LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON5G · 4A
Gol50.22 / 90
Asist40.18 / 90
Şut492.16 / 90
Kilit pas431.90 / 90
Başarılı dripling421.85 / 90
Kazanılan ikili2249.88 / 90
Rating7.16
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2025 · 162 orta sahalar
- Kilit pas 1.90 %89
- Asist 0.18 %88
- Drible 1.85 %91
- Pas isabeti %69 %9
- Top kapma 3.00 %53
- İkili mücadele %52 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2040 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
CONMEBOL Libertadores2026 · U. Catolica · 7 maç
2asist9.
15.
Liga Profesional Argentina2025 · Aldosivi · 27 maç
4asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Copa Argentina2022 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
28
2.040
5
4
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%47 isabet
Kilit pas43
Drible42%52 başarı
İkili kazanılan224%52
Müdahale51
Faul3366 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11253 yedek
G+A / 900.4
Kart5
2024/25
27
260
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan16%43
Müdahale4
Faul44 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11225 yedek
Kart1
2023/24
19
122
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan11%58
Müdahale2
İlk 11118 yedek
Kart1
2022/23
36
1.290
1
3
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas19
Drible26%54 başarı
İkili kazanılan109%44
Müdahale34
Faul2830 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111125 yedek
G+A / 900.28
Kart9
2021/22
29
881
1
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas12
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan88%48
Müdahale17
Faul1936 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11920 yedek
G+A / 900.41
Kart21
TOPLAM GOL4
İLK 112828 yedek girdi
KART3
FORMA40
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-230%58
- 4-2-3-111%21
- 4-3-34%8
- 5-3-23%6
- 4-1-4-12%4
- 4-2-2-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | San Martin S.J.H | 4-2 | 89 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 09.11.2025 | BanfieldA | 0-1 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 01.11.2025 | Independ. RivadaviaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 9.2 |
| 17.10.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | HuracanH | 2-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Union Santa FeA | 0-2 | 89 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 27.09.2025 | Argentinos JRSH | 0-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | TigreA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 39 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Barracas CentralA | 3-1 | 84 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 26.07.2025 | Newells Old BoysH | 0-0 | 95 | 4 | 6.6 | ||
| 22.07.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 23.04.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-0 | 17 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | Racing ClubH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | HuracanA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.03.2025 | Union Santa FeH | 2-1 | 79 | 4 | 7.5 | ||
| 14.03.2025 | Argentinos JRSA | 0-2 | 88 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 09.03.2025 | TigreH | 0-2 | 55 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | Sarmiento JuninH | 2-2 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | Boca JuniorsA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.02.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.02.2025 | Barracas CentralH | 1-3 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | Newells Old BoysA | 1-0 | 80 | 3 | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-5 | 61 | 2 | 7.2 | ||
| 27.01.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 37↑ | 1 | 7.5 | ||
| 17.12.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2024 | IndependienteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2024 | Newells Old BoysH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.11.2024 | HuracanH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Union Santa FeA | 1-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 04.11.2024 | Sarmiento JuninH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2024 | Godoy CruzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | LanusH | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 18.10.2024 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 6↑ | – | – | ||
| 08.10.2024 | TigreH | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2024 | Argentinos JRSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Belgrano CordobaH | 2-4 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | River PlateA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Racing ClubH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2024 | Rosario CentralA | 1-0 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | San LorenzoA | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2024 | Barracas CentralA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2024 | Instituto CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | BanfieldA | 1-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 15.06.2024 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 01.06.2024 | Velez SarsfieldA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2024 | PlatenseH | 1-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | Talleres CordobaA | 2-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | Boca JuniorsH | 1-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 03.07.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-2 | 22↑ | 2 | 6.7 | ||
| 23.06.2023 | HuracanA | 1-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 12.06.2023 | Union Santa FeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2023 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2023 | Godoy CruzH | 2-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2040 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS63.52040 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%89
Dakika
%95
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%81
Dakika
%93
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximilian ArfstenColumbus Crew · 24
%95
5gol
6asist
65scout
Major League Soccer
Esmir BajraktarevićPSV Eindhoven · 20
%88
3gol
4asist
76scout
€5.00M
Eredivisie
Samuel LinoFlamengo · 26
%72
4gol
5asist
70scout
Serie A
RodrygoReal Madrid · 24
%66
1gol
3asist
54scout
€50.00M
La Liga
Vicente TabordaPlatense · 24
%62
5gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Nilson AnguloAnderlecht · 22
%61
6gol
5asist
74scout
Jupiler Pro League
Ro-Zangelo DaalAZ Alkmaar · 21
%60
1gol
0asist
64scout
€2.00M
Eredivisie
Adri EmbarbaAlmeria · 33
%60
16gol
10asist
74scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


