3-2 90 4 7.7
09.02.2025 Tigres UANLAC 2-1 90 2 6.7
02.02.2025 PachucaAC 0-0 90 2 7.3
30.01.2025 MonterreyHC 3-3 83 6.3
26.01.2025 U.N.A.M. - PumasAC 0-0 79 7.0
19.01.2025 LeonHC 1-2 90 6.6
12.01.2025 Cruz AzulAC 1-1 90 2 6.7
25.11.2024 Club TijuanaAC 3-0 90 3 6.9
22.11.2024 Guadalajara ChivasAC 1-2 90 1 1 6.6
10.11.2024 NecaxaAC 0-0 67 1 6.6
07.11.2024 Cruz AzulHC 2-2 77 1 6.5
27.10.2024 Club TijuanaHC 0-0 39 6.3
24.10.2024 LeonAC 0-0 90 6.9
19.10.2024 MazatlánHC 0-0 78 1 7.2
06.10.2024 Guadalajara ChivasAC 2-3 76 6.6
28.09.2024 TolucaAC 4-1 98 1 1 7.0
21.09.2024 Club QueretaroHC 0-1 90 2 7.6
18.09.2024 Club AmericaAC 3-0 66 6.7
ŞUT11
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.788 · GOL 39' · xG 0.196 50' · xG 0.097 4' · xG 0.294 20' · xG 0.019 54' · xG 0.011 45' · xG 0.021 22' · xG 0.019 69' · xG 0.015 31' · xG 0.036 7' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 3 (%27) Asist sonrası — 3 (%27) Duran top — 2 (%18) Penaltı — 1 (%9) Taç sonrası — 1 (%9) Korner — 1 (%9) 11 şut
  • Açık oyun3%27
  • Asist sonrası3%27
  • Duran top2%18
  • Penaltı1%9
  • Taç sonrası1%9
  • Korner1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%64) Kafa — 2 (%18) Sol ayak — 2 (%18) 11 şut
  • Sağ ayak7%64
  • Kafa2%18
  • Sol ayak2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
Atlas 185maç 2020–2026
Mazatlán 15maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-01 Mazatlán Atlas
2020-06-16 Monarcas Mazatlán
2017-01-01 Leon Monarcas
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2021 · Atlas 17sarı · 43 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2537 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.4Liga MX 2025
PERFORMANS34.52537 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %44
Dakika %94
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %48
Dakika %95
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam