BU SEZON1G · 3A
Gol10.06 / 90
Asist30.19 / 90
Şut140.87 / 90
Kilit pas191.18 / 90
Başarılı dripling120.74 / 90
Kazanılan ikili674.15 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 104 defanslar
- Müdahale 1.74 %62
- Pas arası 0.74 %15
- Blok 0.19 %13
- İkili mücadele %44 %3
- Pas isabeti %64 %0
- Faul (az iyi) 1.43 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1452 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2024/25
29
1.452
1
3
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas19
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan67%44
Müdahale28
Faul2314 kazanılan
İlk 111712 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2022/23
17
774
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas7
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan35%45
Müdahale13
Faul510 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1198 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 111712 yedek girdi
KART4
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-310%36
- 5-4-17%25
- 4-4-24%14
- 3-4-2-13%11
- 5-3-23%11
- 4-1-3-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | GuimaraesA | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | FamalicaoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | GIL VicenteA | 1-0 | 71 | 3 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | BoavistaH | 0-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | EstrelaA | 0-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 07.04.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 02.04.2025 | BenficaA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2025 | SC BragaH | 0-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | EstorilA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | AVSH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | AroucaA | 2-2 | 72 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.02.2025 | FC PortoH | 0-1 | 8↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | NacionalH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 53 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | Rio AveH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | MoreirenseA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 05.01.2025 | Santa ClaraA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 29.12.2024 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2024 | FamalicaoA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | GIL VicenteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | EstrelaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | BenficaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | SC BragaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | EstorilH | 1-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2024 | AVSA | 0-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | AroucaH | 0-1 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | FC PortoA | 2-1 | 84 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.08.2023 | FarenseA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2023 | AroucaA | 2-0 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 19.02.2023 | GuimaraesH | 0-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2023 | BoavistaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | BenficaA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2023 | Santa ClaraH | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 22.01.2023 | GIL VicenteH | 1-3 | 69 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2023 | EstorilA | 2-0 | 75 | 2 | 6.3 | ||
| 07.01.2023 | FC PortoH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2022 | PortimonenseA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.11.2022 | ChavesH | 1-2 | 8↑ | – | 5.6 | ||
| 06.11.2022 | SC BragaA | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | Rio AveH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | Sporting CPA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | VizelaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2022 | MaritimoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | BoavistaH | 2-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 13.08.2022 | BenficaH | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2024 · 47 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
