Paraguay · Midfielder
Jairo Izquierdo González
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.85 / 90
Başarılı dripling20.57 / 90
Kazanılan ikili185.11 / 90
Rating6.43
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 37 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.9 %8
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.00 %0
- Drible 0.57 %47
- İkili mücadele %46 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 317 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Liga MX2025 · Atlas · 34 maç
5gol30.
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Serie ANone · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
6
317
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan18%46
Müdahale6
Ofsayt2
İlk 1142 yedek
2025/26
34
2.605
6
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%40 isabet
Kilit pas54
Drible39%40 başarı
İkili kazanılan134%42
Müdahale37
Faul3142 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı2
İlk 11304 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2024/25
15
774
1
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas18
Drible15%47 başarı
İkili kazanılan62%54
Müdahale20
Faul1221 kazanılan
İlk 1178 yedek
G+A / 900.47
Kart5
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 114024 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-117%34
- 5-4-111%22
- 3-5-28%16
- 3-4-35%10
- 4-3-35%10
- 4-1-4-14%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tigres UANLH | 0-0 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | PueblaA | 3-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 17.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | AtlasH | 0-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2026 | MonterreyA | 3-2 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | Cruz AzulA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Cruz AzulH | 2-3 | 63 | 2 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Club AmericaA | 0-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 23.04.2026 | Tigres UANLH | 0-0 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Santos LagunaA | 0-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | MonterreyH | 0-0 | 86 | 3 | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | LeonA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Club QueretaroH | 0-0 | 84 | 5 | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | TolucaA | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | 93 | 3 | 6.6 | ||
| 05.03.2026 | Club TijuanaH | 2-1 | 85 | 1 | 7.5 | ||
| 28.02.2026 | FC JuarezA | 3-1 | 47↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Atletico San LuisH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.02.2026 | PachucaA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-2 | 37↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | Cruz AzulA | 2-0 | 36 | 1 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | PueblaH | 1-0 | 90 | 1 | 8.7 | ||
| 08.11.2025 | Club TijuanaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | TolucaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Guadalajara ChivasA | 4-1 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2025 | LeonH | 2-0 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Atletico San LuisA | 2-0 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | FC JuarezH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 5 | 8.6 |
| 27.09.2025 | NecaxaH | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 25.09.2025 | Tigres UANLA | 2-0 | 66 | 1 | 5.9 | ||
| 20.09.2025 | MazatlánA | 1-1 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Santos LagunaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 31.08.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | Club AmericaH | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 17.08.2025 | Club QueretaroA | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 10.08.2025 | PachucaH | 0-3 | 88 | 3 | 6.5 | ||
| 27.07.2025 | MonterreyA | 3-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | Cruz AzulH | 3-3 | 74 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.07.2025 | PueblaA | 2-3 | 87 | 2 | – | 7.9 | |
| 20.04.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | 68 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.04.2025 | TolucaH | 2-3 | 78 | 2 | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | MazatlánA | 3-2 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Club AmericaH | 1-3 | 69↑ | 2 | 7.6 | ||
| 10.03.2025 | Club TijuanaA | 3-4 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 24↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 23.02.2025 | Santos LagunaA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.02.2025 | NecaxaH | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | PueblaH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 09.02.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | PachucaA | 0-0 | 57 | 1 | 7.2 | ||
| 30.01.2025 | MonterreyH | 3-3 | 12↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 26.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | LeonH | 1-2 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | SassuoloH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | InterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | EmpoliH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | MonzaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | VeronaH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT41
GOL1
xG3.6
xG FARKI-2.6under performing
DÖNÜŞÜM%2.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%46
- Serbest vuruş6%15
- Kontra atak5%12
- Açık oyun4%10
- Korner3%7
- Taç sonrası2%5
- Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak35%85
- Kafa4%10
- Sağ ayak2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
- 1-15' 2 %5
- 16-30' 6 %15
- 31-45' 8 %20
- 46-60' 14 %34
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 7 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2605 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.1Liga MX 2025
PERFORMANS56.82605 dk
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%71
Dakika
%97
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%73
Dakika
%98
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elias AchouriFC Copenhagen · 26
%95
3gol
4asist
66scout
Superliga
Jean-Philippe KrassoParis FC · 28
%92
2gol
2asist
56scout
Ligue 1
Jonathan BambaChicago Fire · 29
%81
6gol
5asist
60scout
Major League Soccer
Raffaele RussoAvellino · 27
%81
4gol
3asist
73scout
€350K
Serie B
Matías SouléAS Roma · 22
%72
6gol
5asist
65scout
€35.00M
Serie A
Patricio SalasClub America · 21
%66
3gol
2asist
69scout
Liga MX
Pablo SáenzGranada CF · 24
%63
4gol
2asist
72scout
€700K
Segunda División
Rareș BurneteJuve Stabia · 21
%60
2gol
2asist
72scout
€900K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

