LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.42 / 90
Kilit pas50.70 / 90
Başarılı dripling30.42 / 90
Kazanılan ikili212.96 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.06
Şut
0.420.58
Kilit pas
0.700.88
Başarılı dripling
0.420.75
Kazanılan ikili
2.963.54
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Recopa Gaúcha2023 · Brazil
🏆
Gaúcho 12023 · Brazil
🏆
Gaúcho 12022 · Brazil
🏆
Gaúcho 12021 · Brazil
🏆
Gaúcho 12020 · Brazil
🏆
Mineiro 12019 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2018 · Brazil
🏆
Mineiro 12018 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2017 · Brazil
🏆
Mineiro 12014 · Brazil
🏆
Serie A2014 · Brazil
🏆
Tournoi Maurice Revello2014 · World
🏆
Serie A2013 · Brazil
🥈
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America · 2nd Place
🥈
Mineiro 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2014 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12013 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
24
639
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan21%41
Müdahale11
Faul83 kazanılan
İlk 11618 yedek
Kart5
Kaptan6maçta
2025/26
35
2.775
2
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%28 isabet
Kilit pas27
Drible23%49 başarı
İkili kazanılan109%42
Müdahale45
Faul5624 kazanılan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.13
Kart8
Kaptan32maçta
2024/25
36
1.943
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas25
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan71%45
Müdahale17
Faul2519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112412 yedek
G+A / 900.09
Kart3
Kaptan24maçta
2023/24
31
1.712
0
2
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas47
Drible34%74 başarı
İkili kazanılan116%56
Müdahale39
Faul2324 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112110 yedek
G+A / 900.11
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22
35
1.734
2
2
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas25
Drible24%71 başarı
İkili kazanılan107%55
Müdahale37
Faul2924 kazanılan
İlk 112015 yedek
G+A / 900.21
Kart6
2020/21
34
1.783
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%33 isabet
Kilit pas8
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan119%58
Müdahale38
Faul3040 kazanılan
Penaltı1
İlk 112212 yedek
G+A / 900.1
Kart7
TOPLAM GOL4
İLK 115723 yedek girdi
KART13
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%66
- 4-3-316%20
- 4-3-2-16%8
- 4-2-2-23%4
- 3-4-31%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vasco DA GamaA | 3-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | CorinthiansA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | MirassolH | 3-1 | 34↑ | – | 7.0 | ||
| 31.07.2026 | CoritibaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | BotafogoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | InternacionalA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 31.05.2026 | FluminenseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | PalmeirasA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BahiaA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Atletico-MGH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | GremioH | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | RB BragantinoHC | 2-1 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Sao PauloA | 4-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | VitoriaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | SantosH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Atletico ParanaenseAC | 2-1 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Vasco DA GamaHC | 3-3 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | FlamengoAC | 2-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | CorinthiansHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | MirassolA | 2-2 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | CoritibaH | 1-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | BotafogoAC | 4-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2025 | BotafogoHC | 2-2 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | CearaAC | 1-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | CorinthiansHC | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.11.2025 | JuventudeAC | 3-3 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | GremioAC | 0-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | VitoriaHC | 3-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | PalmeirasAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Fortaleza ECHC | 1-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 16.10.2025 | Atletico-MGAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Sport RecifeHC | 1-1 | 55 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | FlamengoAC | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Vasco DA GamaAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | RB BragantinoHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | Sao PauloHC | 1-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | InternacionalHC | 2-1 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 18.08.2025 | MirassolAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | SantosHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | BotafogoAC | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | CearaHC | 1-2 | 83 | 2 | 7.2 | ||
| 23.07.2025 | CorinthiansAC | 0-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | JuventudeH | 4-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | FluminenseAC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | GremioHC | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.06.2025 | VitoriaAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | PalmeirasHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | Fortaleza ECAC | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | Atletico-MGHC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Sport RecifeAC | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | FlamengoHC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | Vasco DA GamaHC | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | RB BragantinoAC | 1-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | BahiaHC | 3-0 | 90 | 2 | 2 | 7.7 | |
| 13.04.2025 | Sao PauloAC | 1-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | MirassolH | 2-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | JuventudeAC | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 |
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Korner1%25
- Serbest vuruş1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 195 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-10
Grêmio
→
Cruzeiro
free transfer
Grêmio
→
Cruzeiro
free transfer
2020-01-01
Without Club
→
Grêmio
-
Without Club
→
Grêmio
-
2012-04-30
Nacional-MG
→
Cruzeiro
End of loan
Nacional-MG
→
Cruzeiro
End of loan
2012-01-01
Cruzeiro
→
Nacional-MG
loan transfer
Cruzeiro
→
Nacional-MG
loan transfer
2011-01-01
Cruzeiro U20
→
Cruzeiro
-
Cruzeiro U20
→
Cruzeiro
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
CONMEBOL Libertadores2020 · Gremio
4sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2775 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8Serie A 2025
PERFORMANS43.42775 dk
KARARUygun değil45/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+3.9
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
53.2
Derinden oyun kurucu
52.0
Box-to-box orta saha
40.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%59
Dakika
%97
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%64
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.58
7.1
93
Pas arası / 90
1.55
2.3
67
Performans skoru
34.8
75
46
Müdahale / 90
1.39
3.2
43
Pas hacmi / 90
46.39
50
93
İkili mücadele kazanma
38.64
58
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Grady DianganaElche · 27
%95
1gol
0asist
48scout
La Liga
Jonas AcevedoInstituto Cordoba · 28
%74
1gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Elijah WynderLos Angeles Galaxy · 22
%71
2gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Koki SaitoQPR · 24
%70
3gol
2asist
57scout
Championship
Alex MuylNashville SC · 30
%66
1gol
4asist
54scout
Major League Soccer
Enzo CanteroClermont Foot
%62
1gol
1asist
51scout
€1.00M
Ligue 2
Philipp FörsterKarlsruher SC · 30
%62
0gol
3asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Gísli EyjólfssonHalmstad · 31
%60
0gol
1asist
45scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

