Republic of Ireland · Attacker
Callum Robinson
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.001.32
Başarılı dripling
0.001.32
Kazanılan ikili
0.003.97
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Championship2024 · Cardiff · 34 maç
12gol8.
13.
Championship2021 · West Brom · 43 maç
9asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League Cup2021/2022 · England
🏆
The NextGen Series2012/2013 · Europe
🥈
FA Cup2014/2015 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
1
68
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%100
Ofsayt2
İlk 111
2024/25
35
2.031
12
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%64 isabet
Kilit pas23
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan55%45
Müdahale7
Faul623 kazanılan
Ofsayt21
İlk 112411 yedek
G+A / 900.58
Kart11
2023/24
28
863
2
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas16
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan28%40
Müdahale4
Faul26 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11919 yedek
G+A / 900.42
2022/23
27
1.631
5
6
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%37 isabet
Kilit pas25
Drible22%46 başarı
İkili kazanılan48%33
Müdahale5
Faul711 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11198 yedek
G+A / 900.61
Kart21
2021/22
45
2.391
7
9
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%55 isabet
Kilit pas39
Drible22%47 başarı
İkili kazanılan85%37
Müdahale17
Faul933 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112619 yedek
G+A / 900.6
Kart3
2020/21
38
1.567
5
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas16
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan59%37
Müdahale7
Faul319 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112018 yedek
G+A / 900.29
TOPLAM GOL24
İLK 112926 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA47
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 5 %21
- 61-75' 5 %21
- 76-90+' 5 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%57
- 4-1-4-17%14
- 4-4-1-16%12
- 3-4-34%8
- 3-1-4-22%4
- 3-5-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | PortsmouthA | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Sheffield UtdH | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | DerbyA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | WrexhamH | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | Swindon TownH | 2-1 | 68 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Stoke CityH | 0-1 | 57 | – | 6.2 | ||
| 08.04.2025 | PrestonA | 2-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | QPRA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | BlackburnA | 1-2 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 11.03.2025 | LutonH | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | SunderlandA | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | 20↑ | 1 | 7.2 | ||
| 25.02.2025 | Hull CityH | 1-0 | 63 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 11.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | LeedsA | 7-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | DerbyH | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 21.01.2025 | MillwallA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | SwanseaH | 3-0 | 84 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 01.01.2025 | CoventryH | 1-1 | 47 | 1 | 5.6 | ||
| 29.12.2024 | WatfordA | 1-2 | 90 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 26.12.2024 | Oxford UnitedA | 3-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.12.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | Stoke CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | PrestonH | 0-2 | 68 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | CoventryA | 2-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2024 | QPRH | 0-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 06.11.2024 | LutonA | 1-0 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | NorwichH | 2-1 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2024 | West BromA | 0-0 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | PortsmouthH | 2-0 | 85 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 19.10.2024 | PlymouthH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 06.10.2024 | Bristol CityA | 1-1 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 01.10.2024 | MillwallH | 1-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Hull CityA | 4-1 | 62 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.08.2024 | MiddlesbroughH | 0-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | SwanseaA | 1-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.08.2024 | BurnleyA | 5-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2024 | SunderlandH | 0-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | MiddlesbroughH | 1-4 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2024 | Hull CityH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | CoventryA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2024 | SunderlandH | 0-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 01.01.2024 | QPRA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2023 | LeicesterH | 0-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2023 | PlymouthH | 2-2 | 14↑ | 1 | 6.0 | ||
| 23.12.2023 | Sheffield WednesdayA | 1-2 | 55 | – | 6.5 | ||
| 16.12.2023 | Hull CityA | 3-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2023 | BirminghamH | 0-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 09.12.2023 | MillwallH | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 02.12.2023 | SouthamptonA | 2-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2023 | West BromH | 0-1 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | PrestonA | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | NorwichH | 2-3 | 71 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 04.11.2023 | Stoke CityA | 0-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 28.10.2023 | Bristol CityH | 2-0 | 57 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2023 | HuddersfieldA | 0-4 | 66 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 21.10.2023 | BlackburnA | 1-0 | 24↑ | 2 | 7.2 | ||
| 07.10.2023 | WatfordH | 1-1 | 32↑ | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 68 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU20.6League Cup 2025
PERFORMANS7.468 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 294 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%43
Dakika
%69
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%6
Performans
%24
Dakika
%30
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebas MoyanoZaragoza · 28
%95
2gol
0asist
56scout
€700K
Segunda División
GabrielMirassol · 35
%93
5gol
2asist
55scout
Serie A
Luís HenriqueInter · 24
%91
1gol
2asist
50scout
€23.00M
Serie A
Adedire MebudeRizespor · 21
%86
2gol
3asist
65scout
Süper Lig
Mikkel RaknebergKristiansund BK · 23
%69
0gol
1asist
55scout
€700K
Eliteserien
Germán ValeraElche · 23
%66
4gol
5asist
61scout
La Liga
Jader ObrianAustin · 30
%60
0gol
1asist
43scout
Major League Soccer
OsvaldoVitoria · 38
%60
0gol
2asist
47scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



