Onel Lázaro Hernández Mayea
Colombia · Attacker

Onel Lázaro Hernández Mayea

YAŞ26
BOY175
KİLO73
DOĞUM YERİPereira
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.36 / 90
Şut31.07 / 90
Kilit pas41.43 / 90
Başarılı dripling20.71 / 90
Kazanılan ikili93.21 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 27 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %8 (1.1) Asist — %65 (0.36) Kilit pas — %73 (1.43) Drible — %62 (0.71) İkili mücadele — %8 (%31) 36 ORT. % 0 8 65 73 62 8
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 1.1 %8
  • Asist 0.36 %65
  • Kilit pas 1.43 %73
  • Drible 0.71 %62
  • İkili mücadele %31 %8
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 252 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Major League Soccer2023 · Columbus Crew · 33 maç 21gol2. 8asist9.
6. Major League Soccer2024 · Columbus Crew · 29 maç 19gol6. 8asist16.
7. La Liga2026 · Real Betis · 1 maç 1asist7.
14. La Liga2025 · Real Betis · 32 maç 11gol14. 3asist34.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Leagues Cup2024 · Nc-America
🏆 MLS2023 · United-States
🥈 UEFA Conference League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2024 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions Cup2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Campeones Cup2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Segunda División2017/2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 35 G+A
2020 5 2021 7 2022 11 2023 28 2024 35 2025 17 2026 1
GolAsist
2026/27 9 264 0 1 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 4 252 0 1 6.45
World CupColombia 5 12 0 0 6.50
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan9%29
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1145 yedek
G+A / 900.34
2025/26 42 3.017 14 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 32 2.608 11 3 6.90
UEFA Europa LeagueReal Betis 10 409 3 0 6.80
Şut80%44 isabet
Kilit pas35
Drible34%58 başarı
İkili kazanılan152%45
Müdahale30
Faul2444 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı2
İlk 11357 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2024/25 45 3.518 23 12 7.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerColumbus Crew 29 2.369 18 11 7.86
La LigaReal Betis 16 1.149 5 1 7.27
Şut133%42 isabet
Kilit pas75
Drible67%52 başarı
İkili kazanılan232%48
Müdahale44
Faul3956 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı22 kaçan
İlk 11396 yedek
G+A / 900.9
Kart31
Kaptan1maçta
2023/24 33 2.939 21 7 7.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerColumbus Crew 33 2.939 21 7 7.57
Şut144%51 isabet
Kilit pas58
Drible66%47 başarı
İkili kazanılan157%41
Müdahale26
Faul3829 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı7
İlk 1133
G+A / 900.86
Kart71
2022/23 16 1.249 9 2 7.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerColumbus Crew 16 1.249 9 2 7.57
Şut70%43 isabet
Kilit pas20
Drible33%51 başarı
İkili kazanılan95%45
Müdahale12
Faul1224 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11142 yedek
G+A / 900.79
Kart2
2021/22 32 1.148 5 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWatford 32 1.148 5 2 6.79
Şut24%46 isabet
Kilit pas20
Drible18%46 başarı
İkili kazanılan74%38
Müdahale13
Faul1312 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111121 yedek
G+A / 900.55
Kart3
2020/21 23 1.474 2 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 23 1.474 2 3 6.80
Şut22%50 isabet
Kilit pas20
Drible30%70 başarı
İkili kazanılan127%42
Müdahale19
Faul3432 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11185 yedek
G+A / 900.31
Kart5
TOPLAM GOL466 penaltı
İLK 119145 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR46 gol
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 10 46-60' — 9 61-75' — 9 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 7 %15
  • 16-30' 5 %11
  • 31-45' 10 %22
  • 46-60' 9 %20
  • 61-75' 9 %20
  • 76-90+' 6 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 53 4-3-3 — 26 3-4-2-1 — 25 4-1-4-1 — 12 4-4-2 — 12 3-4-3 — 2 130 maç
  • 4-2-3-153%41
  • 4-3-326%20
  • 3-4-2-125%19
  • 4-1-4-112%9
  • 4-4-212%9
  • 3-4-32%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Real MadridH 1-0 68 1 6.3
29.08.2026 LevanteA 5-2 33 0 6.4
25.08.2026 ValenciaA 0-1 71 6.2
21.08.2026 Real SociedadH 1-0 80 1 2 6.9
07.07.2026 SwitzerlandA 0-0
04.07.2026 GhanaH 1-0
27.06.2026 PortugalH 0-0
24.06.2026 Congo DRH 1-0
18.06.2026 UzbekistanA 1-3 12 6.5
23.05.2026 LevanteH 2-1 90 4 6.6
12.05.2026 ElcheH 2-1 94 1 4 7.5
09.05.2026 Real SociedadA 2-2 78 1 6.9
03.05.2026 OviedoH 3-0 81 2 3 9.0
24.04.2026 Real MadridH 1-1 42 2 6.5
21.04.2026 GironaA 2-3 45 6.7
16.04.2026 SC BragaH 2-4 96 2 6.2
12.04.2026 OsasunaA 1-1 88 6.7
08.04.2026 SC BragaA 1-1 82 1 3 7.3
04.04.2026 EspanyolH 0-0 88 2 6.5
22.03.2026 Athletic ClubA 2-1 62 2 6.9
19.03.2026 PanathinaikosH 4-0 73 1 3 7.3
15.03.2026 Celta VigoH 1-1 80 2 6.2
12.03.2026 PanathinaikosA 1-0 45 2 6.0
08.03.2026 GetafeA 2-0 75 4 7.5
01.03.2026 SevillaH 2-2 70 6.0
21.02.2026 Rayo VallecanoH 1-1 54 2 6.3
10.01.2026 OviedoA 1-1 80 4 6.2
04.01.2026 Real MadridA 5-1 90 1 1 8.0
21.12.2025 GetafeH 4-0 100 1 1 3 6.9
15.12.2025 Rayo VallecanoA 0-0 90 1 6.9
11.12.2025 Dinamo ZagrebA 1-3
06.12.2025 BarcelonaH 3-5 90 1 2 6.9
30.11.2025 SevillaA 0-2 89 6.2
27.11.2025 UtrechtH 2-1 82 1 2 7.9
23.11.2025 GironaH 1-1 90 4 5.9
09.11.2025 ValenciaA 1-1 89 1 2 7.9
06.11.2025 LyonH 2-0
02.11.2025 MallorcaH 3-0 90 1 3 7.3
27.10.2025 Atletico MadridH 0-2 76 1 7.0
23.10.2025 GenkA 0-0 13 1 6.6
18.10.2025 VillarrealA 2-2 90 1 5.9
05.10.2025 EspanyolA 1-2 89 1 2 7.9
02.10.2025 LudogoretsA 0-2
28.09.2025 OsasunaH 2-0 90 1 1 2 7.7
24.09.2025 Nottingham ForestH 2-2 18 1 6.3
19.09.2025 Real SociedadH 3-1 90 1 2 8.3
14.09.2025 LevanteA 2-2 87 1 5 6.9
31.08.2025 Athletic ClubH 1-2 90 2 6.9
27.08.2025 Celta VigoA 1-1 72 1 6.2
22.08.2025 AlavesH 1-0 85 2 6.2
18.08.2025 ElcheA 1-1 84 2 6.2
23.05.2025 ValenciaH 1-1 60 2 6.6
18.05.2025 Atletico MadridA 4-1 45 1 7.2
15.05.2025 Rayo VallecanoA 2-2 77 1 2 7.2
11.05.2025 OsasunaH 1-1 90 1 3 7.6
04.05.2025 EspanyolA 1-2 80 2 7.3
24.04.2025 ValladolidH 5-1 90 1 1 4 8.5
21.04.2025 GironaA 1-3 90 2 7.0
13.04.2025 VillarrealH 1-2 61 3 7.0
05.04.2025 BarcelonaA 1-1 75 1 6.3
ŞUT92
GOL11
xG11.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%12.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.554 67' · xG 0.045 57' · xG 0.521 48' · xG 0.083 9' · xG 0.037 · GOL 67' · xG 0.05 50' · xG 0.032 45' · xG 0.079 37' · xG 0.021 83' · xG 0.057 66' · xG 0.132 76' · xG 0.048 58' · xG 0.306 · GOL 22' · xG 0.282 · GOL 21' · xG 0.042 32' · xG 0.026 31' · xG 0.058 39' · xG 0.077 28' · xG 0.027 26' · xG 0.068 55' · xG 0.027 35' · xG 0.089 23' · xG 0.02 15' · xG 0.084 45' · xG 0.038 41' · xG 0.054 12' · xG 0.047 11' · xG 0.055 58' · xG 0.058 45' · xG 0.03 79' · xG 0.042 78' · xG 0.142 16' · xG 0.222 66' · xG 0.485 · GOL 42' · xG 0.11 73' · xG 0.367 53' · xG 0.027 33' · xG 0.361 24' · xG 0.035 90' · xG 0.788 · GOL 62' · xG 0.022 45' · xG 0.036 26' · xG 0.121 23' · xG 0.052 60' · xG 0.55 · GOL 45' · xG 0.018 13' · xG 0.408 90' · xG 0.043 74' · xG 0.549 · GOL 68' · xG 0.102 62' · xG 0.034 42' · xG 0.021 24' · xG 0.049 57' · xG 0.191 55' · xG 0.047 12' · xG 0.159 43' · xG 0.059 20' · xG 0.038 66' · xG 0.22 62' · xG 0.125 58' · xG 0.228 45' · xG 0.523 41' · xG 0.131 38' · xG 0.036 · GOL 28' · xG 0.044 54' · xG 0.058 · GOL 45' · xG 0.02 30' · xG 0.093 56' · xG 0.019 49' · xG 0.046 35' · xG 0.034 82' · xG 0.034 54' · xG 0.164 54' · xG 0.137 45' · xG 0.029 · GOL 32' · xG 0.019 12' · xG 0.125 78' · xG 0.038 7' · xG 0.177 · GOL 5' · xG 0.075 65' · xG 0.251 15' · xG 0.041 10' · xG 0.044 73' · xG 0.101 44' · xG 0.016 35' · xG 0.062 16' · xG 0.096 45' · xG 0.043 16' · xG 0.039 79' · xG 0.069 47' · xG 0.035 21' · xG 0.033
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 59 (%64) Kontra atak — 12 (%13) Açık oyun — 10 (%11) Duran top — 4 (%4) Korner — 4 (%4) Serbest vuruş — 2 (%2) Diğer — 1 (%1) 92 şut
  • Asist sonrası59%64
  • Kontra atak12%13
  • Açık oyun10%11
  • Duran top4%4
  • Korner4%4
  • Serbest vuruş2%2
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 58 (%63) Sol ayak — 17 (%18) Kafa — 16 (%17) Diğer — 1 (%1) 92 şut
  • Sağ ayak58%63
  • Sol ayak17%18
  • Kafa16%17
  • Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR92 şut
1-15' — 11 16-30' — 16 31-45' — 25 46-60' — 17 61-75' — 13 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 25 31-45'
  • 1-15' 11 %12
  • 16-30' 16 %17
  • 31-45' 25 %27
  • 46-60' 17 %18
  • 61-75' 13 %14
  • 76-90+' 10 %11
AKSİYON HARİTASI2176 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 18 18 18 18 18 18 18 19 19 19 21 21 21 21 21 22 22 23 23 23 25 26 27 28 28 28 30 31 31 32 32 33 37 37
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 15 16 16 16 16 16 17 18 18 19 27 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 10 11 11 11 12 13 14 16 17 20 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 8 9 9 11 13 13 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2176
Pas 1044 Pas — 1044 (%52) Top teması 222 Top teması — 222 (%11) Hava to… 138 Hava topu — 138 (%7) Top kaza… 132 Top kazanma — 132 (%7) Top kapt… 117 Top kaptırma — 117 (%6) Çalım 88 Çalım — 88 (%4) Faul 80 Faul — 80 (%4) Kurtarılan şut — 74 (%4) İsabetsiz şut — 58 (%3) Korner kazandırma — 45 (%2)
  • Pas1044%52
  • Top teması222%11
  • Hava topu138%7
  • Top kazanma132%7
  • Top kaptırma117%6
  • Çalım88%4
  • Faul80%4
  • Kurtarılan şut74%4
  • İsabetsiz şut58%3
  • Korner kazandırma45%2
PİYASA DEĞERİ€18.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 200 maç
Real Betis 62maç 2024–2026
Colombia 5maç 2026
Columbus Crew 78maç 2022–2024
Watford 32maç 2021
Getafe 23maç 2020
Mallorca 2019
Colombia U20 2017–2019
Huesca 2017–2018
Deportivo Pereira 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03 Columbus Real Betis €13.00m
2022-07-07 Watford Columbus €9.55m
2022-06-21 Watford Columbus Crew
2021-07-01 Getafe Watford
2021-06-30 Getafe Watford End of loan
2020-08-14 Watford Getafe loan transfer
2020-08-04 Mallorca Watford
2020-07-20 RCD Mallorca Watford End of loan
2019-08-26 Watford RCD Mallorca loan transfer
2019-08-26 Watford Mallorca
2019-06-30 SD Huesca Watford End of loan
2017-07-08 Watford SD Huesca loan transfer
2017-07-08 Watford Huesca
2017-07-01 America de Cali Watford
2017-06-30 CD América Watford End of loan
2017-01-02 Watford CD América loan transfer
2017-01-01 Pereira Watford ?
2017-01-01 Deportivo Pereira America de Cali
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
02.2026 SakatlıkKadroda yok 7 maç
05.2022 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
05.2022 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
05.2021 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2608 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.5La Liga 2025
PERFORMANS62.42608 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 86.3
Pivot forvet 83.0
Bağlantı kuran forvet 81.5
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %77
Dakika %95
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %80
Dakika %98
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.9 7.15 96
Performans skoru 62.4 76 82
Gol / 90 0.38 0.42 90
İkili mücadele kazanma 44.33 50 89
Şut / 90 2.28 3 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam