Portugal · Attacker
Matheus Fellipe Costa Pereira
BU SEZON2G · 1A
Gol20.26 / 90
Asist10.13 / 90
Şut212.73 / 90
Kilit pas70.91 / 90
Başarılı dripling70.91 / 90
Kazanılan ikili334.29 / 90
Rating6.82
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.130.00
Şut
2.733.71
Başarılı dripling
0.910.93
Kazanılan ikili
4.296.49
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Segunda Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
17
790
2
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas7
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan40%37
Müdahale6
Faul919 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11710 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24
24
712
3
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas8
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan45%41
Müdahale3
Faul715 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11618 yedek
G+A / 900.63
Kart2
2022/23
1
45
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan4%57
2021/22
31
1.908
5
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas13
Drible26%36 başarı
İkili kazanılan87%36
Müdahale13
Faul2334 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11256 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2020/21
16
648
4
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas9
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan28%35
Müdahale3
Faul1213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11610 yedek
G+A / 900.56
TOPLAM GOL2
İLK 11712 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-34%27
- 4-4-24%27
- 5-3-23%20
- 5-4-12%13
- 3-4-1-21%7
- 3-5-21%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 78 | 5 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | GuimaraesA | 1-2 | 87 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | GIL VicenteA | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | BoavistaH | 0-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | EstrelaA | 0-1 | 77 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.04.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2025 | BenficaA | 3-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | SC BragaH | 0-1 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | EstorilA | 2-2 | 30↑ | 1 | 3 | 7.0 | |
| 02.03.2025 | AVSH | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | AroucaA | 2-2 | 18↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | FC PortoH | 0-1 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | NacionalH | 0-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 37↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.08.2024 | FC ST. GallenH | 0-1 | 80 | 3 | 7.0 | ||
| 25.07.2024 | FC ST. GallenA | 4-1 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | GIL VicenteA | 2-0 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | EstorilH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 29.04.2024 | EstrelaA | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.04.2024 | BenficaH | 1-3 | 34↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | GuimaraesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2024 | BoavistaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | Rio AveH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2024 | PortimonenseA | 1-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 06.01.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 30.12.2023 | EstorilA | 4-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2023 | EstrelaH | 0-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2023 | BenficaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | GuimaraesH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | BoavistaA | 1-3 | 24↑ | 2 | 6.6 | ||
| 06.11.2023 | AroucaH | 2-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | Rio AveA | 3-4 | 20↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.10.2023 | VizelaH | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | Sporting CPH | 2-3 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | MoreirenseA | 1-0 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | SC BragaH | 3-1 | 72 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 02.09.2023 | FamalicaoA | 1-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 26.08.2023 | ChavesH | 5-0 | 73 | 2 | 1 | 8.3 | |
| 20.08.2023 | FC PortoA | 2-1 | 64 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.08.2023 | Casa PiaH | 0-3 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 07.08.2022 | Casa PiaH | 0-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2022 | Sporting CPA | 4-0 | 57 | – | 5.9 | ||
| 08.05.2022 | Pacos FerreiraH | 2-0 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 01.05.2022 | GuimaraesA | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | MaritimoH | 2-2 | 16↑ | 2 | 6.7 | ||
| 15.04.2022 | AroucaA | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 10.04.2022 | EstorilH | 2-0 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2022 | FC PortoA | 3-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2022 | BelenensesH | 0-0 | 74 | 3 | 6.5 | ||
| 12.03.2022 | FamalicaoA | 0-0 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 06.03.2022 | VizelaH | 3-1 | 26↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.02.2022 | SC BragaA | 0-0 | 18↑ | 1 | 5.9 | ||
| 21.02.2022 | PortimonenseH | 1-1 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 12.02.2022 | BenficaA | 2-1 | 69 | 2 | 6.6 | ||
| 06.02.2022 | GIL VicenteA | 2-2 | 73 | – | 6.6 | ||
| 22.01.2022 | MoreirenseA | 0-2 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 16.01.2022 | TondelaH | 2-2 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.01.2022 | Sporting CPH | 3-2 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 30.12.2021 | Pacos FerreiraA | 2-1 | 73 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

