LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Kilit pas41.24 / 90
Başarılı dripling10.31 / 90
Kazanılan ikili103.10 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 1.24 %66
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.31 %30
- Pas isabeti %92 %86
- Top kapma 3.41 %74
- İkili mücadele %53 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 290 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Ligue 12026 · Lille · 1 maç
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2015 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2014/2015 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
7
521
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan17%57
Müdahale11
Faul23 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.17
2025/26
38
1.778
2
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas17
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan81%57
Müdahale27
Faul1826 kazanılan
Penaltı1
İlk 112018 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2024/25
12
335
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan8%36
Müdahale4
Faul31 kazanılan
İlk 1139 yedek
G+A / 900.27
2023/24
36
2.664
0
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas22
Drible16%73 başarı
İkili kazanılan132%56
Müdahale61
Faul3325 kazanılan
İlk 11315 yedek
G+A / 900.1
Kart12
2022/23
30
2.491
4
4
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%44 isabet
Kilit pas33
Drible60%66 başarı
İkili kazanılan218%60
Müdahale75
Faul3954 kazanılan
Penaltı2
İlk 11291 yedek
G+A / 900.29
Kart71
Kaptan18maçta
2021/22
18
1.521
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas3
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan92%56
Müdahale41
Faul2913 kazanılan
İlk 1118
G+A / 900.06
Kart4
2020/21
11
547
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan27%42
Müdahale14
Faul113 kazanılan
İlk 1165 yedek
Kart2
TOPLAM GOL73 penaltı
İLK 1110133 yedek girdi
KART24
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-165%52
- 5-3-217%14
- 4-4-216%13
- 4-3-315%12
- 3-5-27%6
- 3-1-4-25%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | ToulouseA | 0-1 | 71 | 0 | 6.8 | ||
| 28.08.2026 | Paris Saint GermainH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | AngersA | 0-2 | 70 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.07.2026 | SwitzerlandA | 2-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 28.06.2026 | AustriaH | 3-3 | 93 | – | 7.2 | ||
| 23.06.2026 | JordanA | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 17.06.2026 | ArgentinaA | 3-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | 84 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | LensH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | MarseilleA | 1-2 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 19.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | Aston VillaH | 0-1 | 48 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | LorientH | 1-1 | 91 | 1 | – | 8.2 | |
| 01.03.2026 | NantesH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 26.02.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | AngersA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | Celta VigoA | 2-1 | 9 | – | 6.5 | ||
| 16.01.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | RennesH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | AuxerreA | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 11.12.2025 | BSC Young BoysA | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | 70 | 1 | 8.2 | ||
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | StrasbourgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | NiceA | 2-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 25.09.2025 | BrannH | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 9↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | MonacoH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Stade Brestois 29A | 3-3 | 14↑ | – | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | MarseilleH | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | AngersA | 0-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | AuxerreH | 3-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | ToulouseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | LyonA | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | LensH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | NantesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | MontpellierH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | MonacoH | 2-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | RennesA | 0-2 | 14↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.05.2024 | NiceH | 2-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.05.2024 | NantesA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.05.2024 | LyonH | 3-4 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT21
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%33
- Açık oyun5%24
- Duran top3%14
- Korner3%14
- Serbest vuruş2%10
- Penaltı1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 5 %24
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 8 %38
AKSİYON HARİTASI1553 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1553
- Pas1156%77
- Top kazanma85%6
- Uzaklaştırma49%3
- Top teması45%3
- Faul34%2
- Müdahale33%2
- Hava topu33%2
- Bloke edilen pas31%2
- Çalım15%1
- Pas arası13%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
16 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
02.2025
Kalp rahatsızlığıKadroda yok
8 maç
01.2025
Kalp rahatsızlığıŞüpheli
2 maç
11.2024
HastalıkKadroda yok
14 maç
04.2024
CezalıKadroda yok
2 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
1 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1274 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.6Ligue 1 2025
PERFORMANS47.11274 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
75.8
Box-to-box orta saha
73.6
Top kapan ön libero
71.9
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%68
Dakika
%72
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%71
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
61.18
72
85
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.98
7.2
97
Performans skoru
47.1
76
62
Kilit pas / 90
0.78
1.4
56
Pas arası / 90
0.85
1.6
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo InsúaBarracas Central · 28
%95
5gol
4asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Kevin Varas MarcilloPadova · 32
%74
2gol
4asist
57scout
€300K
Serie B
Marcel SabitzerBorussia Dortmund · 31
%73
1gol
2asist
50scout
€6.00M
Bundesliga
Álvaro AnguloU.N.A.M. - Pumas · 28
%70
6gol
2asist
50scout
Liga MX
Mathis ServaisKV Mechelen · 21
%66
2gol
3asist
63scout
Jupiler Pro League
Kristijan JakićFC Augsburg · 28
%66
2gol
1asist
52scout
€6.00M
Bundesliga
Omar GoveaGuadalajara Chivas · 29
%65
2gol
1asist
51scout
Liga MX
Jan Uwe Thielmann1.FC Köln · 23
%60
3gol
1asist
55scout
€5.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




