LİGSegunda División
BU SEZON1G · 3A
Gol10.03 / 90
Asist30.10 / 90
Şut200.64 / 90
Kilit pas471.51 / 90
Başarılı dripling280.90 / 90
Kazanılan ikili1294.13 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.51 %75
- Asist 0.10 %52
- Drible 0.90 %65
- Pas isabeti %85 %61
- Top kapma 1.76 %14
- İkili mücadele %42 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2808 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Segunda División2023/2024 · Spain
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
🏆
Segunda División2014/2015 · Spain
🥈
Copa Ibérica2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
40
2.808
1
3
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas47
Drible28%46 başarı
İkili kazanılan129%42
Müdahale45
Faul2444 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11346 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2022/23
38
727
2
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas13
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan30%45
Müdahale13
Faul23 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11434 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2020/21
35
424
0
1
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan16%26
Müdahale5
Faul44 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.21
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11450 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-316%33
- 4-2-3-111%23
- 4-4-211%23
- 5-3-25%10
- 4-1-4-13%6
- 3-4-1-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | CordobaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | CastellónH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2026 | LeganesA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | Real Sociedad IIH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Racing SantanderA | 4-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | ZaragozaH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | EibarA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Las PalmasA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 01.04.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.03.2026 | Granada CFA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.03.2026 | AlmeriaH | 1-3 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | MalagaA | 5-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | AlbaceteH | 0-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | ValladolidA | 1-0 | 59 | 1 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | MirandesH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | AD Ceuta FCH | 2-0 | 82 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 08.02.2026 | Sporting GijonA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | CadizH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.01.2026 | FC AndorraA | 1-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | BurgosA | 1-0 | 83 | – | 5.9 | ||
| 12.01.2026 | CordobaH | 1-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | CastellónA | 4-1 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | Racing SantanderH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2025 | Cultural LeonesaA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 06.12.2025 | ValladolidH | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | AlmeriaA | 0-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Sporting GijonH | 2-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | ZaragozaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | FC AndorraH | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 05.11.2025 | Real Sociedad IIA | 2-0 | 71 | 3 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | AlbaceteA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 12.10.2025 | CadizA | 1-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | BurgosH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Granada CFH | 0-1 | 52 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 4-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | MalagaH | 1-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 07.09.2025 | AD Ceuta FCA | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 01.09.2025 | EibarH | 2-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 04.06.2023 | EspanyolA | 3-3 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 28.05.2023 | ValladolidH | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 23.05.2023 | Real SociedadA | 1-0 | 57 | – | 6.5 | ||
| 20.05.2023 | MallorcaH | 3-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 13.05.2023 | OsasunaA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2023 | ElcheH | 2-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 29.04.2023 | Real MadridA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2023 | GetafeA | 1-2 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 22.04.2023 | Athletic ClubH | 1-2 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 16.04.2023 | Atletico MadridA | 2-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 09.04.2023 | ValenciaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | Celta VigoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2023 | CadizH | 1-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | SevillaA | 2-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | VillarrealH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2023 | BarcelonaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2023 | GironaA | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2023 | Real BetisH | 2-3 | 73 | – | 6.0 | ||
| 06.02.2023 | Rayo VallecanoA | 2-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 27.01.2023 | EspanyolH | 3-1 | 18↑ | 1 | 1 | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 113 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2808 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.5Segunda División 2025
PERFORMANS52.72808 dk
KARARVeri yetersiz51/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
73.6
Box-to-box orta saha
71.9
İleri sekiz
71.6
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%81
Dakika
%93
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%80
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
42.56
72
59
Kilit pas / 90
1.51
1.4
100
Performans skoru
52.7
76
69
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Müdahale / 90
1.44
2
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
David TufekcicKristiansund BK · 21
%95
4gol
2asist
65scout
Eliteserien
Deniz TürüçKonyaspor · 32
%88
1gol
0asist
54scout
€600K
Süper Lig
Yoel BárcenasMazatlán · 32
%76
3gol
1asist
52scout
Liga MX
Kees SmitAZ Alkmaar · 19
%76
3gol
3asist
69scout
€25.00M
Eredivisie
Fabian RiederFC Augsburg · 23
%71
5gol
3asist
66scout
€12.00M
Bundesliga
Jon EceizabarrenaReal Sociedad II
%62
0gol
0asist
48scout
Segunda División
Marius WörlArminia Bielefeld · 21
%61
2gol
0asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Marco GrüllWerder Bremen · 27
%60
3gol
1asist
58scout
€4.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




