Sergi Guardiola
Spain · Attacker

Sergi Guardiola

YAŞ34
BOY184 cm
KİLO78 kg
KULÜPCordoba
DOĞUM YERİManacor
LİGSegunda División
BU SEZON5G · 0A
Gol50.30 / 90
Asist00.00 / 90
Şut392.32 / 90
Kilit pas201.19 / 90
Başarılı dripling50.30 / 90
Kazanılan ikili834.94 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
Gol — %56 (0.30) Şut — %76 (2.3) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %66 (1.19) Drible — %6 (0.30) İkili mücadele — %75 (%49) 46 ORT. % 56 76 0 66 6 75
  • Gol 0.30 %56
  • Şut 2.3 %76
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.19 %66
  • Drible 0.30 %6
  • İkili mücadele %49 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1513 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
2020 3 2021 10 2022 3 2023 2 2024 0 2025 5
GolAsist
2025/26 40 1.513 5 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónCordoba 40 1.513 5 0 6.66
Şut39%51 isabet
Kilit pas20
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan83%49
Müdahale23
Faul3139 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111525 yedek
G+A / 900.3
Kart11
Kaptan5maçta
2024/25 34 381 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 34 381 0 0 6.58
Şut11%27 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan18%38
Müdahale5
Faul97 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11133 yedek
Kart1
2023/24 33 506 1 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCadiz 33 506 1 1 6.66
Şut10%50 isabet
Kilit pas4
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan44%47
Müdahale10
Faul1822 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11132 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2022/23 34 1.679 3 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCadiz 18 1.174 3 0 6.76
La LigaValladolid 16 505 0 0 6.53
Şut33%52 isabet
Kilit pas11
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan84%42
Müdahale21
Faul2130 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112212 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2021/22 35 1.734 8 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 35 1.734 8 2 6.76
Şut36%50 isabet
Kilit pas15
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan74%36
Müdahale10
Faul2929 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 112015 yedek
G+A / 900.52
Kart3
2020/21 33 1.801 1 2 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValladolid 33 1.801 1 2 6.60
Şut25%44 isabet
Kilit pas12
Drible25%54 başarı
İkili kazanılan133%38
Müdahale11
Faul3940 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı11 kaçan
İlk 111914 yedek
G+A / 900.15
Kart5
TOPLAM GOL142 penaltı
İLK 1153102 yedek girdi
KART14
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 0 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 4 %29
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 4 %29
  • 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 63 4-2-3-1 — 62 4-3-3 — 11 4-1-4-1 — 6 3-5-2 — 3 4-5-1 — 3 148 maç
  • 4-4-263%43
  • 4-2-3-162%42
  • 4-3-311%7
  • 4-1-4-16%4
  • 3-5-23%2
  • 4-5-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 HuescaH 1-1 82 1 3 7.5
24.05.2026 EibarAC 2-0 81 1 6.3
15.05.2026 AlbaceteHC 1-2 90 1 2 7.7
10.05.2026 Granada CFH 1-0 79 7.0
02.05.2026 CastellónA 1-2 61 1 6.7
26.04.2026 Sporting GijonH 3-2 45 6.3
18.04.2026 Cultural LeonesaA 1-2 69 2 6.5
04.04.2026 CadizAC 1-3 77 2 6.9
31.03.2026 Deportivo La CorunaA 2-0 45 1 6.2
27.03.2026 MirandesH 2-2 15 6.9
22.03.2026 BurgosA 4-0 31 1 6.3
15.03.2026 Real Sociedad IIH 0-2 19 7.0
08.03.2026 Racing SantanderA 4-3 31 1 6.6
02.03.2026 FC AndorraH 1-4
25.02.2026 AD Ceuta FCA 3-2 25 6.2
21.02.2026 AlmeriaA 2-1 13 6.6
14.02.2026 LeganesH 2-1 9 1 6.7
31.01.2026 ValladolidH 3-1 22 2 2 8.7
24.01.2026 Las PalmasA 1-2 10 6.3
18.01.2026 MalagaH 0-1 9 1 6.7
12.01.2026 HuescaA 1-2 23 2 6.7
21.12.2025 MirandesA 1-2 16 1 1 6.9
13.12.2025 EibarH 0-0 13 6.6
07.12.2025 LeganesA 0-0
30.11.2025 CadizH 1-2 32 1 6.6
22.11.2025 Granada CFA 1-1 14 6.5
16.11.2025 Deportivo La CorunaH 1-3 10 2 6.3
08.11.2025 MalagaA 2-2
02.11.2025 AD Ceuta FCH 2-0 14 6.3
25.10.2025 AlbaceteA 1-3 14 1 6.6
19.10.2025 AlmeriaH 1-1 8 6.3
13.10.2025 Cultural LeonesaH 1-0 16 1 6.3
05.10.2025 ZaragozaA 0-1 15 6.2
28.09.2025 Real Sociedad IIAC 1-1 64 2 6.2
21.09.2025 Racing SantanderHC 2-2 90 4 7.0
14.09.2025 FC AndorraA 3-1 72 2 6.3
05.09.2025 CastellónH 2-1 85 1 7.2
30.08.2025 ValladolidA 0-0 53 1 6.3
25.08.2025 Las PalmasH 1-3 71 1 6.9
18.08.2025 Sporting GijonA 2-1 90 2 6.3
24.05.2025 MallorcaH 0-0
18.05.2025 Celta VigoA 1-2
15.05.2025 Real BetisH 2-2 8 6.5
09.05.2025 Las PalmasA 0-1
02.05.2025 GetafeH 1-0 23 6.7
24.04.2025 Atletico MadridA 3-0 14 6.7
19.04.2025 ValenciaH 1-1 10 6.7
13.04.2025 Athletic ClubA 3-1
04.04.2025 EspanyolH 0-4
29.03.2025 AlavesA 0-2
16.03.2025 Real SociedadH 2-2 55 6.5
09.03.2025 Real MadridA 2-1 9 6.3
01.03.2025 SevillaH 1-1 64 4 6.2
22.02.2025 VillarrealH 0-1 17 2 6.9
17.02.2025 BarcelonaA 1-0 10 1 6.7
07.02.2025 ValladolidH 1-0 70 2 6.3
31.01.2025 LeganesA 0-1 14 1 6.5
26.01.2025 GironaH 2-1
19.01.2025 OsasunaA 1-1
10.01.2025 Celta VigoH 2-1
ŞUT48
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.0 73' · xG 0.0 52' · xG 0.0 · GOL 44' · xG 0.0 8' · xG 0.0 50' · xG 0.0 · GOL 23' · xG 0.0 30' · xG 0.0 20' · xG 0.0 16' · xG 0.0 85' · xG 0.0 64' · xG 0.0 68' · xG 0.0 35' · xG 0.0 68' · xG 0.0 87' · xG 0.0 71' · xG 0.0 70' · xG 0.0 80' · xG 0.0 · GOL 74' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 73' · xG 0.0 70' · xG 0.0 90' · xG 0.0 87' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 88' · xG 0.0 90' · xG 0.0 54' · xG 0.0 52' · xG 0.0 64' · xG 0.0 45' · xG 0.0 37' · xG 0.0 34' · xG 0.0 63' · xG 0.0 32' · xG 0.0 · GOL 28' · xG 0.0 25' · xG 0.0 11' · xG 0.0 2' · xG 0.0 71' · xG 0.0 80' · xG 0.0 14' · xG 0.0 14' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 24 (%50) Açık oyun — 9 (%19) Korner — 7 (%15) Taç sonrası — 4 (%8) Kontra atak — 3 (%6) Duran top — 1 (%2) 48 şut
  • Asist sonrası24%50
  • Açık oyun9%19
  • Korner7%15
  • Taç sonrası4%8
  • Kontra atak3%6
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 36 (%75) Kafa — 9 (%19) Sağ ayak — 2 (%4) Diğer — 1 (%2) 48 şut
  • Sol ayak36%75
  • Kafa9%19
  • Sağ ayak2%4
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
1-15' — 5 16-30' — 6 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 14 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 61-75'
  • 1-15' 5 %10
  • 16-30' 6 %12
  • 31-45' 6 %12
  • 46-60' 4 %8
  • 61-75' 14 %29
  • 76-90+' 13 %27
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 209 maç
Cordoba 40maç 2025
Rayo Vallecano 69maç 2021–2024
Cadiz 51maç 2022–2023
Valladolid 49maç 2020–2022
Alcorcon 2015
Eldense 2014
Ontinyent 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Rayo Vallecano Cordoba
2024-09-04 Without Club Rayo Vallecano -
2024-07-01 Cádiz CF Without Club -
2023-07-01 Real Valladolid Cádiz CF €1.00m
2023-07-01 Valladolid Cadiz € 1M
2023-06-30 Cádiz CF Real Valladolid End of loan
2023-01-31 Real Valladolid Cádiz CF loan transfer
2023-01-31 Valladolid Cadiz
2022-07-01 Rayo Vallecano Valladolid
2022-06-30 Rayo Vallecano Real Valladolid End of loan
2021-08-31 Valladolid Rayo Vallecano
2019-01-25 Cordoba Valladolid
2019-01-25 Córdoba CF Real Valladolid €3.00m
2019-01-24 Getafe Córdoba CF End of loan<br /><i class="normaler-text">€1.50m</
2018-07-03 Cordoba Getafe
2018-07-01 Córdoba CF Getafe loan transfer
2017-07-08 Granada CF Cordoba
2017-07-01 Real Murcia Granada CF
2017-07-01 Granada B Córdoba CF free transfer
2017-06-30 Real Murcia Granada B End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2023 Kalça sakatlığıKadroda yok 5 maç
02.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1513 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.4Segunda División 2025
PERFORMANS49.31513 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 79.7
Bitirici 75.8
Pivot forvet 75.7
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %58
Dakika %73
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %66
Dakika %87
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.66 7.15 93
Performans skoru 49.3 76 65
Müdahale / 90 1.37 1.4 98
Gol / 90 0.3 0.42 71
İkili mücadele kazanma 49.4 50 99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam