Owen Wijndal
Netherlands · Defender

Owen Wijndal

YAŞ26
BOY176
KİLO65
KULÜPAjax
DOĞUM YERİZaandam
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.32 / 90
Şut41.29 / 90
Kilit pas51.61 / 90
Kazanılan ikili134.18 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
Müdahale — %60 (1.61) Pas arası — %49 (0.96) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %14 (%45) Pas isabeti — %52 (%89) Faul (az iyi) — %1 (2.57) 29 ORT. % 60 49 0 14 52 1
  • Müdahale 1.61 %60
  • Pas arası 0.96 %49
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %45 %14
  • Pas isabeti %89 %52
  • Faul (az iyi) 2.57 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 280 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Eredivisie2021 · AZ Alkmaar · 31 maç 10asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Tweede DivisieNone · Netherlands
🏆 Tweede Divisie2016/2017 · Netherlands
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2024/2025 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Belgium · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2017/2018 · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2016/2017 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
2020 8 2021 12 2022 2 2023 1 2024 0 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 10 280 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAjax 6 280 1 0 6.75
EredivisieAjax 4 0 0 0
Şut4%75 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan13%45
Müdahale5
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1155 yedek
G+A / 900.32
2025/26 31 1.774 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 24 1.361 1 0 6.71
UEFA Champions LeagueAjax 7 413 0 0 6.45
Şut7%86 isabet
Kilit pas21
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan75%51
Müdahale26
Faul2230 kazanılan
İlk 112110 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2024/25 28 462 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 23 368 0 0 6.84
UEFA Europa LeagueAjax 5 94 0 0 6.43
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan33%55
Müdahale12
Faul1014 kazanılan
İlk 11325 yedek
Kart5
2023/24 40 2.746 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 32 2.241 1 0 6.93
UEFA Champions LeagueAntwerp 6 452 0 0 6.35
EredivisieAjax 2 53 0 0 6.80
Şut12%17 isabet
Kilit pas20
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan141%55
Müdahale65
Faul3937 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11319 yedek
G+A / 900.03
Kart31
2022/23 23 866 0 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 17 745 0 1 6.85
UEFA Champions LeagueAjax 4 76 0 1 6.95
UEFA Europa LeagueAjax 2 45 0 0 6.30
Şut6%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan40%56
Müdahale18
Faul813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111013 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2021/22 39 3.403 1 11 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 31 2.686 1 10 6.95
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 8 717 0 1 6.76
Şut15%40 isabet
Kilit pas49
Drible29%58 başarı
İkili kazanılan157%51
Müdahale49
Faul3338 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1139
G+A / 900.32
Kart8
Kaptan39maçta
2020/21 42 3.810 2 6 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 34 3.060 1 6 7.10
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar 6 540 1 0 7.00
UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar 2 210 0 0 6.90
Şut26%58 isabet
Kilit pas51
Drible49%65 başarı
İkili kazanılan213%61
Müdahale77
Faul2548 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1142
G+A / 900.19
Kart7
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL2
İLK 112841 yedek girdi
KART10
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 57 4-2-3-1 — 9 3-4-1-2 — 1 3-5-2 — 1 4-1-4-1 — 1 69 maç
  • 4-3-357%83
  • 4-2-3-19%13
  • 3-4-1-21%1
  • 3-5-21%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 S. BerghuisS. Berghuis 1 O. GloukhO. Gloukh Wijndal 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 PSV EindhovenH 1-3 0 0
30.08.2026 TelstarA 0-4
27.08.2026 FC SionH 5-3
20.08.2026 FC SionA 2-4
16.08.2026 HeerenveenH 2-2
13.08.2026 ShelbourneA 2-2 69 2 6.2
09.08.2026 PEC ZwolleA 0-2
06.08.2026 ShelbourneH 3-1 85 1 2 6.7
30.07.2026 VojvodinaH 4-1 57 8.2
23.07.2026 VojvodinaA 1-4 69 5.9
25.04.2026 NAC BredaA 0-2
11.04.2026 HeraclesA 0-3
04.04.2026 TwenteH 1-2
22.03.2026 FeyenoordA 1-1 22 6.3
14.03.2026 Sparta RotterdamH 4-0
07.03.2026 GroningenA 3-1 88 1 5.9
01.03.2026 PEC ZwolleA 0-0 77 6.6
21.02.2026 NEC NijmegenH 1-1 65 7.2
14.02.2026 Fortuna SittardH 4-1 80 1 6.3
08.02.2026 AZ AlkmaarA 1-1 76 6.6
28.01.2026 Olympiakos PiraeusH 1-2 79 6.3
20.01.2026 VillarrealA 1-2 84 1 6.2
20.12.2025 NEC NijmegenA 2-2
14.12.2025 FeyenoordH 2-0 66 6.7
10.12.2025 QarabagA 2-4
06.12.2025 Fortuna SittardA 1-3 73 1 2 7.7
02.12.2025 GroningenH 2-0 70 6.9
25.11.2025 BenficaH 0-2 60 6.3
22.11.2025 ExcelsiorH 1-2 14 7.0
05.11.2025 GalatasarayH 0-3 45 7.0
01.11.2025 HeerenveenH 1-1 73 7.2
26.10.2025 TwenteA 2-3 45 6.3
30.09.2025 MarseilleA 4-0 55 5.7
27.09.2025 NAC BredaH 2-1 90 6.9
21.09.2025 PSV EindhovenA 2-2 68 1 5.9
17.09.2025 InterH 0-2 90 7.2
13.09.2025 PEC ZwolleH 3-1 90 6.2
30.08.2025 FC VolendamA 1-1 90 6.7
24.08.2025 HeraclesH 2-0 90 1 7.3
17.08.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 94 6.3
10.08.2025 TelstarH 2-0 90 7.5
18.05.2025 TwenteH 2-0 66 7.2
14.05.2025 GroningenA 2-2 26 1 7.0
11.05.2025 NEC NijmegenH 0-3 17 1 6.9
27.04.2025 Sparta RotterdamH 1-1
20.04.2025 UtrechtA 4-0 18 6.5
06.04.2025 NAC BredaH 3-1
30.03.2025 PSV EindhovenA 0-2 10 6.9
11.01.2025 WaalwijkH 2-1 44 6.3
22.12.2024 Sparta RotterdamA 0-2
15.12.2024 Almere City FCH 3-0 84 7.5
08.12.2024 AZ AlkmaarA 2-1
04.12.2024 UtrechtH 2-2
01.12.2024 NEC NijmegenA 1-2
28.11.2024 Real SociedadA 2-0 16 6.3
24.11.2024 PEC ZwolleH 2-0 10 6.7
10.11.2024 TwenteA 2-2
07.11.2024 Maccabi Tel AvivH 5-0 45 6.3
02.11.2024 PSV EindhovenH 3-2
30.10.2024 FeyenoordA 0-2
ŞUT14
GOL2
xG0.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.024 36' · xG 0.164 66' · xG 0.123 52' · xG 0.059 · GOL 11' · xG 0.082 6' · xG 0.039 62' · xG 0.085 43' · xG 0.043 90' · xG 0.138 59' · xG 0.065 40' · xG 0.0 22' · xG 0.0 · GOL 43' · xG 0.0 33' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%93) Açık oyun — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası13%93
  • Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 12 (%86) Sağ ayak — 2 (%14) 14 şut
  • Sol ayak12%86
  • Sağ ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 5 %36
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 2 %14
  • 76-90+' 1 %7
PİYASA DEĞERİ€4.00M+14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ35
DİSİPLİN7kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 213 maç
Ajax 94maç 2022–2026
Antwerp 38maç 2023
AZ Alkmaar 81maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Antwerp Ajax
2024-06-30 Royal Antwerp Ajax End of loan
2023-09-05 Ajax Royal Antwerp loan transfer
2023-09-05 Ajax Antwerp
2022-07-12 AZ Alkmaar Ajax €10.00m
2022-07-12 AZ U19 Ajax
2017-07-01 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar -
2016-07-01 AZ U17 AZ Alkmaar U21 -
2015-07-01 AZ Alkmaar Yth. AZ U17 -
2010-07-01 Haarlem Youth AZ Alkmaar Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 SakatlıkŞüpheli 4 maç
05.2026 SakatlıkKadroda yok 4 maç
01.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
10.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 9 maç
03.2025 Diz sakatlığıŞüpheli 3 maç
01.2025 DarbeKadroda yok 4 maç
12.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
08.2024 Omuz sakatlığıKadroda yok 2 maç
09.2022 DarbeŞüpheli 2 maç
08.2021 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eredivisie2021 · AZ Alkmaar 7sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1361 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.1Eredivisie 2025
PERFORMANS54.61361 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 74.5
Defansif bek 74.2
Ayağı iyi stoper 73.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %44
Dakika %66
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %49
Dakika %78
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.71 7.2 93
Pas hacmi / 90 42.98 45 96
İkili mücadele kazanma 53.04 68 78
Pas arası / 90 1.12 1.8 62
Müdahale / 90 1.32 2.4 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam