Brazil · Attacker
Pedro Filipe Barbosa Moreira
LİGPaulista - A1
BU SEZON10G · 2A
Gol100.69 / 90
Asist20.14 / 90
Şut292.00 / 90
Kilit pas151.04 / 90
Başarılı dripling50.35 / 90
Kazanılan ikili201.38 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 50 forvetler
- Gol 0.69 %98
- Şut 2.0 %69
- Asist 0.14 %69
- Kilit pas 1.04 %43
- Drible 0.35 %14
- İkili mücadele %43 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1302 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
CONMEBOL Libertadores2021 · Flamengo · 13 maç
11gol1.
4asist3.
4.
CONMEBOL Libertadores2022 · Flamengo · 12 maç
6gol6.
3asist4.
5.
Serie A2026 · Santos · 17 maç
8gol5.
5.
Serie A2021 · Flamengo · 18 maç
12gol5.
5asist11.
5.
Serie A2020 · Flamengo · 25 maç
14gol5.
9.
Serie A2022 · Flamengo · 29 maç
11gol9.
23.
Serie A2025 · Cruzeiro · 21 maç
6gol23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Carioca Série A2024 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2024 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2022 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2022 · South-America
🏆
Carioca Série A2021 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2021 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2020 · Brazil
🏆
CONMEBOL Recopa2020 · South-America
🏆
Carioca Série A2020 · Brazil
🏆
Serie A2020 · Brazil
🏆
Florida Cup2019 · World
🏆
Serie A2019 · Brazil
🏆
Carioca Série A2019 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America
🏆
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Paulista A12016 · Brazil
🏆
Paulista A12015 · Brazil
🥈
Carioca Série A2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2023 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
Serie A2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2021 · South-America · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12014 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12013 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.302
10
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas15
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan20%43
Müdahale2
Faul69 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı2
İlk 11154 yedek
G+A / 900.83
Kart61
Kaptan3maçta
2025/26
36
1.117
6
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas12
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan29%53
Müdahale8
Faul914 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı11 kaçan
İlk 11927 yedek
G+A / 900.64
Kart7
2024/25
23
759
4
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan15%50
Müdahale5
Faul26 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11716 yedek
G+A / 900.59
Kart2
Kaptan1maçta
2023/24
29
1.600
5
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%45 isabet
Kilit pas22
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan24%34
Müdahale3
Faul1215 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı41 kaçan
İlk 111712 yedek
G+A / 900.34
Kart72
Kaptan8maçta
2022/23
29
2.087
11
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%53 isabet
Kilit pas30
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan47%46
Müdahale10
Faul1019 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı12 kaçan
İlk 11227 yedek
G+A / 900.52
Kart101
Kaptan3maçta
2021/22
18
1.503
12
5
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%58 isabet
Kilit pas20
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan28%38
Müdahale3
Faul814 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı31 kaçan
İlk 1118
G+A / 901.02
Kart61
2020/21
25
1.779
14
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut70%51 isabet
Kilit pas14
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan64%53
Müdahale9
Faul1236 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı6
İlk 11223 yedek
G+A / 900.81
Kart31
TOPLAM GOL134 penaltı
İLK 112248 yedek girdi
KART10
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %31
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 4 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%90
- 4-2-2-24%6
- 4-1-4-11%1
- 4-3-31%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | InternacionalA | 2-3 | 78 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 30.08.2026 | CorinthiansA | 0-1 | 73 | 2 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | MirassolH | 1-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Vasco DA GamaA | 0-3 | 69 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 09.08.2026 | Atletico ParanaenseHC | 0-2 | 89 | 4 | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | Chapecoense-scH | 2-2 | 80 | 1 | 6.0 | ||
| 30.05.2026 | VitoriaH | 3-1 | 60 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 23.05.2026 | GremioA | 3-2 | 88 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 17.05.2026 | CoritibaH | 0-3 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | RB BragantinoH | 2-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | PalmeirasA | 1-1 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | FluminenseH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 11.04.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.04.2026 | FlamengoA | 3-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | InternacionalH | 1-2 | 98 | 2 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 72 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.03.2026 | MirassolAC | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 26.02.2026 | Vasco DA GamaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2026 | Sao PauloHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | SantosA | 3-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | CearaA | 1-1 | 80 | 2 | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | CorinthiansH | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | JuventudeA | 3-3 | 96 | 4 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | FluminenseH | 0-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2025 | GremioA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | VitoriaH | 3-1 | 17↑ | 3 | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 16.10.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Sport RecifeH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 02.10.2025 | FlamengoA | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | RB BragantinoH | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2025 | BahiaA | 1-2 | 19↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 31.08.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 52↑ | 3 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | InternacionalH | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | MirassolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | SantosH | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 03.08.2025 | BotafogoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | CearaH | 1-2 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2025 | CorinthiansA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | JuventudeH | 4-0 | 89 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 17.07.2025 | FluminenseA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | GremioH | 4-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.06.2025 | VitoriaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 67 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 18.05.2025 | Atletico-MGH | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | Sport RecifeA | 0-4 | 28↑ | 2 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | FlamengoH | 2-1 | 11↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 27.04.2025 | Vasco DA GamaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | BahiaH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Sao PauloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | MirassolH | 2-1 | 91 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.12.2024 | VitoriaH | 2-2 | 81 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 01.12.2024 | InternacionalH | 3-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.11.2024 | Fortaleza ECA | 0-0 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 30.10.2024 | InternacionalA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | JuventudeH | 4-2 | 69 | 1 | 3 | 7.6 |
ŞUT45
GOL10
xG7.7
xG FARKI+2.3over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%60
- Duran top4%9
- Kontra atak4%9
- Açık oyun3%7
- Korner3%7
- Penaltı2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak35%78
- Sağ ayak7%16
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 6 %13
- 16-30' 8 %18
- 31-45' 9 %20
- 46-60' 5 %11
- 61-75' 9 %20
- 76-90+' 8 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 179 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2026 · Santos
5sarı · 12 maç
🟥
Serie A2026 · Santos
1kırmızı · 13 maç
🟥
Serie A2023 · Flamengo
2kırmızı · 26 maç
🟨
Serie A2022 · Flamengo
10sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 831 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Serie A 2026
PERFORMANS76.4831 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİStabil-6.5
ROL UYUMU2026
Bitirici
75.3
Pivot forvet
74.5
Bağlantı kuran forvet
71.7
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%94
Dakika
%76
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%93
Dakika
%77
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
76.4
78
98
Gol / 90
0.76
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.51
0.48
100
Ortalama rating
7.22
7.15
100
Şut isabeti
46.67
48
97
Dakika güvenliği
50.8
72
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.28. Dakika delta +21.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robbie UreSirius · 21
%95
7gol
2asist
75scout
Allsvenskan
Germán BerterameInter Miami · 27
%76
7gol
3asist
76scout
Major League Soccer
Marcus IngvartsenSan Diego · 29
%76
11gol
2asist
70scout
Major League Soccer
Erik BotheimMalmo FF · 25
%71
7gol
1asist
63scout
Allsvenskan
Isidro PittaRB Bragantino · 26
%70
6gol
2asist
69scout
Serie A
Christian RamirezAustin · 34
%65
4gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Junior MarabelSarmiento Junin · 27
%61
6gol
3asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Kévin DenkeyFC Cincinnati · 25
%60
9gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



