Pedro Díaz Fanjul
Spain · Midfielder

Pedro Díaz Fanjul

YAŞ27
BOY180
KİLO75
DOĞUM YERİSiero
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.28 / 90
Kilit pas42.55 / 90
Başarılı dripling21.28 / 90
Kazanılan ikili74.47 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.281.29
Kilit pas 2.550.91
Başarılı dripling 1.280.67
Kazanılan ikili 4.473.53
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 4 141 0 0 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 4 141 0 0 6.44
Şut2
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale3
Faul32 kazanılan
İlk 1113 yedek
2025/26 48 2.211 0 2 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 35 1.889 0 0 6.52
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano 13 322 0 2 6.76
Şut35%23 isabet
Kilit pas23
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan93%45
Müdahale42
Faul2416 kazanılan
İlk 112226 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25 38 1.220 3 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 38 1.220 3 0 6.81
Şut22%36 isabet
Kilit pas26
Drible19%59 başarı
İkili kazanılan53%47
Müdahale23
Faul76 kazanılan
İlk 111226 yedek
G+A / 900.22
Kart2
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 113858 yedek girdi
KART6
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 44 4-3-3 — 28 4-4-2 — 19 4-4-1-1 — 1 4-5-1 — 1 93 maç
  • 4-2-3-144%47
  • 4-3-328%30
  • 4-4-219%20
  • 4-4-1-11%1
  • 4-5-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 Álvaro GarcíaÁlvaro García 1 J. RodríguezJ. Rodríguez Fanjul 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 AlemaoAlemao 1 I. PalazonI. Palazon Fanjul 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Racing SantanderH 3-2 86 2 6.3
31.08.2026 BarcelonaA 5-2 35 6.3
20.08.2026 AlavesH 1-1
15.08.2026 SevillaA 2-1 20 6.7
27.05.2026 Crystal PalaceA 1-0 29 6.9
23.05.2026 AlavesA 1-2 90 6.5
17.05.2026 VillarrealH 2-0 26 6.3
14.05.2026 ValenciaA 1-1 88 1 6.3
11.05.2026 GironaH 1-1 58 6.5
07.05.2026 StrasbourgA 0-1 9 1 6.5
03.05.2026 GetafeA 0-2
30.04.2026 StrasbourgH 1-0 31 6.5
26.04.2026 Real SociedadH 3-3 30 1 6.5
23.04.2026 EspanyolH 1-0 81 1 6.9
16.04.2026 AEK Athens FCA 3-1 32 1 6.6
12.04.2026 MallorcaA 3-0 81 6.3
09.04.2026 AEK Athens FCH 3-0 34 6.7
03.04.2026 ElcheH 1-0 24 2 6.9
22.03.2026 BarcelonaA 1-0 59 6.2
19.03.2026 SamsunsporH 0-1 7
16.03.2026 LevanteH 1-1 87 4 6.3
12.03.2026 SamsunsporA 1-3
08.03.2026 SevillaA 1-1 0
04.03.2026 OviedoH 3-0 65 1 6.5
28.02.2026 Athletic ClubH 1-1 23 1 6.6
21.02.2026 Real BetisA 1-1 3
15.02.2026 Atletico MadridH 3-0 26 6.5
01.02.2026 Real MadridA 2-1 49 6.7
24.01.2026 OsasunaH 1-3 94 6.7
18.01.2026 Celta VigoA 3-0 90 1 6.5
11.01.2026 MallorcaH 2-1 69 2 6.9
02.01.2026 GetafeH 1-1 9 6.3
21.12.2025 ElcheA 4-0 33 1 6.3
18.12.2025 DritaH 3-0 65 2 6.7
15.12.2025 Real BetisH 0-0 24 1 6.9
09.11.2025 Real MadridH 0-0 27 6.6
06.11.2025 Lech PoznanH 3-2 35 1 1 7.7
01.11.2025 VillarrealA 4-0 79 1 6.9
26.10.2025 AlavesH 1-0 96 3 6.7
23.10.2025 BK HackenA 2-2 24 2 6.7
19.10.2025 LevanteA 0-3 90 1 6.6
05.10.2025 Real SociedadA 0-1 25 1 6.5
02.10.2025 ShkendijaH 2-0 35 7.0
28.09.2025 SevillaH 0-1 67 6.6
24.09.2025 Atletico MadridA 3-2 11 6.5
21.09.2025 Celta VigoH 1-1 89 2 6.2
14.09.2025 OsasunaA 2-0 81 6.2
31.08.2025 BarcelonaH 1-1 90 6.5
28.08.2025 NemanH 4-0
25.08.2025 Athletic ClubA 1-0 55 1 6.2
21.08.2025 NemanA 0-1 21 2 6.3
15.08.2025 GironaA 1-3 70 2 6.5
24.05.2025 MallorcaH 0-0 40 7.5
18.05.2025 Celta VigoA 1-2 21 6.3
15.05.2025 Real BetisH 2-2 82 2 6.9
09.05.2025 Las PalmasA 0-1 31 6.6
02.05.2025 GetafeH 1-0 23 6.3
24.04.2025 Atletico MadridA 3-0 90 1 6.9
19.04.2025 ValenciaH 1-1 90 2 7.3
13.04.2025 Athletic ClubA 3-1 63 3 6.0
ŞUT46
GOL0
xG1.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.066 36' · xG 0.084 90' · xG 0.007 85' · xG 0.045 45' · xG 0.018 88' · xG 0.006 87' · xG 0.05 57' · xG 0.016 43' · xG 0.027 70' · xG 0.016 68' · xG 0.074 90' · xG 0.018 50' · xG 0.094 3' · xG 0.066 90' · xG 0.015 58' · xG 0.014 43' · xG 0.014 36' · xG 0.031 16' · xG 0.217 87' · xG 0.049 34' · xG 0.066 48' · xG 0.018 45' · xG 0.028 38' · xG 0.015 1' · xG 0.035 24' · xG 0.015 78' · xG 0.019 68' · xG 0.025 85' · xG 0.021 66' · xG 0.015 60' · xG 0.034 24' · xG 0.005 66' · xG 0.042 31' · xG 0.026 20' · xG 0.171 11' · xG 0.017 64' · xG 0.026 14' · xG 0.018 81' · xG 0.011 76' · xG 0.075 63' · xG 0.085 54' · xG 0.024 16' · xG 0.02 54' · xG 0.015 13' · xG 0.022 55' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%43) Korner — 11 (%24) Açık oyun — 6 (%13) Duran top — 4 (%9) Kontra atak — 3 (%7) Serbest vuruş — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 46 şut
  • Asist sonrası20%43
  • Korner11%24
  • Açık oyun6%13
  • Duran top4%9
  • Kontra atak3%7
  • Serbest vuruş1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 42 (%91) Sol ayak — 4 (%9) 46 şut
  • Sağ ayak42%91
  • Sol ayak4%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 10 46-60' — 8 61-75' — 7 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 5 %11
  • 16-30' 5 %11
  • 31-45' 10 %22
  • 46-60' 8 %17
  • 61-75' 7 %15
  • 76-90+' 11 %24
AKSİYON HARİTASI1792 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 15 15 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 17 17 18 18 18 18 19 19 19 19 19 21 21 21 21 21 22 22 23 24 24 26 29 31 34 35 46
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 14 15 16 16 17 19 20 21 21 22 28 30 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 10 13 13 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1792
Pas 1078 Pas — 1078 (%64) Top te… 137 Top teması — 137 (%8) Top ka… 136 Top kazanma — 136 (%8) Çalım 69 Çalım — 69 (%4) Faul 61 Faul — 61 (%4) Müdahale — 52 (%3) Top kaptırma — 39 (%2) İkili mücadele — 38 (%2) Kurtarılan şut — 32 (%2) Bloke edilen pas — 31 (%2)
  • Pas1078%64
  • Top teması137%8
  • Top kazanma136%8
  • Çalım69%4
  • Faul61%4
  • Müdahale52%3
  • Top kaptırma39%2
  • İkili mücadele38%2
  • Kurtarılan şut32%2
  • Bloke edilen pas31%2
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 90 maç
Rayo Vallecano 90maç 2024–2026
Bordeaux 2023–2024
Sporting Gijon 2016–2022
Sporting Gijón II 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-05 G. Bordeaux Rayo Vallecano free transfer
2024-08-05 Bordeaux Rayo Vallecano
2023-08-03 Sporting Gijón G. Bordeaux €2.20m
2023-08-03 Sporting Gijon Bordeaux
2019-07-01 Sporting B Sporting Gijón -
2015-07-01 Sporting U19 Sporting B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1889 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8La Liga 2025
PERFORMANS37.21889 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 69.7
Derinden oyun kurucu 66.6
Box-to-box orta saha 64.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %49
Dakika %79
Değer / getiri %84
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %53
Dakika %89
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.52 7.1 92
Müdahale / 90 1.67 3.2 52
Performans skoru 37.2 75 50
İkili mücadele kazanma 43.53 58 75
Pas hacmi / 90 35.35 50 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam