LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.44 / 90
Kazanılan ikili62.62 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
0.441.15
Kazanılan ikili
2.622.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
League One2024/2025 · England
🏆
Asian Games2022 China PR · Asia
🏆
Korea Cup2022 · Korea-Republic
🏆
K League 12021 · Korea-Republic
🏆
Supercopa de Catalunya2019 · Spain
🥈
EFL Trophy2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Korea Cup2023 · Korea-Republic · 2nd Place
🥈
EAFF E-1 Football Championship2022 Japan · Asia · 2nd Place
🥈
K League 12022 · Korea-Republic · 2nd Place
🥈
Copa Catalunya2015/2016 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
7
363
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas3
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1161 yedek
Kart1
2025/26
44
3.407
4
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas38
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan151%53
Müdahale58
Faul4230 kazanılan
İlk 11386 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2023/24
18
1.318
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas28
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan70%50
Müdahale27
Faul817 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11153 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2022/23
3
25
1
0
7.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan4%80
Müdahale3
Faul1
G+A / 903.6
TOPLAM GOL3
İLK 11446 yedek girdi
KART3
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%86
- 4-4-24%8
- 3-4-2-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | SouthamptonH | 1-1 | 3 | 0 | 6.3 | ||
| 28.08.2026 | WrexhamA | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 62 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | Sheffield UtdA | 0-0 | 80 | 3 | 6.2 | ||
| 25.06.2026 | South AfricaA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.06.2026 | MexicoA | 1-0 | 77 | – | 6.2 | ||
| 12.06.2026 | Czech RepublicH | 2-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | PortsmouthA | 1-1 | 70↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | Bristol CityH | 2-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | PrestonH | 2-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Hull CityA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | WrexhamH | 2-0 | 40↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 06.04.2026 | IpswichA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 03.04.2026 | BlackburnH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | DerbyA | 1-0 | 92 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Sheffield UtdH | 1-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2026 | QPRH | 1-0 | 94 | – | 7.6 | ||
| 07.03.2026 | CharltonA | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2026 | MiddlesbroughH | 1-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 10.02.2026 | West BromH | 0-0 | 15 | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | LeicesterH | 2-1 | 84 | 1 | 7.5 | ||
| 31.01.2026 | Oxford UnitedA | 0-2 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | Stoke CityH | 1-1 | 79 | – | 7.6 | ||
| 20.01.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | 88 | 3 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | SwanseaA | 1-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | CoventryH | 3-2 | 100 | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | WatfordA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 26.12.2025 | DerbyH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | Sheffield UtdA | 3-0 | 94 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | CharltonH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.12.2025 | QPRA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | SouthamptonA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2025 | WatfordH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.11.2025 | West BromA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 5 | – | – | ||
| 04.11.2025 | MillwallH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 01.11.2025 | PortsmouthH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 25.10.2025 | Bristol CityA | 1-0 | 98 | 2 | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | PrestonA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Hull CityH | 2-3 | 84 | 3 | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | WrexhamA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | CoventryA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | SwanseaH | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Stoke CityA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | LeicesterA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 95 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 16.08.2025 | BlackburnA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.08.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 08.08.2025 | IpswichH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.05.2024 | NorwichH | 1-0 | 68 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.04.2024 | HuddersfieldA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2024 | RotherhamA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2024 | CoventryH | 3-0 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 10.04.2024 | CardiffH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | PrestonH | 1-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2024 | QPRA | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.03.2024 | WatfordH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT40
GOL4
xG1.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner14%35
- Asist sonrası14%35
- Açık oyun6%15
- Serbest vuruş2%5
- Taç sonrası2%5
- Duran top1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak22%55
- Sol ayak12%30
- Kafa6%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
- 1-15' 8 %20
- 16-30' 8 %20
- 31-45' 11 %28
- 46-60' 3 %8
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 6 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 72 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2025 · Birmingham
1sarı · 1 maç
🟨
DFB Pokal2020 · SV Darmstadt 98
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3377 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.8Championship 2025
PERFORMANS39.83377 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
74.6
Derinden oyun kurucu
72.5
Box-to-box orta saha
71.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%55
Dakika
%96
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%58
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.94
7.1
98
Performans skoru
39.8
75
53
İkili mücadele kazanma
52.82
58
91
Müdahale / 90
1.55
3.2
48
Pas hacmi / 90
43.39
50
87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tyler MortonLyon · 23
%95
2gol
2asist
69scout
€150K
Ligue 1
Cihat ÇelikSivasspor · 29
%87
3gol
2asist
59scout
€400K
1. Lig
MurilloNottingham Forest · 23
%71
1gol
0asist
44scout
€50.00M
UEFA Europa League
Giuseppe LeoneJuve Stabia · 24
%69
3gol
1asist
63scout
€1.50M
Serie B
Mathis ServaisKV Mechelen · 21
%65
2gol
3asist
63scout
Jupiler Pro League
Denzell GarciaFC Juarez · 22
%63
3gol
2asist
62scout
Liga MX
Jack TaylorIpswich · 27
%60
2gol
2asist
62scout
€3.00M
Championship
Kevin Varas MarcilloPadova · 32
%60
2gol
4asist
57scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


