Marc Cucurella
Spain · Defender

Marc Cucurella

YAŞ27
BOY174
KİLO66
DOĞUM YERİAlella
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.24 / 90
Şut40.47 / 90
Kilit pas60.71 / 90
Başarılı dripling20.24 / 90
Kazanılan ikili172.00 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
Müdahale — %29 (0.94) Pas arası — %35 (0.71) Blok — %33 (0.24) İkili mücadele — %17 (%49) Pas isabeti — %61 (%90) Faul (az iyi) — %50 (0.82) 38 ORT. % 29 35 33 17 61 50
  • Müdahale 0.94 %29
  • Pas arası 0.71 %35
  • Blok 0.24 %33
  • İkili mücadele %49 %17
  • Pas isabeti %90 %61
  • Faul (az iyi) 0.82 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 764 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
44. Premier League2025 · Chelsea · 7 maç 2asist44.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆 UEFA Conference League2024/2025 · Europe
🏆 Florida Cup2023 · World
🏆 Premier League Summer Series2023 · World
🏆 Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆 La Liga2017/2018 · Spain
🏆 Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2017 · World
🥈 League Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈 Olympics Men2020 Tokyo · World · 2nd Place
🥈 UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 Copa Ibérica2019 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2020 5 2021 2 2022 2 2023 2 2024 11 2025 4 2026 2
GolAsist
2026/27 12 986 0 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSpain 8 764 0 2 6.88
La LigaReal Madrid 4 222 0 0 7.08
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan27%57
Müdahale14
Faul76 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11102 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2025/26 51 4.051 1 3 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 34 2.772 1 3 6.66
UEFA Champions LeagueChelsea 10 709 0 0 6.59
FIFA Club World CupChelsea 7 570 0 0 7.43
Şut23%43 isabet
Kilit pas52
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan175%53
Müdahale83
Faul7144 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11456 yedek
G+A / 900.09
Kart81
2024/25 58 4.221 8 3 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 36 2.995 5 1 7.06
UEFA Europa Conference LeagueChelsea 13 560 2 1 7.11
World Cup - Qualification EuropeSpain 6 450 1 1 7.58
UEFA Nations LeagueSpain 3 216 0 0 6.70
Şut26%58 isabet
Kilit pas28
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan189%52
Müdahale95
Faul5344 kazanılan
Ofsayt6
İlk 114612 yedek
G+A / 900.23
Kart111
2023/24 27 1.784 0 2 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 27 1.784 0 2 7.05
Şut6%67 isabet
Kilit pas19
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan122%60
Müdahale62
Faul2335 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11207 yedek
G+A / 900.1
Kart10
2022/23 37 2.088 0 2 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueChelsea 27 1.676 0 2 6.92
UEFA Champions LeagueChelsea 10 412 0 0 6.90
Şut4%25 isabet
Kilit pas15
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan134%61
Müdahale78
Faul2227 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112512 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2021/22 36 3.114 1 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrighton 35 3.092 1 1 7.13
La LigaGetafe 1 22 0 0 6.90
Şut14%21 isabet
Kilit pas43
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan193%59
Müdahale93
Faul2831 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11351 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2020/21 37 3.248 3 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 37 3.248 3 2 6.74
Şut18%44 isabet
Kilit pas39
Drible24%41 başarı
İkili kazanılan217%44
Müdahale64
Faul6960 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1137
G+A / 900.14
Kart8
TOPLAM GOL15
İLK 1120237 yedek girdi
KART53
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 4 %27
  • 46-60' 5 %33
  • 61-75' 2 %13
  • 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 141 4-3-3 — 26 3-4-2-1 — 16 3-5-2 — 14 4-4-2 — 13 4-3-1-2 — 6 216 maç
  • 4-2-3-1141%65
  • 4-3-326%12
  • 3-4-2-116%7
  • 3-5-214%6
  • 4-4-213%6
  • 4-3-1-26%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Real BetisA 1-0 88 0 7.0
30.08.2026 MalagaH 4-0 91 7.3
26.08.2026 Real SociedadH 4-1 43 6.9
22.08.2026 EspanyolA 1-2
19.07.2026 ArgentinaH 1-0 120 1 6.6
14.07.2026 FranceA 0-2 90 0 6.7
10.07.2026 NorwayA 2-1 92 6.5
06.07.2026 PortugalA 0-1 91 6.5
02.07.2026 AustriaH 3-0 94 2 8.0
27.06.2026 UruguayA 0-1 93 6.6
21.06.2026 Saudi ArabiaH 4-0 92 1 7.0
15.06.2026 Cape Verde IslandsH 0-0 92 2 7.2
24.05.2026 SunderlandA 2-1 99 6.5
19.05.2026 TottenhamH 2-1 85 6.3
09.05.2026 LiverpoolA 1-1 84 1 6.7
04.05.2026 Nottingham ForestH 1-3 91 1 5.9
21.04.2026 BrightonA 3-0 88 6.7
18.04.2026 Manchester UnitedH 0-1 90 6.3
12.04.2026 Manchester CityH 0-3 92 2 6.7
21.03.2026 EvertonA 3-0 93 5.9
17.03.2026 Paris Saint GermainH 0-3 71 6.2
14.03.2026 NewcastleH 0-1 95 6.5
11.03.2026 Paris Saint GermainA 5-2 89 5.6
04.03.2026 Aston VillaA 1-4 17 6.9
10.02.2026 LeedsH 2-2 45 6.7
07.02.2026 WolvesA 1-3 92 1 6.3
31.01.2026 West HamH 3-2 48 1 1 7.5
28.01.2026 NapoliA 2-3 81 6.5
25.01.2026 Crystal PalaceA 1-3 92 1 7.3
21.01.2026 PafosH 1-0 18 6.6
17.01.2026 BrentfordH 2-0 90 7.0
07.01.2026 FulhamA 2-1 22 4.3
27.12.2025 Aston VillaH 1-2 69 6.9
20.12.2025 NewcastleA 2-2 97 6.5
13.12.2025 EvertonH 2-0 95 7.2
09.12.2025 AtalantaA 2-1 90 6.3
06.12.2025 BournemouthA 0-0 90 1 6.7
03.12.2025 LeedsA 3-1 90 6.2
30.11.2025 ArsenalH 1-1 90 6.3
25.11.2025 BarcelonaH 3-0 90 8.2
22.11.2025 BurnleyA 0-2 90 1 6.5
18.11.2025 TürkiyeH 2-2 90 1 7.3
15.11.2025 GeorgiaA 0-4 90 6.9
08.11.2025 WolvesH 3-0 90 1 7.0
05.11.2025 QarabagA 2-2 90 6.2
01.11.2025 TottenhamA 0-1 90 7.2
25.10.2025 SunderlandH 1-2 98 6.7
22.10.2025 AjaxH 5-1
18.10.2025 Nottingham ForestA 0-3 96 7.3
14.10.2025 BulgariaH 4-0
11.10.2025 GeorgiaH 2-0 90 8.0
04.10.2025 LiverpoolH 2-1 90 1 8.3
30.09.2025 BenficaH 1-0 90 7.0
27.09.2025 BrightonH 1-3 90 1 5.9
20.09.2025 Manchester UnitedA 2-1 64 1 5.9
17.09.2025 Bayern MünchenA 3-1 90 1 6.7
13.09.2025 BrentfordA 2-2 45 1 6.3
07.09.2025 TürkiyeA 0-6 90 7.7
04.09.2025 BulgariaA 0-3 90 1 1 8.0
30.08.2025 FulhamH 2-0 99 7.7
ŞUT23
GOL1
xG2.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
51' · xG 0.048 28' · xG 0.034 29' · xG 0.081 83' · xG 0.524 71' · xG 0.022 70' · xG 0.809 · GOL 24' · xG 0.112 57' · xG 0.094 21' · xG 0.049 13' · xG 0.115 11' · xG 0.03 15' · xG 0.014 7' · xG 0.041 54' · xG 0.036 36' · xG 0.059 5' · xG 0.016 54' · xG 0.055 45' · xG 0.055 45' · xG 0.029 3' · xG 0.084 83' · xG 0.11 29' · xG 0.015 49' · xG 0.184
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%39) Korner — 8 (%35) Açık oyun — 5 (%22) Duran top — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası9%39
  • Korner8%35
  • Açık oyun5%22
  • Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 15 (%65) Kafa — 5 (%22) Sağ ayak — 3 (%13) 23 şut
  • Sol ayak15%65
  • Kafa5%22
  • Sağ ayak3%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 1-15'
  • 1-15' 6 %26
  • 16-30' 5 %22
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 5 %22
  • 61-75' 2 %9
  • 76-90+' 2 %9
AKSİYON HARİTASI2806 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 16 16 16 17 17 19 19 19 19 20 20 20 20 20 20 21 21 21 22 22 22 23 23 24 24 24 25 25 26 28 28 29 29 29 32 34 34 34 35 36 36 36 37 38 39 39 39 40 42 42 42 42 43 43 43 44 45 46 46 47 49 50 56 57 58 59 63
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 11 11 11 12 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 15 15 16 17 17 18 18 18 19 19 19 19 19 19 19 20 20 20 20 20 21 22 22 23 24 24 24 25 25 26 26 26 27 28 28 29 30 30 31 31 32 32 32 34 34 35 35 37 37 39 40 40 40 42 43 43 45 52 52 54
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 6 6 6 8 8 8 9 9 9 10 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 10 10 11 12 13 14 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2806
Pas 2069 Pas — 2069 (%77) Top kazan… 154 Top kazanma — 154 (%6) Uzaklaştırma — 88 (%3) Müdahale — 72 (%3) Hava topu — 71 (%3) Faul — 69 (%3) Top teması — 63 (%2) Bloke edilen pas — 37 (%1) Pas arası — 33 (%1) İkili mücadele — 33 (%1)
  • Pas2069%77
  • Top kazanma154%6
  • Uzaklaştırma88%3
  • Müdahale72%3
  • Hava topu71%3
  • Faul69%3
  • Top teması63%2
  • Bloke edilen pas37%1
  • Pas arası33%1
  • İkili mücadele33%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 258 maç
Spain 17maç 2024–2026
Real Madrid 4maç 2026
Chelsea 164maç 2022–2025
Spain U21 2021–2023
Getafe 38maç 2020–2021
Brighton 35maç 2021
Spain U23 2020
Barcelona 2017–2018
Spain U19 2017
Spain U17 2015
Barcelona U19 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-01 Chelsea Real Madrid
2026-06-30 Chelsea Real Madrid
2026-06-29 Chelsea Real Madrid
2022-08-05 Brighton Chelsea €65.30m
2021-08-31 Getafe Brighton € 18M
2020-09-01 Barcelona Getafe € 10M
2020-07-01 Barcelona Getafe €11.80m
2020-06-30 Getafe Barcelona End of loan
2019-07-18 Barcelona Getafe
2019-07-16 SD Eibar Barcelona €4.00m
2019-07-16 Eibar Barcelona € 4M
2019-07-01 Barcelona Eibar € 2M
2019-07-01 Barcelona SD Eibar €2.00m
2019-06-30 SD Eibar Barcelona End of loan
2018-08-31 Barcelona SD Eibar loan transfer
2018-07-01 Barcelona B Barcelona -
2017-07-01 Barça U19 Barcelona B -
2015-07-01 Barça U18 Barça U19 -
2014-07-01 Barça U16 Barça U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
01.2026 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
12.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
02.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 8 maç
12.2023 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
10.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2024 · Chelsea 9sarı · 36 maç
🟨 Premier League2023 · Chelsea 10sarı · 21 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2772 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.5Premier League 2025
PERFORMANS54.32772 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 76.6
Ayağı iyi stoper 76.5
Defansif bek 76.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %44
Dakika %83
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %48
Dakika %96
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Pas hacmi / 90 45.68 45 100
İkili mücadele kazanma 51.15 68 75
Müdahale / 90 1.66 2.4 69
Pas arası / 90 0.91 1.8 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam