BU SEZON3G · 3A
Gol30.21 / 90
Asist30.21 / 90
Şut130.90 / 90
Kilit pas231.59 / 90
Başarılı dripling60.41 / 90
Kazanılan ikili785.39 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 51 forvetler
- Gol 0.21 %46
- Şut 0.9 %10
- Asist 0.21 %84
- Kilit pas 1.59 %94
- Drible 0.41 %14
- İkili mücadele %45 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1303 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
27
1.303
3
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas23
Drible6%23 başarı
İkili kazanılan78%45
Müdahale16
Faul2739 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111512 yedek
G+A / 900.41
Kart1
Kaptan15maçta
2023/24
33
2.316
2
5
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%52 isabet
Kilit pas31
Drible22%56 başarı
İkili kazanılan132%53
Müdahale42
Faul3459 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11294 yedek
G+A / 900.27
Kart4
Kaptan14maçta
2020/21
11
256
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan14%41
Müdahale3
Faul78 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1138 yedek
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 111512 yedek girdi
KART2
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-310%42
- 4-4-24%17
- 3-4-2-13%12
- 4-2-3-13%12
- 5-3-23%12
- 4-1-3-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | Santa ClaraHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | GuimaraesAC | 1-2 | 87 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 03.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | GIL VicenteA | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | BoavistaH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | EstrelaA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.0 | ||
| 07.04.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 02.04.2025 | BenficaA | 3-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | SC BragaH | 0-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | EstorilAC | 2-2 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | AVSH | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | AroucaA | 2-2 | 13↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 16.02.2025 | FC PortoHC | 0-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | NacionalHC | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | Rio AveHC | 1-2 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | MoreirenseAC | 0-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 05.01.2025 | Santa ClaraAC | 0-0 | 80 | – | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | GuimaraesHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.12.2024 | FamalicaoAC | 1-2 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.12.2024 | GIL VicenteHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | BoavistaAC | 1-1 | 70 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 29.11.2024 | EstrelaHC | 1-0 | 65 | 1 | – | 6.9 | |
| 09.11.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | NacionalA | 2-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2024 | Sporting CPHC | 0-5 | 59 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | Rio AveA | 1-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | MoreirenseHC | 1-2 | 57 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | PortimonenseHC | 1-3 | 59 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | GIL VicenteA | 2-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | EstorilHC | 3-2 | 66 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.04.2024 | EstrelaAC | 0-3 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.04.2024 | BenficaH | 1-3 | 69 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | GuimaraesAC | 1-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2024 | BoavistaH | 2-0 | 89 | 2 | 7.6 | ||
| 30.03.2024 | AroucaA | 2-1 | 72 | 4 | 6.7 | ||
| 16.03.2024 | Rio AveH | 1-1 | 67 | 2 | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | VizelaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | Sporting CPA | 3-2 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | MoreirenseH | 0-1 | 35↑ | – | 7.2 | ||
| 18.02.2024 | SC BragaAC | 2-1 | 65 | – | 7.0 | ||
| 10.02.2024 | FamalicaoHC | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 04.02.2024 | ChavesAC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.01.2024 | FC PortoHC | 1-3 | 73 | 3 | 6.9 | ||
| 20.01.2024 | Casa PiaAC | 1-3 | 77 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 12.01.2024 | PortimonenseA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.01.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 63 | – | 7.5 | ||
| 30.12.2023 | EstorilAC | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.12.2023 | EstrelaHC | 0-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2023 | BenficaAC | 1-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | GuimaraesHC | 1-2 | 86 | – | 7.7 | ||
| 06.11.2023 | AroucaHC | 2-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2023 | Rio AveA | 3-4 | 90 | 2 | 1 | 8.0 | |
| 07.10.2023 | VizelaH | 0-0 | 58 | 5 | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | Sporting CPH | 2-3 | 83 | – | 6.3 | ||
| 23.09.2023 | MoreirenseA | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | SC BragaH | 3-1 | 18↑ | 2 | 6.7 | ||
| 02.09.2023 | FamalicaoA | 1-0 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | ChavesH | 5-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.08.2023 | FC PortoA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2023 | Casa PiaH | 0-3 | 63 | 1 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 71 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
