LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.68 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili74.74 / 90
Rating7.09
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.04
Şut
0.000.31
Kilit pas
0.681.39
Başarılı dripling
0.000.36
Kazanılan ikili
4.743.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
1. LigNone · Türkiye
🏆
1. Lig2022/2023 · Türkiye
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2012/2013 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
4
133
0
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan7%78
Müdahale2
Faul23 kazanılan
İlk 1122 yedek
Kart1
2025/26
42
2.619
0
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas46
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan102%54
Müdahale56
Faul2819 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11339 yedek
G+A / 900.1
Kart3
Kaptan33maçta
2024/25
35
2.813
2
7
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas60
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan145%58
Müdahale76
Faul3723 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.29
Kart8
Kaptan35maçta
2023/24
30
2.002
1
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas28
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan109%56
Müdahale49
Faul2416 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11237 yedek
G+A / 900.13
Kart4
Kaptan11maçta
2022/23
30
2.629
2
4
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%56 isabet
Kilit pas34
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan130%58
Müdahale55
Faul3221 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı12 kaçan
İlk 1130
G+A / 900.21
Kart21
Kaptan3maçta
2021/22
33
2.597
0
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas36
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan151%57
Müdahale63
Faul3222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11294 yedek
G+A / 900.07
Kart6
Kaptan17maçta
2020/21
34
2.023
2
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas30
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan108%51
Müdahale48
Faul3021 kazanılan
İlk 112311 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 117211 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%54
- 4-1-4-127%34
- 4-3-35%6
- 3-4-1-22%2
- 3-4-2-12%2
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | İstanbulsporH | 4-0 | 89 | 0 | 7.4 | ||
| 29.08.2026 | KayserisporA | 1-2 | 44 | 0 | 6.8 | ||
| 21.08.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Iğdır FKH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | GoztepeHC | 3-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | GalatasarayH | 4-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | AlanyasporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | BesiktasHC | 2-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | EyüpsporA | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | RizesporA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | KonyasporHC | 2-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | Rayo VallecanoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | KayserisporHC | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | ShkendijaHC | 4-0 | 75 | – | 7.9 | ||
| 22.02.2026 | Fatih KaragümrükAC | 0-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2026 | ShkendijaAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.02.2026 | AntalyasporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | TrabzonsporHC | 0-3 | 81 | – | 6.2 | ||
| 30.01.2026 | KasimpasaAC | 0-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | KocaelisporHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | GenclerbirligiAC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.12.2025 | GoztepeAC | 2-0 | 61 | – | 7.3 | ||
| 18.12.2025 | FSV Mainz 05AC | 2-0 | 57 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | Istanbul BasaksehirHC | 0-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 11.12.2025 | AEK Athens FCHC | 1-2 | 78 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2025 | GalatasarayAC | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.12.2025 | AlanyasporHC | 1-1 | 62 | 1 | – | 6.7 | |
| 27.11.2025 | BreidablikAC | 2-2 | 66 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | BesiktasAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | EyüpsporHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 06.11.2025 | Hamrun SpartansHC | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 02.11.2025 | KonyasporAC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2025 | RizesporHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.10.2025 | Dynamo KyivHC | 3-0 | 73 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.10.2025 | KayserisporAC | 1-3 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | FenerbahceHC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | Legia WarszawaAC | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Gazişehir GaziantepAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Fatih KaragümrükHC | 3-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2025 | KasimpasaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | AntalyasporHC | 1-2 | 39 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | TrabzonsporAC | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | KocaelisporAC | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.08.2025 | GenclerbirligiHC | 2-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | KayserisporHC | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.05.2025 | TrabzonsporAC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | SivassporHC | 1-0 | 9 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | EyüpsporHC | 3-0 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | BB BodrumsporAC | 1-2 | 69 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2025 | AlanyasporAC | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2025 | GalatasarayHC | 0-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | AntalyasporAC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 29.03.2025 | KasimpasaHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | FenerbahceAC | 0-0 | 67 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Adana DemirsporHC | 3-2 | 90 | 1 | – | 8.5 | |
| 03.03.2025 | GoztepeAC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | RizesporHC | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | KonyasporAC | 0-1 | 90 | – | 7.5 |
ŞUT11
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş5%45
- Açık oyun2%18
- Korner2%18
- Asist sonrası2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1581 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1581
- Pas1218%80
- Uzaklaştırma63%4
- Top kazanma61%4
- Faul33%2
- Top teması32%2
- Hava topu31%2
- Müdahale28%2
- Pas arası27%2
- Korner kazandırma23%2
- Bloke edilen pas13%1
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 208 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2001 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Süper Lig 2025
PERFORMANS58.42001 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
80.5
Klasik stoper
79.3
Ayağı iyi stoper
78.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%59
Dakika
%83
Değer / getiri
%85
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%58
Dakika
%87
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
42.05
42
100
Performans skoru
58.4
74
79
İkili mücadele kazanma
53.96
58
93
Müdahale / 90
1.75
3
58
Pas arası / 90
1.12
1.9
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dean JamesGO Ahead Eagles · 25
%95
1gol
1asist
68scout
€2.80M
Eredivisie
Bryan GoncalvesDender · 29
%91
1gol
2asist
61scout
Jupiler Pro League
NicolasCeara · 28
%84
0gol
0asist
45scout
Serie A
Enzo Tchato MbiayiMontpellier · 23
%79
0gol
3asist
74scout
€2.50M
Ligue 2
Bartłomiej WdowikJagiellonia · 25
%68
0gol
0asist
61scout
UEFA Europa Conference League
Ilias BronkhorstExcelsior · 28
%63
2gol
0asist
61scout
Eredivisie
Emanuel BeltránInstituto Cordoba · 27
%61
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Ruben AguilarLens · 32
%60
2gol
2asist
67scout
€3.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


