Jonathan de Guzmán
Mexico · Midfielder

Jonathan de Guzmán

YAŞ30
BOY176
KİLO72
KULÜPToluca
DOĞUM YERİGuadalajara
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.59 / 90
Başarılı dripling10.59 / 90
Kazanılan ikili63.53 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.36
Şut 0.591.87
Başarılı dripling 0.590.54
Kazanılan ikili 3.533.68
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Liga MX2021 · Pachuca · 40 maç 9gol11. 8asist3.
6. Liga MX2025 · CF Pachuca · 37 maç 8asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Olympic Qualifying Concacaf2016 Rio de Janeiro · Nc-America
🏆 Concacaf Champions Cup2016/2017 · Nc-America
🏆 Liga MX2015/2016 Clausura · Mexico
🏆 Concacaf U202015 · Nc-America
🥈 Liga MX2022/2023 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2022 · World · 2nd Place
🥈 Liga MX2021/2022 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Copa MX2017/2018 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈 Campeón de Campeones2015/2016 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
2020 6 2021 17 2022 16 2023 11 2024 3 2025 11 2026 0
GolAsist
2026/27 5 153 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXToluca 5 153 0 0 6.56
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%40
Faul31 kazanılan
İlk 1114 yedek
2025/26 42 1.840 4 7 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 35 1.491 4 6 6.84
Liga MXCF Pachuca 4 331 0 1 7.08
FIFA Club World CupPachuca 3 18 0 0 6.70
Şut38%42 isabet
Kilit pas54
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale21
Faul2824 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111626 yedek
G+A / 900.54
Kart21
2024/25 22 804 2 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXGuadalajara Chivas 22 804 2 1 6.96
Şut18%33 isabet
Kilit pas23
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan35%51
Müdahale7
Faul813 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11616 yedek
G+A / 900.34
Kart2
Kaptan2maçta
2023/24 38 1.931 7 4 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXGuadalajara Chivas 38 1.931 7 4 7.02
Şut36%47 isabet
Kilit pas32
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan102%43
Müdahale50
Faul3021 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı31 kaçan
İlk 112414 yedek
G+A / 900.51
Kart7
Kaptan24maçta
2022/23 45 2.989 10 6 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXGuadalajara Chivas 22 1.754 8 2 7.10
Liga MXPachuca 23 1.235 2 4 6.94
Şut73%40 isabet
Kilit pas72
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan147%39
Müdahale32
Faul3638 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı31 kaçan
İlk 11378 yedek
G+A / 900.48
Kart61
Kaptan17maçta
2021/22 40 2.710 9 8 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 40 2.710 9 8 7.08
Şut64%44 isabet
Kilit pas69
Drible25%64 başarı
İkili kazanılan157%43
Müdahale37
Faul3539 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11337 yedek
G+A / 900.56
Kart4
Kaptan2maçta
2020/21 27 1.561 5 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 27 1.561 5 1 6.86
Şut37%35 isabet
Kilit pas27
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan100%45
Müdahale26
Faul3327 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.35
Kart4
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 112445 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 3 %50
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 4-1-4-1 — 6 4-3-3 — 5 5-3-2 — 3 4-1-3-2 — 2 3-4-1-2 — 1 62 maç
  • 4-2-3-145%73
  • 4-1-4-16%10
  • 4-3-35%8
  • 5-3-23%5
  • 4-1-3-22%3
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 Club QueretaroA 1-2 13 6.3
15.08.2026 Atlante FCA 0-0 8 6.6
03.08.2026 NecaxaH 3-1 38 1 6.5
22.07.2026 U.N.A.M. - PumasH 1-2 66 6.9
19.07.2026 Guadalajara ChivasA 0-2 28 6.5
18.05.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-0 65 6.6
15.05.2026 U.N.A.M. - PumasH 1-0 87 1 1 7.5
10.05.2026 TolucaH 2-0 86 1 7.2
04.05.2026 TolucaA 0-1 93 5 7.0
25.04.2026 U.N.A.M. - PumasH 0-2 89 2 7.3
23.04.2026 Club TijuanaA 3-1 37 5.9
19.04.2026 MonterreyA 1-3 88 1 6.0
12.04.2026 Santos LagunaH 4-2 87 3 5 10.0
05.04.2026 Cruz AzulA 1-2 87 3 7.2
22.03.2026 TolucaH 1-1 67 1 7.0
14.03.2026 Atletico San LuisA 1-1 48 1 1 7.0
08.03.2026 PueblaH 2-1 32 1 1 7.3
04.03.2026 NecaxaH 2-1 0
28.02.2026 MazatlánA 1-0 38 1 6.9
21.02.2026 Tigres UANLA 1-2 19 1 7.0
14.02.2026 AtlasH 3-1 11 6.7
08.02.2026 FC JuarezH 2-0 17 6.5
01.02.2026 Club QueretaroA 0-0
19.01.2026 Club AmericaH 0-0 23 6.5
14.01.2026 LeonH 2-1 23 1 6.6
24.11.2025 FC JuarezA 2-1 12 6.2
21.11.2025 U.N.A.M. - PumasH 3-1
09.11.2025 Santos LagunaA 1-0 80 1 6.5
03.11.2025 Guadalajara ChivasH 0-1 97 1 6.9
27.10.2025 TolucaA 2-2 90 1 1 6.9
23.10.2025 Tigres UANLH 1-2 63 2 6.5
18.10.2025 FC JuarezA 2-2 52 6.9
04.10.2025 NecaxaA 0-1 10 6.7
27.09.2025 Atletico San LuisH 2-1 45 2 6.3
24.09.2025 PueblaA 2-2 32 6.3
20.09.2025 Club QueretaroH 0-2 90 1 7.5
13.09.2025 Cruz AzulH 0-1 23 7.3
31.08.2025 Club AmericaA 2-0 45 2 6.3
23.08.2025 LeonA 1-1
17.08.2025 Club TijuanaH 0-2 45 1 6.3
10.08.2025 AtlasA 0-3 72 1 2 7.3
26.07.2025 MazatlánH 1-0 32 1 1 6.9
20.07.2025 U.N.A.M. - PumasA 2-3 11 6.7
13.07.2025 MonterreyH 3-0 26 1 1 6.7
27.06.2025 Al-Hilal Saudi FCA 2-0
22.06.2025 Real MadridA 3-1 18 6.7
18.06.2025 Red Bull SalzburgH 1-2
16.04.2025 PueblaH 1-0
06.04.2025 MonterreyA 3-1 45 6.7
30.03.2025 Cruz AzulH 0-1 72 1 6.9
16.03.2025 FC JuarezA 1-1
22.11.2024 AtlasHC 1-2 90 1 4 7.6
09.11.2024 Atletico San LuisH 0-1 24 6.3
06.11.2024 Santos LagunaA 0-2 71 1 7.0
03.11.2024 U.N.A.M. - PumasH 0-0 15 6.7
26.10.2024 PueblaA 1-0 90 1 7.5
23.10.2024 NecaxaH 3-2 81 1 4 8.5
19.10.2024 PachucaA 0-2 25 6.3
06.10.2024 AtlasHC 2-3 89 3 7.5
29.09.2024 MonterreyH 1-1 10 6.3
ŞUT35
GOL5
xG3.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.016 90' · xG 0.15 · GOL 83' · xG 0.105 74' · xG 0.026 66' · xG 0.014 90' · xG 0.022 79' · xG 0.019 73' · xG 0.046 64' · xG 0.034 55' · xG 0.025 52' · xG 0.196 59' · xG 0.37 20' · xG 0.503 20' · xG 0.217 76' · xG 0.023 57' · xG 0.053 31' · xG 0.012 23' · xG 0.088 60' · xG 0.354 · GOL 43' · xG 0.069 34' · xG 0.125 · GOL 30' · xG 0.019 15' · xG 0.057 · GOL 59' · xG 0.293 74' · xG 0.041 · GOL 86' · xG 0.033 47' · xG 0.037 45' · xG 0.063 15' · xG 0.045 88' · xG 0.108 78' · xG 0.011 90' · xG 0.096 55' · xG 0.026 47' · xG 0.068 25' · xG 0.043
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 24 (%69) Açık oyun — 6 (%17) Korner — 4 (%11) Kontra atak — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası24%69
  • Açık oyun6%17
  • Korner4%11
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%66) Sol ayak — 9 (%26) Kafa — 3 (%9) 35 şut
  • Sağ ayak23%66
  • Sol ayak9%26
  • Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 9 61-75' — 5 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 2 %6
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 9 %26
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 10 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 219 maç
Toluca 5maç 2026
Pachuca 132maç 2020–2025
Guadalajara Chivas 82maç 2022–2024
Mexico 2018–2019
Mexico U23 2016
Mexico U20 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Guadalajara Chivas Toluca
2026-06-30 CF Pachuca Deportivo Guadalajara Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 CF Pachuca Guadalajara Chivas
2025-06-11 Guadalajara Chivas Pachuca
2023-01-04 Pachuca Guadalajara Chivas
2023-01-01 Pachuca Chivas €3.00m
2017-01-01 Guadalajara U20 Pachuca ?
2016-12-31 Pachuca Guadalajara U20 End of loan
2015-07-01 Guadalajara U20 Pachuca loan transfer
2014-07-01 Chivas Rayadas Guadalajara U20 -
2013-07-01 Guadalajara U17 Chivas Rayadas -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1822 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Liga MX 2025
PERFORMANS70.51822 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %96
Dakika %82
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %95
Dakika %88
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam