LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.33 / 90
Kilit pas10.67 / 90
Başarılı dripling42.67 / 90
Kazanılan ikili128.00 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.6711.74
Kazanılan ikili
8.0011.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Championship2021 · QPR · 35 maç
11asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League Asia TrophyNone · World
🏆
Community ShieldNone · England
🏆
FA CupNone · England
🏆
Super CupNone · Portugal
🏆
Emirates CupNone · World
🏆
Super Cup2017 · Portugal
🏆
FA Cup2016/2017 · England
🏆
Emirates Cup2015 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2015 · World
🏆
Community Shield2015 · England
🥈
Emirates CupNone · World · 2nd Place
🥈
Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2014 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 18 G+A
GolAsist
2026/27
4
135
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan12%80
Müdahale4
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2025/26
1
23
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan3%75
Müdahale1
2024/25
43
1.549
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas24
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan93%47
Müdahale26
Faul1536 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111726 yedek
G+A / 900.23
2023/24
42
2.303
4
4
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas31
Drible50%57 başarı
İkili kazanılan157%51
Müdahale49
Faul2152 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112715 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2022/23
31
1.675
6
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas31
Drible44%64 başarı
İkili kazanılan94%44
Müdahale16
Faul1729 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112011 yedek
G+A / 900.43
2021/22
35
2.769
7
11
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%62 isabet
Kilit pas49
Drible76%63 başarı
İkili kazanılan180%50
Müdahale34
Faul2564 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11332 yedek
G+A / 900.59
Kart1
2020/21
42
1.942
3
5
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas30
Drible46%71 başarı
İkili kazanılan123%46
Müdahale29
Faul2038 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112022 yedek
G+A / 900.37
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 111928 yedek girdi
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%78
- 3-4-34%9
- 3-1-4-22%4
- 3-5-22%4
- 4-1-4-11%2
- 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | PortsmouthA | 2-0 | 64 | 2 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | Sheffield UtdH | 2-2 | 8 | 0 | 6.1 | ||
| 22.08.2026 | DerbyA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | WrexhamH | 1-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | Swindon TownH | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | NorwichA | 4-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | West BromH | 0-0 | 71 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 75 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 18.04.2025 | Sheffield UtdA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | Stoke CityH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | BlackburnA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2025 | LutonH | 1-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | SunderlandA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2025 | Hull CityH | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | PlymouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 11.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | LeedsA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | DerbyH | 2-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2025 | MillwallA | 2-2 | 78 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.01.2025 | SwanseaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | WatfordH | 1-1 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | MiddlesbroughA | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.01.2025 | CoventryH | 1-1 | 69 | – | 7.2 | ||
| 29.12.2024 | WatfordA | 1-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | Oxford UnitedA | 3-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 48 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Stoke CityA | 2-2 | 88 | 2 | 7.9 | ||
| 11.12.2024 | PrestonH | 0-2 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | CoventryA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2024 | QPRH | 0-2 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | BlackburnH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | LutonA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | NorwichH | 2-1 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | West BromA | 0-0 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | PortsmouthH | 2-0 | 12↑ | – | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | PlymouthH | 5-0 | 24↑ | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 06.10.2024 | Bristol CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | MillwallH | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2024 | Hull CityA | 4-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | LeedsH | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | DerbyA | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | MiddlesbroughH | 0-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | SwanseaA | 1-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | BurnleyA | 5-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.08.2024 | SunderlandH | 0-2 | 78 | – | 7.9 | ||
| 04.05.2024 | CoventryA | 1-2 | 62 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2024 | LeedsH | 4-0 | 87 | 1 | – | 6.9 | |
| 20.04.2024 | PrestonH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | Hull CityA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.04.2024 | PlymouthA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | Sheffield WednesdayH | 0-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 01.04.2024 | SwanseaA | 0-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 29.03.2024 | BirminghamH | 2-1 | 76 | 2 | 7.5 | ||
| 16.03.2024 | SunderlandA | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | MiddlesbroughH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 06.03.2024 | West BromH | 2-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | LeicesterA | 1-2 | 72 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 198 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 23 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.3League Cup 2025
PERFORMANS56.123 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 565 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%91
Dakika
%26
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%84
Dakika
%25
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zlatko TripićViking · 33
%95
11gol
16asist
66scout
Eliteserien
Cristian EspinozaSan Jose Earthquakes · 30
%82
4gol
8asist
71scout
Major League Soccer
Emanuel ReynosoTalleres Cordoba · 30
%79
0gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Bruno FernandesManchester United · 31
%77
7gol
20asist
68scout
Premier League
Giacomo CalòFrosinone · 28
%67
10gol
15asist
72scout
€1.00M
Serie B
Adil AouchicheFC Schalke 04 · 23
%67
3gol
2asist
78scout
€2.00M
2. Bundesliga
Joey VeermanPSV Eindhoven · 27
%64
8gol
13asist
74scout
€27.00M
Eredivisie
Pablo FornalsReal Betis · 29
%60
0gol
1asist
53scout
€8.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
