Gol20.07 / 90
Asist30.10 / 90
Şut270.88 / 90
Kilit pas300.98 / 90
Başarılı dripling100.33 / 90
Kazanılan ikili1173.81 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 0.98 %44
- Asist 0.10 %56
- Drible 0.33 %24
- Pas isabeti %81 %59
- Top kapma 2.15 %25
- İkili mücadele %52 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2767 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
2025/26
33
2.767
2
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%41 isabet
Kilit pas30
Drible10%30 başarı
İkili kazanılan117%52
Müdahale45
Faul2331 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11321 yedek
G+A / 900.16
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 11321 yedek girdi
KART5
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-217%59
- 3-4-37%24
- 3-4-2-14%14
- 5-3-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | St. TruidenA | 3-0 | 63 | 2 | 6.2 | ||
| 21.05.2026 | Club Brugge KVH | 2-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | AnderlechtA | 2-2 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | Union St. GilloiseA | 3-0 | 35 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | GentH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | St. TruidenH | 1-4 | 88 | 1 | 7.7 | ||
| 22.04.2026 | Club Brugge KVA | 6-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | AnderlechtH | 1-2 | 88 | 2 | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2026 | GentA | 1-1 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | Club Brugge KVA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | GentA | 3-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | Zulte WaregemH | 2-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | GenkH | 2-3 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | AntwerpH | 2-0 | 71 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | OH LeuvenA | 2-2 | 88 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 25.01.2026 | KVC WesterloH | 1-1 | 91 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.01.2026 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | DenderH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | St. TruidenA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | Cercle BruggeA | 2-3 | 100 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 07.12.2025 | CharleroiH | 1-0 | 100 | 1 | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | Standard LiegeH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | GenkA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | AnderlechtA | 3-1 | 85 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 25.10.2025 | OH LeuvenH | 1-1 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | DenderA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | St. TruidenH | 1-3 | 97 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | CharleroiA | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | Cercle BruggeH | 0-0 | 99 | 2 | 7.9 | ||
| 12.09.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2021 | Dynamo KyivH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2021 | Dynamo KyivA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT41
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%4.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%54
- Kontra atak6%15
- Açık oyun5%12
- Korner4%10
- Duran top2%5
- Serbest vuruş2%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak36%88
- Sağ ayak4%10
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
- 1-15' 1 %2
- 16-30' 9 %22
- 31-45' 8 %20
- 46-60' 10 %24
- 61-75' 8 %20
- 76-90+' 5 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Club NXT
→
SK Beveren
?
Club NXT
→
SK Beveren
?
2021-01-01
Club Brugge U18
→
Club NXT
-
Club Brugge U18
→
Club NXT
-
2020-07-01
Club Brugge Yth
→
Club Brugge U18
-
Club Brugge Yth
→
Club Brugge U18
-
2017-07-01
Charleroi Youth
→
Club Brugge Yth
free transfer
Charleroi Youth
→
Club Brugge Yth
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2767 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS40.92767 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.7
Derinden oyun kurucu
72.3
Box-to-box orta saha
69.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%56
Dakika
%94
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%60
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.03
7.1
99
Performans skoru
40.9
75
54
İkili mücadele kazanma
52
58
90
Müdahale / 90
1.46
3.2
46
Pas hacmi / 90
36.75
50
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo InsúaBarracas Central · 28
%95
5gol
4asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Kevin Varas MarcilloPadova · 32
%91
2gol
4asist
57scout
€300K
Serie B
Giulio FavalePadova · 28
%86
0gol
1asist
50scout
€250K
Serie B
Seung-Ho PaikBirmingham · 28
%83
4gol
1asist
52scout
Championship
Lorenzo IgnacchitiEmpoli · 21
%80
0gol
2asist
64scout
Serie B
Tyler MortonLyon · 23
%77
2gol
2asist
69scout
€150K
Ligue 1
Tomoki IwataBirmingham · 28
%63
3gol
1asist
51scout
Championship
Danilo CataldiLazio · 31
%60
2gol
3asist
54scout
€3.50M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

