LİGEredivisie
BU SEZON8G · 0A
Gol80.41 / 90
Asist00.00 / 90
Şut301.55 / 90
Kilit pas221.13 / 90
Başarılı dripling80.41 / 90
Kazanılan ikili1015.20 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 54 forvetler
- Gol 0.41 %75
- Şut 1.5 %30
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.13 %47
- Drible 0.41 %34
- İkili mücadele %44 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1747 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eredivisie2021 · Twente · 32 maç
16gol5.
8asist7.
6.
Eredivisie2023 · Twente · 32 maç
16gol6.
14.
Eredivisie2022 · Twente · 38 maç
10gol17.
7asist14.
23.
Eredivisie2025 · Twente · 24 maç
8gol23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 24 G+A
GolAsist
2025/26
31
1.747
8
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%67 isabet
Kilit pas22
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan101%44
Müdahale21
Faul4128 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı6
İlk 111813 yedek
G+A / 900.41
Kart4
Kaptan4maçta
2024/25
42
2.820
9
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%62 isabet
Kilit pas18
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan187%43
Müdahale42
Faul7040 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı31 kaçan
İlk 112913 yedek
G+A / 900.35
Kart6
Kaptan29maçta
2023/24
39
2.215
16
2
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%56 isabet
Kilit pas43
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan145%47
Müdahale32
Faul4637 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı2
İlk 112019 yedek
G+A / 900.73
Kart5
2022/23
26
2.165
7
6
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%52 isabet
Kilit pas32
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan94%41
Müdahale27
Faul2814 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı3
İlk 11251 yedek
G+A / 900.54
Kart2
Kaptan3maçta
2021/22
32
2.571
16
8
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%53 isabet
Kilit pas31
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan149%43
Müdahale28
Faul5121 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı51 kaçan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.84
Kart6
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1910 penaltı
İLK 114726 yedek girdi
KART12
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 4 %21
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 8 %42
- 76-90+' 3 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-164%88
- 4-3-38%11
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | PSV EindhovenA | 5-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Sparta RotterdamH | 4-0 | 5↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | NEC NijmegenH | 1-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2026 | FC VolendamHC | 2-1 | 75 | 4 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | AjaxA | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | UtrechtH | 0-2 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | GO Ahead EaglesA | 1-4 | 5↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FeyenoordH | 2-0 | 4↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | NAC BredaAC | 2-2 | 95 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 24.01.2026 | ExcelsiorHC | 0-0 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | HeraclesA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.01.2026 | PEC ZwolleH | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | FeyenoordA | 1-1 | 18↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | UtrechtA | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | FC VolendamAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | TelstarH | 0-0 | 68 | 2 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | GroningenA | 1-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | AjaxH | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 18.10.2025 | NEC NijmegenA | 3-3 | 96 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 05.10.2025 | HeraclesH | 2-1 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 26.09.2025 | Fortuna SittardH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 19.09.2025 | Sparta RotterdamA | 1-5 | 84 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 13.09.2025 | NAC BredaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.08.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 24.08.2025 | HeerenveenA | 1-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | PSV EindhovenH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | AZ AlkmaarAC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2025 | NEC NijmegenHC | 3-2 | 120 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | AjaxAC | 2-0 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | AZ AlkmaarHC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 11.05.2025 | UtrechtHC | 2-0 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | Sparta RotterdamAC | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.04.2025 | PSV EindhovenHC | 1-3 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 13.04.2025 | PEC ZwolleAC | 1-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Fortuna SittardH | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | GroningenAC | 1-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-0 | 22↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | Bodo/GlimtAC | 5-2 | 105 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | WaalwijkH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | Bodo/GlimtHC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 09.02.2025 | HeerenveenAC | 3-3 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.02.2025 | GO Ahead EaglesAC | 2-2 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 30.01.2025 | BesiktasHC | 1-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | Malmo FFAC | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.01.2025 | NAC BredaAC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | Willem IIHC | 6-2 | 82 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 21.12.2024 | AZ AlkmaarAC | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | GroningenHC | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | Olympiakos PiraeusAC | 0-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | GO Ahead EaglesHC | 3-2 | 71 | 4 | 7.6 | ||
| 28.11.2024 | Union St. GilloiseHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | Fortuna SittardA | 1-2 | 31↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.11.2024 | AjaxH | 2-2 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | NiceA | 2-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | Willem IIA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 |
ŞUT43
GOL8
xG9.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%18.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%42
- Açık oyun10%23
- Penaltı6%14
- Korner5%12
- Kontra atak3%7
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%65
- Sol ayak11%26
- Kafa4%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 8 %19
- 16-30' 6 %14
- 31-45' 6 %14
- 46-60' 8 %19
- 61-75' 5 %12
- 76-90+' 10 %23
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 170 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Vitesse
→
Basel
€3.50m
Vitesse
→
Basel
€3.50m
2007-07-01
Vit./AGOVV U19
→
Vitesse
-
Vit./AGOVV U19
→
Vitesse
-
2006-07-01
VIT/AGOVV U17
→
Vit./AGOVV U19
-
VIT/AGOVV U17
→
Vit./AGOVV U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kadro dışıŞüpheli
4 maç
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
03.2025
Ayak parmağı sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1747 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Eredivisie 2025
PERFORMANS52.71747 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
81.0
Baskıcı forvet
79.9
Pivot forvet
78.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%60
Dakika
%91
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%69
Dakika
%90
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.485
0.48
100
Performans skoru
52.7
78
68
Gol / 90
0.41
0.65
63
Şut isabeti
66.67
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.72
7.15
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno PetkovićKocaelispor · 31
%95
7gol
0asist
57scout
Süper Lig
Max FengerIFK Goteborg · 24
%80
12gol
3asist
69scout
Allsvenskan
Sirlord Conteh1. FC Heidenheim · 29
%79
2gol
1asist
49scout
€1.20M
Bundesliga
Sory DiarraHaugesund · 25
%70
7gol
1asist
66scout
Eliteserien
Raúl JiménezFulham · 34
%66
8gol
3asist
58scout
€4.00M
Premier League
RômuloRB Leipzig · 23
%62
9gol
4asist
73scout
Bundesliga
Alexander AravenaGremio · 23
%61
3gol
0asist
57scout
Serie A
Brian RubioMazatlán · 29
%60
4gol
0asist
53scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Basel
Norwich