Carles Aleñá
Spain · Midfielder

Carles Aleñá

YAŞ27
BOY180
KİLO70
KULÜPAlaves
DOĞUM YERİMataró
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist11.20 / 90
Şut11.20 / 90
Kilit pas11.20 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.40 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 1.200.18
Şut 1.200.80
Kilit pas 1.201.65
Başarılı dripling 0.000.58
Kazanılan ikili 2.404.47
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
34. La Liga2025 · Alaves · 15 maç 3asist34.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆 Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆 La Liga2018/2019 · Spain
🏆 Super Cup2018/2019 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2018 · World
🏆 Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆 Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆 La Liga2017/2018 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2017 · World
🏆 Super Cup2016/2017 · Spain
🏆 Copa del Rey2016/2017 · Spain
🏆 Trofeo Joan Gamper2016 · World
🏆 La Liga2015/2016 · Spain
🏆 Copa del Rey2015/2016 · Spain
🥈 Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈 Supercopa de Catalunya2016 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa Catalunya2015/2016 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 3 2022 4 2023 2 2024 2 2025 4 2026 1
GolAsist
2026/27 4 75 0 1 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 4 75 0 1 6.62
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan2%33
Müdahale2
Faul1
İlk 1113 yedek
G+A / 901.2
2025/26 37 2.013 0 4 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 37 2.013 0 4 6.56
Şut18%28 isabet
Kilit pas37
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan100%45
Müdahale38
Faul3735 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112314 yedek
G+A / 900.18
Kart4
2024/25 32 1.552 0 2 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 15 1.095 0 2 7.13
La LigaGetafe 17 457 0 0 6.63
Şut13%38 isabet
Kilit pas22
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan94%54
Müdahale25
Faul1935 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111814 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2023/24 35 1.017 1 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 35 1.017 1 1 6.60
Şut11%45 isabet
Kilit pas18
Drible6%24 başarı
İkili kazanılan59%40
Müdahale24
Faul2218 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111025 yedek
G+A / 900.18
Kart6
2022/23 35 2.130 2 2 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 35 2.130 2 2 6.57
Şut23%43 isabet
Kilit pas15
Drible21%60 başarı
İkili kazanılan105%40
Müdahale19
Faul6050 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11269 yedek
G+A / 900.17
Kart121
2021/22 34 2.338 1 2 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 34 2.338 1 2 6.65
Şut31%45 isabet
Kilit pas20
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan94%37
Müdahale27
Faul5037 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11304 yedek
G+A / 900.12
Kart61
2020/21 44 1.551 2 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 22 1.374 2 2 6.87
UEFA Champions LeagueBarcelona 6 126 0 0 7.00
La LigaBarcelona 16 51 0 0 6.60
Şut21%38 isabet
Kilit pas29
Drible25%66 başarı
İkili kazanılan86%43
Müdahale17
Faul2529 kazanılan
İlk 111628 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL6
İLK 1112079 yedek girdi
KART33
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 82 5-3-2 — 43 4-2-3-1 — 23 4-1-4-1 — 16 3-5-2 — 8 4-3-3 — 7 179 maç
  • 4-4-282%46
  • 5-3-243%24
  • 4-2-3-123%13
  • 4-1-4-116%9
  • 3-5-28%4
  • 4-3-37%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 OsasunaH 5-2 71 1 1 6.6
28.08.2026 VillarrealH 1-0
20.08.2026 Rayo VallecanoA 1-1 0
15.08.2026 GetafeH 3-0 4
23.05.2026 Rayo VallecanoH 1-2
17.05.2026 OviedoA 0-1
13.05.2026 BarcelonaH 1-0
02.05.2026 Athletic ClubH 2-4 19 6.2
25.04.2026 MallorcaH 2-1 63 6.6
21.04.2026 Real MadridA 2-1 29 1 6.3
11.04.2026 Real SociedadA 3-3 25 6.5
05.04.2026 OsasunaH 2-2 48 1 6.5
22.03.2026 Celta VigoA 3-4 45 1 6.2
13.03.2026 VillarrealH 1-1 75 6.2
08.03.2026 ValenciaA 3-2 68 6.2
27.02.2026 LevanteA 2-0 72 1 6.6
23.02.2026 GironaH 2-2 88 1 5.9
14.02.2026 SevillaA 1-1 84 1 2 6.3
08.02.2026 GetafeH 0-2 77 6.6
30.01.2026 EspanyolA 1-2 89 7.2
25.01.2026 Real BetisH 2-1 92 1 7.0
18.01.2026 Atletico MadridA 1-0 69 6.7
10.01.2026 VillarrealA 3-1 80 1 6.2
04.01.2026 OviedoH 1-1 62 1 6.7
20.12.2025 OsasunaA 3-0 45 6.9
14.12.2025 Real MadridH 1-2 30 6.3
06.12.2025 Real SociedadH 1-0 14 6.7
29.11.2025 BarcelonaA 3-1 32 6.3
22.11.2025 Celta VigoH 0-1 61 1 6.7
08.11.2025 GironaA 1-0 45 1 6.7
02.11.2025 EspanyolH 2-1 61 1 6.7
26.10.2025 Rayo VallecanoA 1-0 96 2 6.6
20.10.2025 ValenciaH 0-0 30 6.9
05.10.2025 ElcheH 3-1 18 2 6.9
27.09.2025 MallorcaA 1-0 82 1 6.2
24.09.2025 GetafeA 1-1 12 6.2
20.09.2025 SevillaH 1-2 58 6.2
13.09.2025 Athletic ClubA 0-1 75 6.7
30.08.2025 Atletico MadridH 1-1 90 7.3
22.08.2025 Real BetisA 1-0 90 1 6.7
16.08.2025 LevanteH 2-1 89 1 1 7.2
24.05.2025 OsasunaH 1-1 90 2 7.7
18.05.2025 ValladolidA 0-1 65 7.2
14.05.2025 ValenciaH 1-0 89 2 7.2
11.05.2025 Athletic ClubA 1-0 87 6.9
03.05.2025 Atletico MadridH 0-0 89 6.7
23.04.2025 Real SociedadH 1-0
20.04.2025 SevillaA 1-1 69 6.9
13.04.2025 Real MadridH 0-1 83 6.9
05.04.2025 GironaA 0-1 17 6.6
29.03.2025 Rayo VallecanoH 0-2 59 6.9
14.03.2025 Las PalmasA 2-2 90 1 7.0
08.03.2025 VillarrealH 1-0 90 7.2
02.03.2025 MallorcaA 1-1 90 2 7.6
22.02.2025 EspanyolH 0-1 90 1 7.3
15.02.2025 LeganesA 3-3 87 2 1 7.7
01.02.2025 SevillaH 0-0 13 6.7
26.01.2025 Real SociedadA 0-3
18.01.2025 BarcelonaH 1-1 66 6.3
12.01.2025 Las PalmasA 1-2 63 1 6.6
ŞUT31
GOL0
xG2.6
xG FARKI-2.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
25' · xG 0.027 57' · xG 0.02 85' · xG 0.088 71' · xG 0.025 61' · xG 0.013 44' · xG 0.043 65' · xG 0.156 51' · xG 0.137 47' · xG 0.103 58' · xG 0.079 57' · xG 0.103 39' · xG 0.508 71' · xG 0.03 15' · xG 0.04 1' · xG 0.052 1' · xG 0.11 69' · xG 0.018 86' · xG 0.035 57' · xG 0.085 90' · xG 0.031 19' · xG 0.031 3' · xG 0.145 50' · xG 0.03 45' · xG 0.074 31' · xG 0.029 51' · xG 0.244 73' · xG 0.186 81' · xG 0.029 41' · xG 0.04 38' · xG 0.031 90' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 23 (%74) Açık oyun — 4 (%13) Duran top — 1 (%3) Korner — 1 (%3) Taç sonrası — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası23%74
  • Açık oyun4%13
  • Duran top1%3
  • Korner1%3
  • Taç sonrası1%3
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 24 (%77) Sağ ayak — 5 (%16) Kafa — 2 (%6) 31 şut
  • Sol ayak24%77
  • Sağ ayak5%16
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 6 46-60' — 8 61-75' — 6 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 4 %13
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 6 %19
  • 46-60' 8 %26
  • 61-75' 6 %19
  • 76-90+' 5 %16
AKSİYON HARİTASI1358 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 16 16 17 17 17 17 18 19 21 22 26 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 14 14 18 25 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 6 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1358
Pas 894 Pas — 894 (%70) Top t… 79 Top teması — 79 (%6) Top k… 73 Top kazanma — 73 (%6) Faul 68 Faul — 68 (%5) Top kaptırma — 35 (%3) Müdahale — 34 (%3) Çalım — 32 (%2) Hava topu — 31 (%2) Uzaklaştırma — 23 (%2) İkili mücadele — 17 (%1)
  • Pas894%70
  • Top teması79%6
  • Top kazanma73%6
  • Faul68%5
  • Top kaptırma35%3
  • Müdahale34%3
  • Çalım32%2
  • Hava topu31%2
  • Uzaklaştırma23%2
  • İkili mücadele17%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 221 maç
Alaves 56maç 2024–2026
Getafe 143maç 2020–2024
Spain U21 2021
Barcelona 22maç 2020
Spain U19 2016–2017
Spain U17 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-24 Getafe Alaves
2025-07-01 Alaves Getafe
2025-02-03 Getafe Alaves
2021-07-10 Barcelona Getafe € 5M
2021-07-01 Getafe Barcelona
2021-01-06 Barcelona Getafe
2020-09-01 Real Betis Barcelona
2020-01-02 Barcelona Real Betis
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
12.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
12.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
02.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
02.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 La Liga2022 · Getafe 11sarı · 35 maç
🟥 La Liga2021 · Getafe 1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2013 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4La Liga 2025
PERFORMANS58.22013 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 79.9
İleri sekiz 76.5
Box-to-box orta saha 75.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %84
Dakika %80
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %86
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Kilit pas / 90 1.65 1.4 100
Performans skoru 58.2 76 77
Pas hacmi / 90 37.38 72 52
Ortalama rating 6.56 7.2 91
Müdahale / 90 1.7 2 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam