Dejan Zukić
Serbia · Midfielder

Dejan Zukić

YAŞ24
BOY182
KULÜPVojvodina
DOĞUM YERİNovi Sad
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.63 / 90
Kazanılan ikili31.89 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.632.62
Kazanılan ikili 1.892.87
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Bundesliga2025 · Wolfsberger AC · 32 maç 11asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2024/2025 · Austria
🏆 Cup2019/2020 · Serbia
🥈 Cup2023/2024 · Serbia · 2nd Place
2026/27 2 143 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueVojvodina 2 143 0 0 6.40
Kilit pas1
İkili kazanılan3%27
Müdahale1
Faul31 kazanılan
İlk 112
Kaptan2maçta
2025/26 35 2.783 8 11 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaWolfsberger AC 33 2.573 7 11 7.19
UEFA Europa Conference LeagueWolfsberger AC 2 210 1 0 7.25
Şut45%58 isabet
Kilit pas82
Drible23%52 başarı
İkili kazanılan86%45
Müdahale16
Faul2027 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 11323 yedek
G+A / 900.61
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 1156 yedek girdi
KART1
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 3 4-3-3 — 3 3-1-4-2 — 1 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 5-3-2 — 1 10 maç
  • 3-4-1-23%30
  • 4-3-33%30
  • 3-1-4-21%10
  • 3-4-2-11%10
  • 3-4-31%10
  • 5-3-21%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.07.2026 AjaxAC 4-1 63 6.2
23.07.2026 AjaxHC 1-4 80 6.6
19.05.2026 RiedA 2-1 90 1 6.9
16.05.2026 WSG WattensH 2-0 80 1 3 8.5
09.05.2026 RiedA 0-1 45 1 7.3
04.05.2026 SCR AltachA 1-4
25.04.2026 Grazer AKH 1-0 28 6.6
21.04.2026 FC BW LinzA 3-0 69 1 6.9
18.04.2026 FC BW LinzH 0-0 90 1 6.7
11.04.2026 RiedH 0-0 80 6.9
04.04.2026 WSG WattensA 3-1 90 1 2 6.7
21.03.2026 SCR AltachH 1-1 90 1 1 7.5
14.03.2026 Grazer AKA 2-0 86 1 6.3
08.03.2026 Lask LinzA 3-1 90 1 7.6
01.03.2026 Sturm GrazH 2-2 89 6.9
21.02.2026 Rapid ViennaA 2-0 90 1 6.6
15.02.2026 FC BW LinzA 2-1 90 1 2 6.9
08.02.2026 Grazer AKH 2-2 90 2 6.6
14.12.2025 Red Bull SalzburgA 2-1 90 1 2 7.0
07.12.2025 Austria ViennaH 2-1 90 1 1 7.5
29.11.2025 RiedA 1-0 90 1 6.6
22.11.2025 SCR AltachA 3-1 85 2 6.5
08.11.2025 TSV HartbergH 1-2 90 2 8.3
02.11.2025 WSG WattensH 0-0 81 1 7.0
26.10.2025 Sturm GrazA 1-3 90 1 2 7.5
18.10.2025 RiedH 1-2 70 1 1 8.3
04.10.2025 Grazer AKA 1-3 75 3 6.3
27.09.2025 Lask LinzH 1-0 88 7.7
20.09.2025 TSV HartbergA 2-2 76 1 2 7.2
13.09.2025 Red Bull SalzburgH 3-1 86 2 8.7
31.08.2025 WSG WattensA 1-1 58 1 6.2
28.08.2025 Omonia NicosiaA 1-0 120 2 7.2
24.08.2025 Rapid ViennaH 1-2 90 1 4 7.3
21.08.2025 Omonia NicosiaH 2-1 90 1 2 7.3
17.08.2025 FC BW LinzH 3-0 75 1 2 1 9.3
10.08.2025 Austria ViennaA 0-2 78 1 1 7.2
02.08.2025 SCR AltachH 0-2 64 2 6.6
ŞUT55
GOL7
xG9.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%12.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.633 33' · xG 0.063 27' · xG 0.556 2' · xG 0.22 · GOL 58' · xG 0.052 35' · xG 0.122 88' · xG 0.052 29' · xG 0.131 76' · xG 0.123 49' · xG 0.2 35' · xG 0.119 45' · xG 0.412 19' · xG 0.031 18' · xG 0.077 87' · xG 0.017 73' · xG 0.213 50' · xG 0.075 21' · xG 0.015 79' · xG 0.035 60' · xG 0.065 58' · xG 0.033 22' · xG 0.042 54' · xG 0.164 61' · xG 0.023 56' · xG 0.044 21' · xG 0.025 5' · xG 0.079 90' · xG 0.445 53' · xG 0.02 35' · xG 0.788 · GOL 62' · xG 0.221 48' · xG 0.043 47' · xG 0.25 20' · xG 0.325 · GOL 25' · xG 0.04 12' · xG 0.146 · GOL 75' · xG 0.069 82' · xG 0.04 60' · xG 0.035 58' · xG 0.037 45' · xG 0.034 4' · xG 0.035 70' · xG 0.788 · GOL 64' · xG 0.044 44' · xG 0.112 18' · xG 0.045 24' · xG 0.079 27' · xG 0.019 74' · xG 0.069 36' · xG 0.423 · GOL 56' · xG 0.019 20' · xG 0.062 77' · xG 0.399 45' · xG 0.074 11' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%60) Kontra atak — 6 (%11) Açık oyun — 4 (%7) Serbest vuruş — 3 (%5) Taç sonrası — 3 (%5) Penaltı — 3 (%5) Diğer — 3 (%5) 55 şut
  • Asist sonrası33%60
  • Kontra atak6%11
  • Açık oyun4%7
  • Serbest vuruş3%5
  • Taç sonrası3%5
  • Penaltı3%5
  • Diğer3%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 38 (%69) Sol ayak — 12 (%22) Kafa — 5 (%9) 55 şut
  • Sağ ayak38%69
  • Sol ayak12%22
  • Kafa5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
1-15' — 5 16-30' — 13 31-45' — 9 46-60' — 13 61-75' — 8 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 16-30'
  • 1-15' 5 %9
  • 16-30' 13 %24
  • 31-45' 9 %16
  • 46-60' 13 %24
  • 61-75' 8 %15
  • 76-90+' 7 %13
PİYASA DEĞERİ€3.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 37 maç
Vojvodina 2maç 2026
Wolfsberger AC 35maç 2025
Serbia 2024
Serbia U21 2023
Serbia U19 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Wolfsberger AC Vojvodina
2024-07-09 Vojvodina Wolfsberger AC €900k
2019-01-01 Vojvodina U19 Vojvodina -
2018-06-01 Vojvodina U17 Vojvodina U19 -
2015-07-01 Vojvodina U15 Vojvodina U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2573 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.2Bundesliga 2025
PERFORMANS66.82573 dk
KARARİzlemeye değer62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Numara 10 91.1
İleri sekiz 88.0
Box-to-box orta saha 82.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %93
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %93
Dakika %96
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Kilit pas / 90 2.62 2.4 100
Performans skoru 66.8 76 88
Ortalama rating 7.19 7.3 98
Asist / 90 0.38 0.35 100
Gol / 90 0.24 0.25 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam