Brazil · Defender
Lucas de Oliveira Teodoro Falcão
BU SEZON1G · 2A
Gol10.03 / 90
Asist20.06 / 90
Şut270.85 / 90
Kilit pas210.66 / 90
Başarılı dripling80.25 / 90
Kazanılan ikili1916.03 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 104 defanslar
- Müdahale 3.28 %99
- Pas arası 1.32 %71
- Blok 0.79 %79
- İkili mücadele %53 %25
- Pas isabeti %75 %17
- Faul (az iyi) 2.15 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2853 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal
🥈
Segunda Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2016/2017 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2024/25
32
2.853
1
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%26 isabet
Kilit pas21
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan191%53
Müdahale104
Faul6814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1132
G+A / 900.09
Kart101
Kaptan1maçta
2023/24
31
2.605
4
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%33 isabet
Kilit pas12
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan173%47
Müdahale85
Faul7421 kazanılan
İlk 11301 yedek
G+A / 900.17
Kart12
2020/21
24
1.332
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%7 isabet
Kilit pas3
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan90%54
Müdahale45
Faul286 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111410 yedek
G+A / 900.07
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 11320 yedek girdi
KART13
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-310%34
- 5-4-17%24
- 4-4-24%14
- 4-2-3-13%10
- 5-3-23%10
- 3-4-2-12%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | GuimaraesA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | FamalicaoHC | 2-1 | 90 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 26.04.2025 | GIL VicenteA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | BoavistaH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | EstrelaA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 07.04.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.04.2025 | BenficaA | 3-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | SC BragaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | EstorilA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | AVSH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | AroucaA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | FC PortoH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | NacionalH | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.02.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | MoreirenseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | Santa ClaraA | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 29.12.2024 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.12.2024 | FamalicaoA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | BoavistaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2024 | EstrelaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 09.11.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | BenficaH | 1-2 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | SC BragaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | EstorilH | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 30.09.2024 | AVSA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | AroucaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 15.09.2024 | FC PortoA | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | NacionalA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 23.08.2024 | Sporting CPH | 0-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | Rio AveA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | MoreirenseH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2024 | PortimonenseH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | EstorilH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.04.2024 | EstrelaA | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.04.2024 | BenficaH | 1-3 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2024 | GuimaraesA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2024 | BoavistaH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.03.2024 | Rio AveH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | VizelaA | 2-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 03.03.2024 | Sporting CPA | 3-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | MoreirenseH | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2024 | SC BragaA | 2-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | FamalicaoH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | ChavesA | 1-1 | 79 | 1 | 6.5 | ||
| 28.01.2024 | FC PortoH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.01.2024 | Casa PiaA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 06.01.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.12.2023 | EstorilA | 4-0 | 61 | 1 | 6.0 | ||
| 15.12.2023 | EstrelaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2023 | BenficaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.12.2023 | GuimaraesH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.11.2023 | BoavistaA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2023 | AroucaH | 2-0 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 29.10.2023 | Rio AveA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 07.10.2023 | VizelaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | Sporting CPH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | MoreirenseA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.09.2023 | SC BragaH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.09.2023 | FamalicaoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2024 · Farense
9sarı · 32 maç
🟨
Primeira Liga2023 · Farense
12sarı · 31 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum