Steven Berghuis
Netherlands · Attacker

Steven Berghuis

YAŞ34
BOY182
KİLO75
KULÜPAjax
DOĞUM YERİApeldoorn
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON2G · 5A
Gol10.28 / 90
Asist30.84 / 90
Şut154.21 / 90
Kilit pas154.21 / 90
Başarılı dripling30.84 / 90
Kazanılan ikili82.24 / 90
Rating7.56
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 49 forvetler
Gol — %44 (0.28) Şut — %94 (4.2) Asist — %98 (0.84) Kilit pas — %98 (4.21) Drible — %42 (0.84) İkili mücadele — %56 (%47) 72 ORT. % 44 94 98 98 42 56
  • Gol 0.28 %44
  • Şut 4.2 %94
  • Asist 0.84 %98
  • Kilit pas 4.21 %98
  • Drible 0.84 %42
  • İkili mücadele %47 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 321 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa Conference League2026 · Ajax · 5 maç 1gol26. 3asist1.
🥈 Eredivisie2026 · Ajax · 3 maç 2asist2.
🥈 Eredivisie2020 · Feyenoord · 33 maç 19gol2. 12asist2.
4. Eredivisie2021 · Ajax · 33 maç 11asist4.
8. Eredivisie2022 · Ajax · 29 maç 9asist8.
11. Eredivisie2023 · Ajax · 20 maç 8asist11.
46. Eredivisie2025 · Ajax · 7 maç 2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 EredivisieNone · Netherlands
🏆 Eredivisie2021/2022 · Netherlands
🏆 Super Cup2018 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2017/2018 · Netherlands
🏆 Super Cup2017 · Netherlands
🏆 Eredivisie2016/2017 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2012/2013 · Netherlands
🏆 Super Cup2011/2012 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2010/2011 · Netherlands
🏆 Super Cup2010/2011 · Netherlands
🥈 KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2024/2025 · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2021 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2013 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2010/2011 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 34 G+A
2020 34 2021 23 2022 17 2023 18 2024 8 2025 6 2026 7
GolAsist
2026/27 9 599 2 5 7.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAjax 5 321 1 3 7.56
EredivisieAjax 4 278 1 2 7.25
Şut24%46 isabet
Kilit pas20
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan22%50
Müdahale7
Faul58 kazanılan
Ofsayt2
İlk 119
G+A / 901.05
2025/26 24 1.332 4 2 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 23 1.287 4 2 7.29
UEFA Champions LeagueAjax 1 45 0 0 6.00
Şut35%49 isabet
Kilit pas42
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan42%48
Müdahale14
Faul917 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11177 yedek
G+A / 900.41
Kart3
Kaptan7maçta
2024/25 37 1.861 2 6 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 28 1.437 2 5 7.13
UEFA Europa LeagueAjax 9 424 0 1 7.11
Şut37%41 isabet
Kilit pas52
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan59%49
Müdahale23
Faul1914 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 112116 yedek
G+A / 900.39
Kart2
Kaptan2maçta
2023/24 27 2.027 8 10 7.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 20 1.444 5 8 7.68
UEFA Europa LeagueAjax 5 388 1 2 7.08
UEFA Europa Conference LeagueAjax 2 195 2 0 7.45
Şut45%58 isabet
Kilit pas56
Drible24%41 başarı
İkili kazanılan83%48
Müdahale30
Faul1923 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11234 yedek
G+A / 900.8
Kart21
Kaptan6maçta
2022/23 32 2.136 9 8 7.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 21 1.443 7 6 7.69
UEFA Champions LeagueAjax 6 468 2 2 7.25
UEFA Europa LeagueAjax 2 180 0 0 6.65
World CupNetherlands 3 45 0 0 6.65
Şut44%45 isabet
Kilit pas54
Drible15%45 başarı
İkili kazanılan87%54
Müdahale49
Faul1310 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11257 yedek
G+A / 900.72
Kart4
2021/22 41 3.027 11 12 7.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 33 2.398 8 11 7.42
UEFA Champions LeagueAjax 8 629 3 1 7.40
Şut52%48 isabet
Kilit pas97
Drible18%40 başarı
İkili kazanılan91%46
Müdahale33
Faul1725 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11374 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2020/21 39 3.359 20 14 7.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 33 2.827 19 13 7.89
UEFA Europa LeagueFeyenoord 6 532 1 1 7.35
Şut116%51 isabet
Kilit pas108
Drible52%47 başarı
İkili kazanılan121%41
Müdahale32
Faul2231 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı92 kaçan
İlk 11381 yedek
G+A / 900.91
Kart61
Kaptan38maçta
TOPLAM GOL113 penaltı
İLK 115025 yedek girdi
KART5
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 4 %36
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 66 4-2-3-1 — 6 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 4-3-1-2 — 1 75 maç
  • 4-3-366%88
  • 4-2-3-16%8
  • 3-4-1-21%1
  • 3-4-2-11%1
  • 4-3-1-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 PSV EindhovenH 1-3 61 2 6.3
30.08.2026 TelstarA 0-4 73 1 2 2 9.2
27.08.2026 FC SionH 5-3 45 2 6.9
20.08.2026 FC SionA 2-4 67 4 6.9
16.08.2026 HeerenveenH 2-2 83 3 6.6
09.08.2026 PEC ZwolleA 0-2 61 2 6.9
06.08.2026 ShelbourneH 3-1 64 2 6 9.3
30.07.2026 VojvodinaH 4-1 63 1 1 7.5
23.07.2026 VojvodinaA 1-4 82 1 2 7.2
24.05.2026 UtrechtH 0-0 78 2 6.7
21.05.2026 GroningenH 2-0 71 1 7.0
17.05.2026 HeerenveenA 0-0 69 2 8.0
10.05.2026 UtrechtHC 1-2 73 6.6
02.05.2026 PSV EindhovenHC 2-2 71 1 7.3
25.04.2026 NAC BredaAC 0-2 72 6.9
11.04.2026 HeraclesAC 0-3 84 2 5 9.6
04.04.2026 TwenteHC 1-2 71 1 6.7
22.03.2026 FeyenoordA 1-1 55 1 6.6
14.03.2026 Sparta RotterdamH 4-0 81 1 6 9.0
07.03.2026 GroningenA 3-1 69 1 6.6
01.03.2026 PEC ZwolleA 0-0 22 6.3
21.02.2026 NEC NijmegenH 1-1 6
14.02.2026 Fortuna SittardH 4-1
01.02.2026 ExcelsiorA 2-2
04.10.2025 Sparta RotterdamA 3-3 30 1 6.9
30.09.2025 MarseilleA 4-0 45 6.0
27.09.2025 NAC BredaH 2-1 14 1 6.7
21.09.2025 PSV EindhovenA 2-2 16 6.7
13.09.2025 PEC ZwolleH 3-1 67 7.2
30.08.2025 FC VolendamAC 1-1 90 4 6.5
24.08.2025 HeraclesHC 2-0 64 1 2 9.2
17.08.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 94 3 6.6
10.08.2025 TelstarH 2-0 90 2 4 8.6
18.05.2025 TwenteH 2-0 76 1 6.5
14.05.2025 GroningenA 2-2 26 1 7.2
11.05.2025 NEC NijmegenH 0-3 90 1 7.5
27.04.2025 Sparta RotterdamH 1-1 90 4 8.3
20.04.2025 UtrechtA 4-0 90 1 7.2
13.04.2025 Willem IIA 1-2 31 1 2 7.6
06.04.2025 NAC BredaH 3-1 73 1 1 7.7
30.03.2025 PSV EindhovenA 0-2 62 7.3
16.03.2025 AZ AlkmaarH 2-2 1
13.03.2025 Eintracht FrankfurtA 4-1 63 4 7.3
09.03.2025 PEC ZwolleAC 0-1 90 1 7.5
06.03.2025 Eintracht FrankfurtH 1-2 26 7.0
02.03.2025 Almere City FCA 0-1 72 1 6.2
23.02.2025 GO Ahead EaglesH 2-0 31 2 6.7
20.02.2025 Union St. GilloiseH 1-2 45 2 7.2
16.02.2025 HeraclesH 4-0 83 1 1 7.7
13.02.2025 Union St. GilloiseA 0-2 83 7.0
09.02.2025 Fortuna SittardA 0-2 83 1 2 6.6
02.02.2025 FeyenoordH 2-1 68 2 7.5
30.01.2025 GalatasarayH 2-1 17 1 6.9
23.01.2025 Rīgas FSA 1-0 29 2 7.2
19.01.2025 HeerenveenA 0-2 32 1 7.2
11.01.2025 WaalwijkH 2-1 90 1 1 7.5
22.12.2024 Sparta RotterdamA 0-2 12 1 6.9
15.12.2024 Almere City FCH 3-0
12.12.2024 LazioH 1-3 72 6.9
08.12.2024 AZ AlkmaarA 2-1 63 6.9
ŞUT65
GOL5
xG5.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
27' · xG 0.031 10' · xG 0.044 4' · xG 0.205 65' · xG 0.037 47' · xG 0.034 8' · xG 0.029 58' · xG 0.084 14' · xG 0.031 6' · xG 0.034 31' · xG 0.035 47' · xG 0.565 · GOL 44' · xG 0.044 41' · xG 0.012 34' · xG 0.036 17' · xG 0.088 · GOL 14' · xG 0.037 59' · xG 0.037 49' · xG 0.023 61' · xG 0.039 32' · xG 0.688 · GOL 30' · xG 0.323 28' · xG 0.123 19' · xG 0.037 16' · xG 0.048 8' · xG 0.018 52' · xG 0.028 9' · xG 0.009 60' · xG 0.029 1' · xG 0.015 90' · xG 0.219 90' · xG 0.049 62' · xG 0.081 48' · xG 0.103 48' · xG 0.074 31' · xG 0.138 · GOL 4' · xG 0.115 45' · xG 0.032 14' · xG 0.068 7' · xG 0.076 5' · xG 0.174 51' · xG 0.02 37' · xG 0.147 35' · xG 0.051 11' · xG 0.07 9' · xG 0.041 80' · xG 0.026 76' · xG 0.051 45' · xG 0.031 18' · xG 0.029 30' · xG 0.236 15' · xG 0.214 56' · xG 0.52 · GOL 63' · xG 0.0 58' · xG 0.0 55' · xG 0.0 53' · xG 0.0 38' · xG 0.0 13' · xG 0.0 1' · xG 0.0 43' · xG 0.0 15' · xG 0.0 31' · xG 0.029 23' · xG 0.017 14' · xG 0.028 51' · xG 0.024
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 39 (%60) Açık oyun — 8 (%12) Kontra atak — 7 (%11) Korner — 5 (%8) Serbest vuruş — 5 (%8) Duran top — 1 (%2) 65 şut
  • Asist sonrası39%60
  • Açık oyun8%12
  • Kontra atak7%11
  • Korner5%8
  • Serbest vuruş5%8
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 59 (%91) Sağ ayak — 4 (%6) Kafa — 2 (%3) 65 şut
  • Sol ayak59%91
  • Sağ ayak4%6
  • Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR65 şut
1-15' — 20 16-30' — 9 31-45' — 13 46-60' — 15 61-75' — 4 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 1-15'
  • 1-15' 20 %31
  • 16-30' 9 %14
  • 31-45' 13 %20
  • 46-60' 15 %23
  • 61-75' 4 %6
  • 76-90+' 4 %6
PİYASA DEĞERİ€2.50M-28.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ42
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 209 maç
Ajax 167maç 2021–2026
Netherlands 3maç 2022
Feyenoord 39maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-19 Feyenoord Ajax
2021-07-16 Feyenoord Ajax €5.50m
2017-07-31 Watford Feyenoord € 6.5M
2017-07-01 Feyenoord Watford
2017-06-30 Feyenoord Watford End of loan
2016-08-01 Watford Feyenoord
2015-07-27 AZ Alkmaar Watford €6.50m
2012-07-01 Twente AZ Alkmaar € 500K
2012-06-30 VVV-Venlo FC Twente End of loan
2012-01-20 Twente VVV Venlo
2011-07-01 FC Twente U21 FC Twente -
2010-07-01 FC Twente U19 FC Twente U21 -
2009-07-01 Go Ahead U19 FC Twente U19 free transfer
2008-07-01 WSV Yth. Go Ahead U19 free transfer
2007-07-01 AGOVV Yth. WSV Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
01.2026 Kasık sakatlığıŞüpheli 2 maç
01.2026 Kasık sakatlığıKadroda yok 14 maç
09.2025 Sağlık sorunuKadroda yok 3 maç
10.2024 SakatlıkKadroda yok 7 maç
09.2024 SakatlıkŞüpheli 2 maç
04.2024 Diz sakatlığıŞüpheli 5 maç
03.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2023 CezalıKadroda yok 5 maç
05.2023 Sağlık sorunuŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Europa League2023 · Ajax 1kırmızı · 7 maç
🟥 Eredivisie2020 · Feyenoord 1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1287 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Eredivisie 2025
PERFORMANS61.11287 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Numara 10 80.9
İleri sekiz 80.4
Derinden oyun kurucu 79.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %84
Dakika %71
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %89
Dakika %82
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Kilit pas / 90 2.94 2.4 100
Ortalama rating 7.29 7.3 100
Performans skoru 61.1 76 80
Pas hacmi / 90 54.55 55 99
Gol / 90 0.28 0.25 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam