LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
Asist10.05 / 90
Şut30.15 / 90
Kilit pas251.21 / 90
Başarılı dripling50.24 / 90
Kazanılan ikili633.05 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 102 defanslar
- Müdahale 1.55 %49
- Pas arası 1.11 %53
- Blok 0.44 %47
- İkili mücadele %51 %17
- Pas isabeti %80 %21
- Faul (az iyi) 0.82 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1862 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Süper Lig2022 · Konyaspor · 34 maç
9asist2.
9.
Süper Lig2024 · Konyaspor · 34 maç
8asist9.
11.
Süper Lig2023 · Konyaspor · 37 maç
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga INone · Romania
🏆
Cupa RomânieiNone · Romania
🏆
Cupa României2014/2015 · Romania
🏆
Liga I2014/2015 · Romania
🏆
Cupa României2012/2013 · Romania
🥈
CupNone · Poland · 2nd Place
🥈
SupercupaNone · Romania · 2nd Place
🥈
EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Poland · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2017/2018 · Poland · 2nd Place
🥈
Supercupa2015 · Romania · 2nd Place
🥈
Supercupa2013 · Romania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
22
1.862
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas25
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan63%51
Müdahale32
Faul178 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11211 yedek
G+A / 900.05
Kart3
Kaptan20maçta
2024/25
34
3.000
0
8
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas62
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan130%57
Müdahale59
Faul2821 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134
G+A / 900.24
Kart3
Kaptan34maçta
2023/24
37
3.267
5
7
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas87
Drible26%57 başarı
İkili kazanılan154%60
Müdahale86
Faul1617 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 1137
G+A / 900.33
Kart1
Kaptan24maçta
2022/23
34
3.060
2
9
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas79
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan144%57
Müdahale63
Faul2018 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 1134
G+A / 900.32
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22
38
3.422
4
5
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas87
Drible17%53 başarı
İkili kazanılan155%55
Müdahale77
Faul3321 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı3
İlk 1138
G+A / 900.24
Kart2
2020/21
37
3.217
1
5
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas59
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan143%57
Müdahale66
Faul3727 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11361 yedek
G+A / 900.17
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 11589 yedek girdi
KART6
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-131%50
- 4-2-3-120%32
- 3-4-2-15%8
- 3-4-1-22%3
- 3-4-32%3
- 4-3-32%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | AlanyasporAC | 2-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | GoztepeHC | 0-0 | 89 | – | 7.5 | ||
| 31.01.2026 | BesiktasAC | 2-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | EyüpsporHC | 1-1 | 56 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | KayserisporHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.12.2025 | FenerbahceAC | 4-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | RizesporHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | TrabzonsporAC | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.11.2025 | AntalyasporHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Fatih KaragümrükAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | SamsunsporHC | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | GenclerbirligiAC | 1-2 | 98 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | BesiktasHC | 0-2 | 99 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | KocaelisporHC | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | KasimpasaAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Istanbul BasaksehirHC | 2-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2025 | GalatasarayAC | 3-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | AlanyasporHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | GoztepeAC | 1-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | EyüpsporAC | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 31.05.2025 | FenerbahceAC | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | AlanyasporHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.05.2025 | RizesporHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.05.2025 | AntalyasporAC | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 27.04.2025 | Adana DemirsporHC | 3-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 05.04.2025 | Istanbul BasaksehirAC | 1-0 | 30 | – | 6.6 | ||
| 28.03.2025 | Gazişehir GaziantepHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | BesiktasHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | EyüpsporAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.03.2025 | TrabzonsporHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | SivassporAC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | SamsunsporHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | KayserisporAC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | BB BodrumsporHC | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | GalatasarayAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | KasimpasaHC | 3-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.01.2025 | FenerbahceHC | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.01.2025 | AlanyasporAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | RizesporAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | AntalyasporHC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 30.11.2024 | Adana DemirsporAC | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 24.11.2024 | HataysporHC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 10.11.2024 | GoztepeAC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | Istanbul BasaksehirHC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | Gazişehir GaziantepAC | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | BesiktasAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | EyüpsporHC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 29.09.2024 | TrabzonsporAC | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | SivassporHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | SamsunsporAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | KayserisporHC | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 24.08.2024 | BB BodrumsporAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2024 | GalatasarayHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.08.2024 | KasimpasaAC | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 26.05.2024 | GalatasarayH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2024 | KayserisporA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 12.05.2024 | SamsunsporH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.6 |
| 06.05.2024 | FenerbahceH | 0-0 | 90 | – | 7.5 |
ŞUT12
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%25
- Korner3%25
- Açık oyun3%25
- Duran top2%17
- Serbest vuruş1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak10%83
- Sağ ayak2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 2 %17
PİYASA DEĞERİ€300K-36.8%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 202 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
CezalıKadroda yok
8 maç
03.2026
Kadro dışıŞüpheli
4 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
11.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1862 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Süper Lig 2025
PERFORMANS56.11862 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.7
Klasik stoper
77.0
Ayağı iyi stoper
75.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%52
Dakika
%80
Değer / getiri
%84
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%53
Dakika
%85
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
56.1
74
76
Pas hacmi / 90
36.93
42
88
İkili mücadele kazanma
50.81
58
88
Müdahale / 90
1.55
3
52
Pas arası / 90
1.11
1.9
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marti Vila GarciaFC Andorra · 26
%95
1gol
1asist
69scout
€200K
Segunda División
Kamil Ahmet ÇörekçiHatayspor · 33
%71
0gol
0asist
47scout
1. Lig
Axel KrygerBryne · 28
%64
2gol
0asist
63scout
Eliteserien
NicolasCeara · 28
%63
0gol
0asist
45scout
Serie A
Pierre KaluluJuventus · 25
%62
1gol
4asist
59scout
€32.00M
Serie A
Owen WijndalAjax · 26
%61
1gol
0asist
64scout
€4.00M
Eredivisie
Marc CucurellaChelsea · 27
%60
1gol
3asist
62scout
Premier League
Zeki YavruSamsunspor · 34
%60
0gol
1asist
64scout
€300K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum