LİGLa Liga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.34 / 90
Asist10.34 / 90
Şut31.03 / 90
Kilit pas20.69 / 90
Başarılı dripling20.69 / 90
Kazanılan ikili62.06 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 70 orta sahalar
- Kilit pas 0.69 %33
- Asist 0.34 %84
- Drible 0.69 %49
- Pas isabeti %63 %0
- Top kapma 2.40 %49
- İkili mücadele %33 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 262 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Copa del Rey2025 · Rayo Vallecano · 4 maç
2gol10.
1asist10.
17.
UEFA Europa Conference League2025 · Rayo Vallecano · 13 maç
6gol17.
4asist18.
22.
La Liga2025 · Rayo Vallecano · 31 maç
3gol40.
5asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
4
262
1
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan6%33
Müdahale4
Faul2
Ofsayt2
İlk 1131 yedek
G+A / 900.69
Kart1
2025/26
47
2.839
10
9
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%57 isabet
Kilit pas50
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan85%42
Müdahale40
Faul2718 kazanılan
Ofsayt17
İlk 113215 yedek
G+A / 900.6
Kart4
Kaptan2maçta
2024/25
36
2.572
4
5
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%47 isabet
Kilit pas49
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan73%46
Müdahale34
Faul1819 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11288 yedek
G+A / 900.31
Kart4
Kaptan7maçta
2023/24
32
2.493
6
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%46 isabet
Kilit pas39
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan81%44
Müdahale34
Faul2523 kazanılan
Ofsayt25
İlk 11302 yedek
G+A / 900.25
Kart81
2022/23
35
2.885
5
5
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%55 isabet
Kilit pas48
Drible21%46 başarı
İkili kazanılan114%52
Müdahale49
Faul3632 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11341 yedek
G+A / 900.31
Kart7
2021/22
36
3.005
7
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%43 isabet
Kilit pas44
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan95%46
Müdahale42
Faul2325 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11342 yedek
G+A / 900.33
Kart6
TOPLAM GOL32
İLK 1116432 yedek girdi
KART30
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR32 gol
- 1-15' 9 %28
- 16-30' 6 %19
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 8 %25
- 76-90+' 5 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1123%64
- 4-4-234%18
- 4-3-325%13
- 4-1-4-14%2
- 4-4-1-14%2
- 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar22aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Racing SantanderH | 3-2 | 74 | 2 | 6.5 | ||
| 31.08.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 92 | 1 | – | 6.2 | |
| 20.08.2026 | AlavesH | 1-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | SevillaA | 2-1 | 70 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 27.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | 70 | – | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | AlavesA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2026 | GironaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2026 | StrasbourgA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | AEK Athens FCA | 3-1 | 27 | 2 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | MallorcaA | 3-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2026 | AEK Athens FCH | 3-0 | 66 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.04.2026 | ElcheH | 1-0 | 84 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 22.03.2026 | BarcelonaA | 1-0 | 41↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | LevanteH | 1-1 | 42↑ | 1 | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | SamsunsporA | 1-3 | 50 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.03.2026 | SevillaA | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 04.03.2026 | OviedoHC | 3-0 | 88 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 28.02.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | 61 | 2 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Real BetisA | 1-1 | 38↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | 26↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 01.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | 77 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.01.2026 | OsasunaH | 1-3 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 18.01.2026 | Celta VigoA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | MallorcaH | 2-1 | 81 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.01.2026 | GetafeH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | ElcheA | 4-0 | 93 | 3 | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | DritaH | 3-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2025 | Real BetisH | 0-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 11.12.2025 | JagielloniaA | 1-2 | 60 | 1 | – | 6.6 | |
| 07.12.2025 | EspanyolA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 01.12.2025 | ValenciaH | 1-1 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 27.11.2025 | Slovan BratislavaA | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | OviedoA | 0-0 | 90 | 4 | 5.9 | ||
| 09.11.2025 | Real MadridH | 0-0 | 83 | 2 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | Lech PoznanH | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 01.11.2025 | VillarrealA | 4-0 | 66 | 1 | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | AlavesH | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | BK HackenA | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | LevanteA | 0-3 | 27↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 05.10.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | ShkendijaHC | 2-0 | 60 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.09.2025 | SevillaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | Atletico MadridA | 3-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | OsasunaA | 2-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | BarcelonaH | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 28.08.2025 | NemanH | 4-0 | 30↑ | 2 | 1 | 2 | 10.0 |
| 25.08.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2025 | NemanA | 0-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.08.2025 | GironaA | 1-3 | 85 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.05.2025 | MallorcaH | 0-0 | 90 | 6 | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 09.05.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.05.2025 | GetafeH | 1-0 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 24.04.2025 | Atletico MadridA | 3-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Athletic ClubAC | 3-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 04.04.2025 | EspanyolHC | 0-4 | 90 | 3 | 7.2 |
ŞUT49
GOL5
xG7.5
xG FARKI-2.5under performing
DÖNÜŞÜM%10.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%55
- Açık oyun9%18
- Kontra atak6%12
- Korner5%10
- Duran top1%2
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak28%57
- Sağ ayak18%37
- Kafa3%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 2 %4
- 16-30' 7 %14
- 31-45' 6 %12
- 46-60' 9 %18
- 61-75' 15 %31
- 76-90+' 10 %20
AKSİYON HARİTASI907 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR907
- Pas527%64
- Top kazanma69%8
- Top teması55%7
- Uzaklaştırma36%4
- Hava topu31%4
- Faul30%4
- Müdahale21%3
- Korner kazandırma21%3
- Kurtarılan şut18%2
- Çalım18%2
PİYASA DEĞERİ€1.80M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-06-30
Cádiz CF
→
Granada CF
End of loan
Cádiz CF
→
Granada CF
End of loan
2015-08-04
Granada CF
→
Cádiz CF
loan transfer
Granada CF
→
Cádiz CF
loan transfer
2015-06-30
Racing
→
Granada CF
End of loan
Racing
→
Granada CF
End of loan
2013-07-05
San Fernando CD
→
Granada B
free transfer
San Fernando CD
→
Granada B
free transfer
2012-07-01
Utrera
→
San Fernando CD
?
Utrera
→
San Fernando CD
?
2011-07-01
Unknown
→
Utrera
?
Unknown
→
Utrera
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
01.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2120 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1La Liga 2025
PERFORMANS48.32120 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
77.1
Box-to-box orta saha
75.0
Derinden oyun kurucu
74.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%67
Dakika
%84
Değer / getiri
%87
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%73
Dakika
%91
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.61
1.8
89
Performans skoru
48.3
76
64
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Asist / 90
0.21
0.28
75
Gol / 90
0.17
0.22
77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mario PašalićAtalanta · 30
%95
3gol
4asist
63scout
€7.00M
Serie A
MaurícioPalmeiras · 24
%89
3gol
7asist
66scout
Serie A
Rafael BarbosaAVS · 29
%88
1gol
2asist
51scout
Primeira Liga
Ruslan MalinovskyiGenoa · 32
%73
6gol
3asist
58scout
€2.50M
Serie A
Giovanni CrociataErzurumspor FK · 28
%71
3gol
6asist
60scout
1. Lig
Görkem SağlamHatayspor · 27
%70
3gol
1asist
56scout
1. Lig
Lorenzo PellegriniAS Roma · 29
%65
4gol
2asist
54scout
€9.00M
Serie A
Iván TapiaBarracas Central · 27
%60
2gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

