LİGLiga MX
BU SEZON4G · 0A
Gol40.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut171.40 / 90
Kilit pas141.15 / 90
Başarılı dripling70.58 / 90
Kazanılan ikili725.92 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.330.31
Asist
0.000.00
Şut
1.402.27
Kilit pas
1.151.55
Başarılı dripling
0.580.72
Kazanılan ikili
5.925.68
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2023 · Nc-America
🏆
Campeón de Campeones2016/2017 · Mexico
🥈
Liga MX2017/2018 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2017/2018 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
15
1.094
4
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas14
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan72%46
Müdahale9
Faul3235 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11141 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2024/25
28
1.176
3
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas18
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan74%40
Müdahale10
Faul3027 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111315 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2023/24
31
883
2
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas9
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan67%43
Müdahale15
Faul2724 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11724 yedek
G+A / 900.31
Kart41
2022/23
33
1.107
3
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas12
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan86%46
Müdahale11
Faul2933 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11924 yedek
G+A / 900.33
Kart6
2021/22
35
1.455
4
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas12
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan113%43
Müdahale14
Faul4138 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111619 yedek
G+A / 900.49
Kart7
2020/21
30
534
2
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan37%42
Müdahale3
Faul1611 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11723 yedek
G+A / 900.34
Kart2
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 112716 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-4-19%24
- 3-4-2-18%21
- 4-2-3-18%21
- 4-4-28%21
- 5-3-23%8
- 4-1-3-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 23.04.2026 | TolucaH | 4-3 | 87 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.04.2026 | Club QueretaroH | 1-1 | 55 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 12.04.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 3-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | NecaxaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 82 | 2 | 6.7 | ||
| 16.03.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | LeonH | 4-2 | 76 | 2 | 4 | 9.3 | |
| 04.03.2026 | Atletico San LuisA | 4-1 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | PachucaH | 1-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | Club TijuanaA | 1-1 | 96 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Santos LagunaA | 1-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | AtlasA | 1-0 | 82 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | MonterreyH | 1-5 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | MazatlánH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | PueblaH | 2-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 27.02.2025 | TolucaA | 5-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | Cruz AzulA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | MonterreyH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Atletico San LuisH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | PachucaH | 0-1 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | Club TijuanaA | 2-1 | 45 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.01.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | 59 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | Club AmericaH | 0-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | LeonA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Club AmericaH | 0-5 | 66 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | Santos LagunaA | 0-0 | 85 | 2 | 6.5 | ||
| 23.10.2024 | Tigres UANLH | 2-0 | 35↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.10.2024 | AtlasA | 0-0 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | Club QueretaroH | 2-2 | 34↑ | 2 | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | Club TijuanaA | 1-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | MonterreyA | 0-0 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 19.09.2024 | NecaxaH | 0-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | FC JuarezA | 1-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | PueblaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 24.08.2024 | PachucaH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 20.07.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.07.2024 | TolucaA | 3-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | Atletico San LuisH | 2-2 | 19↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.07.2024 | Cruz AzulA | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | PachucaA | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 20.04.2024 | FC JuarezH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | Club QueretaroA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-4 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 11.03.2024 | MonterreyA | 2-1 | 36 | 1 | 6.5 | ||
| 02.03.2024 | NecaxaH | 2-1 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 26.02.2024 | Santos LagunaA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2024 | Club AmericaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | Guadalajara ChivasH | 2-2 | 9↑ | 1 | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | AtlasH | 2-0 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.02.2024 | PueblaA | 3-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2024 | LeonH | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2024 | Cruz AzulA | 2-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 20.01.2024 | TolucaA | 4-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 13.01.2024 | Atletico San LuisH | 0-1 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 03.12.2023 | Club AmericaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Club AmericaH | 2-2 | 14↑ | – | 6.6 |
ŞUT20
GOL4
xG2.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%60
- Korner2%10
- Açık oyun2%10
- Kontra atak2%10
- Penaltı1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%65
- Kafa3%15
- Sol ayak3%15
- Diğer1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 4 %20
- 31-45' 2 %10
- 46-60' 6 %30
- 61-75' 3 %15
- 76-90+' 3 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 172 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-08
Mazatlán FC
→
Querétaro FC
loan transfer
Mazatlán FC
→
Querétaro FC
loan transfer
2023-12-31
León
→
Mazatlán FC
End of loan
León
→
Mazatlán FC
End of loan
2023-01-01
Mazatlán FC
→
León
loan transfer
Mazatlán FC
→
León
loan transfer
2021-07-01
FC Juárez
→
Mazatlán FC
free transfer
FC Juárez
→
Mazatlán FC
free transfer
2020-01-01
Toluca II
→
FC Juárez
?
Toluca II
→
FC Juárez
?
2019-12-31
Herediano
→
Toluca II
End of loan
Herediano
→
Toluca II
End of loan
2019-07-01
Toluca II
→
Herediano
loan transfer
Toluca II
→
Herediano
loan transfer
2018-01-01
Tigres Premier
→
Toluca II
?
Tigres Premier
→
Toluca II
?
2015-07-01
Juventud UFC
→
Tigres Premier
?
Juventud UFC
→
Tigres Premier
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1094 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.0Liga MX 2025
PERFORMANS46.51094 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%51
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%62
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cherif NdiayeSamsunspor · 29
%95
6gol
1asist
60scout
Süper Lig
Mattia BortolussiPadova · 29
%75
10gol
1asist
63scout
€600K
Serie B
Sory DiarraHaugesund · 25
%69
7gol
1asist
66scout
Eliteserien
Bruno PetkovićKocaelispor · 31
%65
7gol
0asist
57scout
Süper Lig
Arthur CabralBotafogo · 27
%62
4gol
2asist
62scout
Serie A
Mathias KvistgaardenNorwich · 23
%61
5gol
1asist
70scout
Championship
Santiago CastroBologna · 21
%61
7gol
2asist
60scout
€35.00M
Serie A
Frank MagriToulouse · 26
%60
5gol
1asist
65scout
€4.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


