Tómané
Portugal · Attacker

Tómané

YAŞ33
BOY186
KİLO82
KULÜPAVS
DOĞUM YERİFafe
LİGSegunda Liga
BU SEZON4G · 1A
Gol40.18 / 90
Asist10.05 / 90
Şut210.95 / 90
Kilit pas190.86 / 90
Başarılı dripling50.23 / 90
Kazanılan ikili2039.18 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 57 forvetler
Gol — %32 (0.18) Şut — %7 (0.9) Asist — %21 (0.05) Kilit pas — %46 (0.86) Drible — %5 (0.23) İkili mücadele — %88 (%48) 33 ORT. % 32 7 21 46 5 88
  • Gol 0.18 %32
  • Şut 0.9 %7
  • Asist 0.05 %21
  • Kilit pas 0.86 %46
  • Drible 0.23 %5
  • İkili mücadele %48 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1991 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12. 1. Lig2021 · Samsunspor · 34 maç 10gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. DivisionNone · Cyprus
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Super LigaNone · Serbia
🏆 1. LigNone · Türkiye
🏆 1. Division2023/2024 · Cyprus
🏆 1. Lig2022/2023 · Türkiye
🏆 Super Liga2019/2020 · Serbia
🏆 Taça de Portugal2012/2013 · Portugal
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2013 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2010/2011 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
2020 1 2021 15 2022 1 2024 3 2025 5
GolAsist
2025/26 29 1.991 4 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAVS 29 1.991 4 1 6.81
Şut21%48 isabet
Kilit pas19
Drible5%21 başarı
İkili kazanılan203%48
Müdahale9
Faul2858 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11245 yedek
G+A / 900.23
Kart5
2024/25 24 1.658 3 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFarense 24 1.658 3 0 6.92
Şut22%45 isabet
Kilit pas19
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan179%50
Müdahale15
Faul3649 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı1
İlk 11186 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2022/23 10 158 1 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSamsunspor 10 158 1 0 6.67
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%48
Müdahale2
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.57
Kart1
2021/22 34 3.000 10 5 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSamsunspor 34 3.000 10 5 7.20
Şut64%38 isabet
Kilit pas41
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan307%50
Müdahale25
Faul5976 kazanılan
Ofsayt24
Penaltı1
İlk 1134
G+A / 900.45
Kart51
Kaptan2maçta
2020/21 5 331 1 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSamsunspor 5 331 1 0 7.08
Şut13%23 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan22%38
Faul68 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1141 yedek
G+A / 900.27
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 114211 yedek girdi
KART4
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 3-4-3 — 10 4-3-3 — 7 5-4-1 — 5 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 3 44 maç
  • 4-2-3-115%34
  • 3-4-310%23
  • 4-3-37%16
  • 5-4-15%11
  • 4-4-24%9
  • 3-4-2-13%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 MoreirenseA 0-0 11 6.3
10.05.2026 FC PortoH 3-1
02.05.2026 NacionalA 1-2 13 6.2
17.04.2026 Rio AveA 2-2 91 1 1 7.7
11.04.2026 GuimaraesH 1-1 82 1 2 7.9
03.04.2026 GIL VicenteA 3-0 82 6.5
21.03.2026 TondelaA 0-0 85 6.7
15.03.2026 Santa ClaraH 0-1 86 1 6.6
07.03.2026 AlvercaA 0-0 63 6.9
28.02.2026 EstrelaH 0-0 73 1 6.2
21.02.2026 BenficaA 3-0 92 6.9
15.02.2026 EstorilH 3-0 77 1 1 8.0
09.02.2026 FamalicaoA 3-1 70 1 6.6
02.02.2026 SC BragaH 0-4 9 1 6.3
23.01.2026 Casa PiaA 3-3 68 1 6.5
17.01.2026 AroucaH 0-1 72 7.2
03.01.2026 MoreirenseH 0-2 70 6.2
29.12.2025 FC PortoA 2-0 82 2 6.2
21.12.2025 NacionalH 2-2 84 1 3 7.9
13.12.2025 Sporting CPA 6-0 90 1 7.2
06.12.2025 Rio AveH 1-2 84 1 7.3
28.11.2025 GuimaraesA 4-0 24 6.6
09.11.2025 GIL VicenteH 1-1 71 7.3
02.11.2025 TondelaH 2-2 85 1 6.3
25.10.2025 Santa ClaraA 2-0 84 1 6.3
04.10.2025 AlvercaH 1-3 84 6.9
27.09.2025 EstrelaA 3-0 90 2 7.2
20.09.2025 BenficaH 0-3 79 1 6.2
13.09.2025 EstorilA 3-1 90 1 6.6
17.05.2025 Santa ClaraH 1-2 12 6.7
03.05.2025 FamalicaoH 2-1 67 1 6.9
26.04.2025 GIL VicenteA 1-0 90 1 6.7
18.04.2025 BoavistaH 0-1 90 7.3
13.04.2025 EstrelaA 0-1 89 2 7.2
07.04.2025 Casa PiaH 0-0 90 6.9
02.04.2025 BenficaA 3-2 83 1 7.5
15.03.2025 SC BragaH 0-1 90 6.9
08.03.2025 EstorilA 2-2 90 6.9
02.03.2025 AVSH 0-1 90 2 6.9
23.02.2025 AroucaA 2-2 90 1 5 7.7
16.02.2025 FC PortoH 0-1 19 6.3
09.02.2025 NacionalH 0-2 90 2 6.6
02.02.2025 Sporting CPA 3-1 76 6.9
25.01.2025 Rio AveH 1-2 90 1 3 7.7
05.01.2025 Santa ClaraA 0-0 60 6.7
29.12.2024 GuimaraesH 2-2 31 6.3
21.12.2024 FamalicaoA 1-2 19 6.5
14.12.2024 GIL VicenteH 0-1 30 1 6.6
15.09.2024 FC PortoA 2-1 90 1 4 8.3
01.09.2024 NacionalA 2-0 90 6.9
23.08.2024 Sporting CPH 0-5 60 6.5
17.08.2024 Rio AveA 1-0 90 7.0
11.08.2024 MoreirenseH 1-2 32 6.3
11.04.2023 TuzlasporH 1-0 40 1 6.3
07.04.2023 GoztepeA 1-0 32 6.3
01.04.2023 PendiksporH 4-2 33 6.6
28.03.2023 BolusporA 1-5 18 1 2 6.9
24.03.2023 AltınorduH 2-0 13 6.6
13.03.2023 BandırmasporH 5-0
05.02.2023 Manisa BBSKA 1-1 9 6.7
ŞUT33
GOL4
xG3.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%12.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.958 55' · xG 0.044 27' · xG 0.08 · GOL 19' · xG 0.03 32' · xG 0.534 · GOL 7' · xG 0.036 2' · xG 0.012 53' · xG 0.037 75' · xG 0.079 · GOL 5' · xG 0.017 18' · xG 0.168 43' · xG 0.055 31' · xG 0.011 85' · xG 0.09 42' · xG 0.057 79' · xG 0.078 38' · xG 0.075 35' · xG 0.455 · GOL 76' · xG 0.073 49' · xG 0.022 46' · xG 0.021 10' · xG 0.239 80' · xG 0.07 78' · xG 0.043 41' · xG 0.018 60' · xG 0.13 19' · xG 0.019 49' · xG 0.094 39' · xG 0.135 7' · xG 0.061 42' · xG 0.052 29' · xG 0.089 35' · xG 0.043
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%33) Açık oyun — 10 (%30) Korner — 5 (%15) Kontra atak — 3 (%9) Taç sonrası — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) 33 şut
  • Asist sonrası11%33
  • Açık oyun10%30
  • Korner5%15
  • Kontra atak3%9
  • Taç sonrası2%6
  • Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%64) Kafa — 7 (%21) Sol ayak — 4 (%12) Diğer — 1 (%3) 33 şut
  • Sağ ayak21%64
  • Kafa7%21
  • Sol ayak4%12
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 10 46-60' — 6 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 5 %15
  • 16-30' 5 %15
  • 31-45' 10 %30
  • 46-60' 6 %18
  • 61-75' 1 %3
  • 76-90+' 6 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 102 maç
AVS 29maç 2025
Farense 24maç 2024
Samsunspor 49maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-27 Farense AVS
2024-07-17 Apoel Nicosia Farense
2023-07-01 Samsunspor Apoel Nicosia
2020-09-15 FK Crvena Zvezda Samsunspor
2019-07-02 Tondela FK Crvena Zvezda
2017-08-02 Arouca Tondela € 85K
2017-01-01 Panetolikos Arouca
2016-07-03 Guimaraes Panetolikos
2016-01-27 Guimaraes MSV Duisburg
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1991 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS22.51991 dk
KARARUygun değil47/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 60.6
İleri sekiz 59.2
Top kapan ön libero 58.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %24
Dakika %85
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %31
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
İkili mücadele kazanma 48.22 55 88
Gol / 90 0.18 0.18 100
Kilit pas / 90 0.86 1.3 66
Performans skoru 22.5 76 30
Pas hacmi / 90 20.03 60 33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam